نظامی آمریکا ابراز تسلیت به سراسر ایران حادثه کشتار 19

دبی, امارات متحده عربی — نظامی ایالات متحده تسلیت گفتند شنبه به ایران بیش از یک آتش دوستانه حادثه در جمهوری اسلامی که به کشته شدن 19 نفر از نیروهای خود را شناسایی سلاح های مورد استفاده در این حادثه به عنوان یک anti-ship cruise missile.

مقامات ایران روز دوشنبه گفت که یک موشک زده نیروی دریایی ایران کشتی شهرستان کنارک طی نزدیک به بندر جاسک برخی 1,270 کیلومتر (790 مایل) جنوب شرق تهران در خلیج عمان است. مقامات گفت: شهرستان کنارک طی بیش از حد نزدیک به یک هدف بود و به طور تصادفی ضربه یکشنبه در یک حادثه که همچنین زخمی شدن 15 سرباز است.

در یک بیانیه سروان ، بیل شهری سخنگوی فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت: نیروی ارائه شده “ما مخلص مردم ایران برای غم از دست دادن زندگی است.” اما شهری همچنین با انتقاد از آموزش مصرف محل پس از نزدیک به تنگه هرمز محدود دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از تمام روغن عبور می کند.

“در حالی که ما مشکل است که این اشتباه رخ داده است در چنین نزدیکی به بالا-ترافیک حمل و نقل بین المللی خط و در یک زمان هنگامی که بسیاری از این منطقه تمرکز بر مبارزه با COVID-19 دست رفتن غیر ضروری از زندگی تاسف است,” او گفت:.

مرتبط با: 19 مرده پس از ایران بازدید موشک کشتی خود را در ورزش آموزش

تنش بوده است انتظار می رود پس از دولت ايران غلبه اولیه هرج و مرج است که پاسخ آن را فرا گرفته به این بیماری همه گیر کوروناویروس. در ماه آوریل ایالات متحده با متهم کردن ایران از انجام “خطرناک و اذیت و آزار” مانور در نزدیکی های جنگی آمریکا در شمال خلیج فارس. ایران نیز بوده است مشکوک به طور خلاصه تصرف یک دلار هنگ کنگ-پرچم تانکر نفت فقط قبل از آن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از آمریکا از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی دو سال پیش راه اندازی حداکثر فشار علیه ایران است که بارها و بارها تحت فشار قرار دادند قوس رقبا را به آستانه جنگ است.

تحلیلگران هشدار داده اند تنش های منطقه ای به احتمال زیاد افزایش خواهد دوباره. این هفته نیز نشانه سال سالگرد حمله به تانکرهای نفت در نزدیکی تنگه هرمز است که آمریکا مقصر در ایران.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان GAMBRELL از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: نیروی هوایی سرهنگ که فرمان 21st فضایی بال مرده در خانه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>