ما فشار رو به جلو با افغانستان خروج طرح با وجود موجی از حملات وحشتناک

ایالات متحده چسبیده است با طرح خود برای حذف همه اما 8,600 نیروهای نظامی از افغانستان در ماه جولای با وجود های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

ایالات متحده چسبیده است با طرح خود برای حذف همه اما 8,600 نیروهای نظامی از افغانستان در ماه جولای با وجود های اخیر موجی از حملات از جمله یکی که به کشته شدن مادران و نوزادان در کابل در بخش زنان و زایمان پنتاگون سخنگوی رئیس Jonathan هافمن در روز جمعه گفت.

در یک سری از توییت و در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران سهشنبه ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد سرزنش افغانستان شاخه ای از گروه دولت اسلامی (داعش) به این بیمارستان حمله که به کشته شدن حداقل 24 و او فشرده طالبان به آغاز مذاکرات با طالبان در صلح و آرامش حل و فصل است.

جزئیات بعدی: SOCOM نزدیک به از بین بردن خطر Brownout فرود برای Helo خلبانان

هر چند طالبان را رد کرده است دخالت در این حمله مقامات افغان رد نکرده اند امکان. رئیس جمهور اشرف غنی گفت: افغانستان در حال حاضر در حال حرکت از موضع دفاعی و حمله علیه طالبان.

"ما هنوز در حال حرکت رو به جلو با نیروی کاهش سطح است که ما متعهد به" هافمن گفت. "... "ما انتظار داریم که به دیدار که در جدول زمانی تعیین شده در توافق با طالبان است."

برنامه ریزی شده کاهش سطح بودند کار می کرد در ماه فوریه توسط خلیل زاد در مذاکرات طولانی با طالبان.

هافمن کاهش یافته است اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از سربازان در حال حاضر ممکن است خارج شده است.

"من نمی باید یک به روز رسانی برای شما چه تعداد واقعی امروز است," او گفت:.

آمریکا متوقف شد به شمارش تعداد نیروهای نظامی در افغانستان در ماه فوریه زمانی که برآورد نیروهای نظامی قدرت بود در مورد 13,500.

دامنه و انواع حملات در اوایل این هفته و حملات دیگر به اتهام انجام شده توسط طالبان در طول ماه رمضان به رهبری اشرف غنی به منظور نیروهای خود را از موضع دفاعی به تشویق مذاکرات صلح با طالبان.

"امروز یک بار دیگر وجود دارد که لازم است برای شما برای نشان دادن قدرت پنهان خود را و بیرون آوردن شمشیر خود را از غلاف آقای غنی که در سخنرانی روز جمعه به اعضای نیروهای ملی دفاعی و امنیتی با توجه به محلی Tolo News Agency.

با این حال آقای غنی افزود که "هدف ما این است که برای ایجاد شرایط برای صلح است. ما در حال حرکت به دور از صلح است."

در یک سری از توییت خلیل زاد گفت: داعش "نشان داده است یک الگوی مطلوب برای این نوع از حملات شنیع علیه غیرنظامیان است و یک تهدید برای مردم افغانستان و جهان" اضافه شده اما روند صلح نباید به لکنت زبان پیدا کردن.

"به جای افتادن به دام داعش و تاخیر صلح و یا ایجاد موانع و افغان ها باید دست به دست هم برای سرکوب این تهدید و دنبال یک صلح تاریخی, فرصت," او گفت:.

حتی در یک کشور است که تحمل جنگ و تروریسم پس از تهاجم اتحاد جماهیر شوروی در سال 1979 حمله در داشت-e-برشی بیمارستان در کابل ایستاده برای خشونت آن است.

"آنها را به کشتن مادران گفت:" Frederic Bonnot سر از افغانستان برنامه برای پزشکان بدون مرز/Medecins Sans Frontieres (MSF) که فرار کردند این حمله در یک بیمارستان اتاق امن در طول چهار ساعته حمله.

"آنها را از طریق رفت اتاق در زایمان, تیراندازی زنان در تخت خود را. آن را روشمند -- دیوار با اسپری گلوله و خون بر کف در اتاق وسایل نقلیه سوخته و ویندوز شات از طریق" Bonnot گفت.

در نسخه پزشکان است که فرار زنان و زایمان گفت: 11 نفر کشته و سه نفر از آنها در اتاق زایمان با نوزادان متولد نشده و پنج نفر دیگر مجروح شدند. ده نفر از مادران موفق به پیدا کردن پناهگاه در اتاق امن همراه با بسیاری از کارگران بهداشت و درمان.

همچنین در میان کشته شدگان دو کودک و پسران افغان ماما کار با MSF. دو نوزادان زخمی شدند و به بیمارستان دیگری منتقل شد و برای عمل جراحی اورژانس پس از ضربه در پا MSF گفت.

حتی به حمله ادامه داد: یک کودک متولد شد و مادر و نوزاد سالم به در گفت: یک سخنگوی MSF بود که برنده جایزه صلح نوبل در سال 1999 برای آن کار انسان دوستانه در سراسر جهان است.

"ما می دانیم که این منطقه دچار حملات در گذشته اما هیچ کس نمی تواند باور آنها حمله زایمان [بخش]," Bonnot گفت. "این کشور است که متاسفانه شاهد وقایعی اما آنچه اتفاق افتاده سهشنبه فراتر از کلمات است."

حمله شماره سه و همه کشته شدند امنیتی افغانستان گفت.

روز شنبه, افغان صف خارج بیمارستان مرکب ارائه به اتخاذ نوزادان مادران کشته شدند طلوع نیوز گزارش داد.

خلیل زاد بوده و مصمم در تلاش خود را به مطبوعات برای مذاکرات بین طالبان و دولت کابل در یک احتمالی صلح حل و فصل است. این مذاکرات در اصل مجموعه ای برای شروع در مارس 10, اما هیچ مذاکرات برگزار شده است که طالبان ادامه حملات و اختلافات به وجود آمد بیش از زندانی منتشر شده است.

در کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه خلیل زاد گفت: این امر می تواند بهترین برای شروع این مذاکرات به زودی در حالی که هنوز هم وجود دارد یک عمده ایالات متحده حضور نظامی.

"بنابراین ما می خواهیم این اتفاق به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است که در حال حاضر ما هنوز هم وجود دارد در یک راه قابل توجهی," خلیل زاد گفت: با توجه به رویترز.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط: مرگ و میر از حمله در کابل زنان و زایمان کلینیک افزایش به 24

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن