ما: تجمع نیروی دریایی در کارائیب نه با هدف برکناری مادورو

میامی (AP) — بالا متحده آمریکا فرمانده نظامی برای امریکا روز جمعه گفت که برگ برنده دولت نیست و به دنبال استفاده از نیروی نظامی برای حذف, نیکولا Maduro, حتی آن را به عنوان گسترش عملیات مبارزه با مواد مخدر در کارائیب.

Adm. کریگ Faller, سر, U. s. Southern Command گفت: در مصاحبه ای که اخیر تصمیم به مبارزه با مواد مخدر دارایی در آمریکای لاتین بود و ماه ها در ساخت و نه به طور مستقیم به ایرانیها کیفرخواست در نیویورک به اتهام رهبری یک narcoterrorist توطئه که فرستاده 250 تن کوکائین از یک سال به آمریکا

Faller گفت اقتصادی و دیپلماتیک فشار — نه استفاده از نیروی نظامی — باقی می ماند آمریکا ترجیح ابزار برای از بین بردن مادورو از قدرت است.

“این است که یک تغییر در سیاست دولت گفت:” Faller که با اینحال جشن که ممنوعیت افزایش تلاش خواهد صدمه دیده مادورو منابع مالی و قدرت ماندن. “این نشانه ای از برخی از مرتب کردن بر اساس جدید نظامی در کارائیب است.”

استقرار اعلام کرد در این ماه یکی از بزرگترین عملیات نظامی ایالات متحده در منطقه از سال 1989 حمله به پاناما برای حذف ژنرال مانوئل نوریگا از قدرت و آوردن او به ایالات متحده به صورت اتهام مواد مخدر. آن را شامل دارایی های مانند نیروی دریایی کشتی های جنگی برای نظارت هوایی و زمینی نیروهای ویژه به ندرت دیده می شود قبل از اینکه در منطقه است.

Faller گفت: coronavirus آیا نیروی برخی در پنتاگون به تجدید نظر در زمان استقرار در خارج از نگرانی برای ایمنی از اعضای خدمات. در حالی که کنترل برای حفاظت از نیروی کار پیشرفته تر شده اند مشخص شد که بیش از دراز مدت ایالات متحده قرار گرفته است به استفاده از اختلال در مبارزه با مواد مخدر زنجیره تامین ناشی از این ویروس به عنوان کارتل های مواد مخدر تقلا به منبع پیشرو شیمیایی و سایر نهاده است.

“ما رشد در عدم قطعیت و در حال رفتن به سعی و سرمایه گذاری در آن گفت:” Faller.

وی با ذکر دو “پیروزی” از آغاز استقرار — 1.7 تن متریک تشنج در اقیانوس آرام در نزدیکی کاستاریکا هفته گذشته و دیگری 2.1 تن ممنوعیت چند روز پیش.

او گفت: رشد بی ثباتی در ونزوئلا است که منجر به یک “چشم انداز مثبت” در مبارزه با دزدی دریایی در کارائیب اگر چه او نمی استناد به هر گونه آمار و یا شواهد این ادعا. او گفت: اخیر غرق شدن ونزوئلا نیروی دریایی و پس از آن گفته منفجر قطب جنوب-سخت کشتی کروز بدون مسافر در نزدیکی کوراسائو شد نشان دهنده آمادگی ایرانیها نیروهای مسلح.

“این یک روز بد برای آنها” او گفت:. “عدم seamanship و عدم صداقت است که نشان می دهد چگونه آن را تمام شده است.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط جاشوا گودمن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر