ما سربازان که دچار TBIs در حمله موشکی توصیه می شود برای Purple Hearts

نامشخص تعداد بیش از 100 سرباز بودند که برای درمان صدمات ناشی از ضربه مغزی رنج می برد در یک ژانویه حمله موشکی در Al Asad پایگاه هوایی در عراق شده اند توصیه می شود برای بنفش قلب پنتاگون تایید چهارشنبه.

مقامات قبلا اعلام کرده که بنفش قلب, توصیه هایی آمده اند از واحد فرماندهان و فرد نظامی شاخه برای کسانی که مجروح شده در Jan. 8 ایران حملات موشکی در پایگاه هوایی.

“بنفش قلب ارسالی باقی می ماند در دست بررسی و در حال پردازش مطابق با وزارت دفاع و خدمت سربازی مقررات” سخنگوی پنتاگون جسیکا ماکسول در بیانیه ای گفت شنبه. “پس از اتمام خدمت کاربران مجاز به دریافت Purple Heart اطلاع داده خواهد شد توسط خود رهبری است.”

او به هیچ جدول زمانی برای روند اما سی ان ان با استناد به سه مقامات وزارت دفاع گزارش داد که “تصمیم گیری نهایی” در اعطای احتمالا ده ها تن از بنفش قلب می تواند به زودی از ترکیب نیروی کار مشترک-عملیات ذاتی حل و وزارت دفاع.

مربوط به:‘احساسات و هرج و مرج:’ نیروی هوایی نسخه های شاهدان عینی از بشار اسد حمله

در فوریه. 3 اخبار جلسه رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن اشاره استانداردهای عمومی برای اعطای بنفش قلب — استانداردها است که به نظر می رسد واجد شرایط بسیاری از سربازان بودند که برای درمان پس از TBI ایران حملات موشکی.

او گفت: Purple Heart واجد شرایط بودن برای TBI مورد نیاز به تشخیص پزشک و تایید است که آسیب دیدگی مجبور به خدمات عضو به دست حداقل دو روز از وظیفه برای درمان.

برخی از کسانی که مجروح در Al Asad حمله تخلیه شدند به لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای در آلمان و به آمریکا برای درمان و به نظر می رسد به واجد شرایط برای Purple Hearts.

هافمن گفت: توصیه هایی برای Purple Hearts عمدتا “یک سوال برای خدمات” با تصویب نهایی از وزارت دفاع.

“این روند در حال رفتن به بازی کردن” او گفت:. “خوشبختانه تمام موارد به روز شده اند مشخص می شود به عنوان TBI خفیف است که معادل ضربات مغزی است.”

در اوایل سال جنگ در افغانستان و عراق و نظامی به نظر می رسد تمایلی به جایزه Purple Hearts برای TBI اما جوایز تر ساخته شده اند به طور منظم به عنوان TBI از دستگاه های منفجره دست ساز و انفجار شد شناخته شده به عنوان “امضا” مبارزه با آسیب دیدگی از جنگ.

در سال 2011 وزارت دفاع به روز رسانی معیارهای اعطای بنفش قلب در موارد TBI بیان کرد که آسیب به حال به تواند ناشی از دشمن عمل و یا رنج می برد و در عمل در برابر دشمن بود و نیاز به درمان توسط یک افسر پزشکی و یا صدور گواهینامه است که این امر نیاز به درمان اگر در دسترس است.

ایران حملات موشکی بر بشار اسد در پاسخ به Jan. 3 متحده هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب در فرودگاه بین المللی بغداد که به کشته شدن ایران نیروی قدس, رهبر, قاسم سلیمانی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات پنتاگون در ابتدا گفت هیچ تلفات ایالات متحده از حملات موشکی در Al Asad اما علائم TBI اغلب می تواند روز به نظر می رسد.

در Jan. 16, فرماندهی مرکزی ایالات متحده اعلام کرد که چند تن از سربازان بشار اسد در “بودند برای درمان ضربه مغزی علائم از انفجار و هنوز در حال ارزیابی شده است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تعداد زیادی از ضربات مغزی تهمت به خبرنگاران گفت: در داووس سوئیس در Jan. 22 که “من شنیده ام که آنها تا به حال سردرد و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر اما من می گویند و من گزارش می دهند که آن را بسیار جدی است. من نمی آنها را در نظر بگیرید صدمات بسیار جدی نسبت به آسیب های دیگر است که من دیده ام.”

پنتاگون پس گفت که حداقل 109 سربازان در Al Asad در شب حملات دچار TBI خفیف.

در ساعات اولیه صبح و بلافاصله پس از حملات موشکی و پس از جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley گفت: خارج از دوربین در پنتاگون که راه اندازی “در نظر گرفته شده بودند به علت آسیب ساختاری نابود کردن وسایل نقلیه و تجهیزات برای کشتن پرسنل. که من خود ارزیابی کارکنان.”

اولیه خود را قضاوت بود که موشک های انجام شده بین 1000 تا 2000 پوند کلاهک.

در مارس 7, هوا, فرماندهی مرکزی نیروهای حساب های منتشر شده از بیش از 20 نیروی هوایی در Al Asad شهادت به شدت از حملات به طول انجامید که حدود 90 دقیقه است.

سروان. Nate قهوه ای به یاد می آورد در نظر گرفتن پوشش با دیگران در یک پناهگاه.

سپس “موج بعدی بازدید. سپس بعدی و بعدی. من هیچ نظری ندارم اگر کسی زنده است خارج از این پناهگاه.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: نیروی دریایی, سفارشات عمیق تر بررسی Crozier شلیک

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر