نظامی آمریکا در جستجوی از دست رفته اوسان Airman در کره جنوبی

سئول کره جنوبی — جستجو خدمه دامن زد در سراسر Osan Air Base به دنبال یک گم شده آمریکا airman روز جمعه یک روز پس از او گزارش شده بود غایب از واحد خود را گفته است.

گروهبان دوم ، Tristin بلیک Jarvis, 26, از 51 نیروی پشتیبانی اسکادران گذشته دیده می شد در مجاورت اوسان مرکز تناسب اندام در چهار شنبه بعد از ظهر با توجه به آزادی مطبوعات.

اما نیروهای امنیتی خود را جستجو اتاق و مصمم او تا به حال شده است وجود دارد قبل از تغییر و ترک گفت 1st سرهنگ Daniel de la Fe سخنگوی 51 جنگنده بال.

جستجو آغاز شد و پس از جارویس’ اولین گروهبان ابراز نگرانی برای airman ایمنی و رفاه در پنجشنبه تحریک یک تماس برای پایه رانندگان تاکسی به در مواظب de la Fe گفت: در یک ایمیل.

“جستجوی ما تلاش های متمرکز در پایگاه در حال حاضر, اما ما در حال همکاری نزدیک با پلیس کره جنوبی) به بررسی امنیت فیلم off-پایگاه محلی در منطقه” او گفت:, و اضافه کرد که هر سازمان در بال به شرکت در تعقیب جنایتکاران.

نیروی هوایی گفت: هر کسی با اطلاعات با ما تماس بگیرید اوسان اجرای قانون میز در 0505-784-5515 یا پلیس کره جنوبی در 112.

نیروی پشتیبانی اسکادران نیروی هوایی از بررسی های خاص و پلیس کره جنوبی مشغول به کار بودند با هم در جستجوی آزادی اعلام کرد.

“این وظیفه ما حمایت و پشتیبانی ما در نیروی هوایی و ما در حال قرار دادن تمام منابع ما پشت جست و گفت:” سرهنگ John Gonzales, 51 جنگنده بال فرمانده. “ما می خواهیم هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری خود را برای تماس با اجرای قانون به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

آلاینده پایه است که حدود 35 مایلی جنوب سئول به 51 جنگنده بال 7 نیروی هوایی و کره جنوبی نیروی هوایی به فرماندهی عملیات. همچنین ورود و خروج نقطه برای دولت-اجاره حمل و نقل نیروهای نظامی پرواز شناخته شده به عنوان وطن پرست بیان.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>