نظامی آمریکا منجر به کشته شدن 132 غیرنظامیان در سطح جهان در سال 2019: پنتاگون

یک صد و سی و دو غیرنظامی کشته شدند در سال گذشته در ایالات متحده جهانی عملیات نظامی ارتش گفت: تعدادی به مراتب پایین تر از آن منتشر شده توسط سازمان های غیر دولتی.

وزارت دفاع “ارزیابی که وجود دارد حدود 132 کشته و حدود 91 غیرنظامی در طول سال 2019 به عنوان یک نتیجه از عملیات نظامی ایالات متحده در عراق, سوریه, افغانستان و سومالی” پنتاگون گفت: در گزارش سالانه موظف توسط کنگره ایالات متحده.

این گزارش افزود که وزارت دفاع “نیست شناسایی هر گونه تلفات ملکی ناشی از عملیات نظامی ایالات متحده در یمن و لیبی” در سال گذشته.

بیشترین قربانیان غیر نظامی در افغانستان با 108 کشته و 75 زخمی پنتاگون گفت.

در عراق و سوریه پنتاگون در زمان مسئولیت در مرگ 22 غیرنظامیان و آسیب از دیگر 13.

تنها دو غیرنظامی کشته و سه مجروح در سومالی با توجه به نظامی است.

چندین سازمان های غیر دولتی به طور منظم منتشر مراتب بالاتر مرگ و میر عوارض آمریکایی حملات در مناطق جنگی.

NGO Airwars که آهنگ غیر نظامی قربانیان بمباران هوایی در سراسر جهان تخمین زده می شود وجود دارد بین 465 و 1,113 غیرنظامی در سوریه توسط آمریکا مورد حمایت ائتلاف در سال گذشته است.

“وزارت دفاع ارائه گزارش امسال علائم برخی از پیشرفت در شرایط شفافیت عملیات نظامی ایالات متحده گفت:” دافنه شهروند ایالات متحده فصل از سازمان عفو بین الملل.

“محتوای این گزارش نشان می دهد که پنتاگون هنوز undercounting تلفات ملکی” او گفت:.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) همچنین با انتقاد از گزارش. ACLU مدیر gais تکرار است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “undercounting” تعدادی از شهروندان کشته و یا مجروح در خارج از کشور.

“نسبت به معتبر رسانه های مستقل حساب و گروههای حقوق تحقیقات روشن است که پنتاگون تحقیقات هنوز محزون می خوانی ناکافی” او در بیانیه ای گفت.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

بیشتر بخوانید: تفنگداران دریایی می خواستم یک دانشگاه به مطالعه Co-ed بوت کمپ. هیچ یک از اعمال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>