ما نیروهای کره جنوبی مجوز نژادی و بی عدالتی تظاهرات در پایگاه

تظاهرکنندگان بودند مانند کسانی که معترض در شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

بسیاری از عینک تی شرت و گفت “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” و آنها در زمان زانو در سکوت برای نزدیک به نه دقیقه برای مطابقت با زمان است که یک افسر پلیس kneeled بر گردن جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25. آنها برگزار شد و شمع vigils و شنیده سخنرانی در شر از نژادپرستی در همبستگی با مشابه و در جریان تظاهرات در سراسر آمریکا بیش از فلوید مرگ است.

جزئیات بعدی: دریایی مهاجم می میرد در طول برنامه های آموزشی در Fort Benning

اما دو تفاوت عمده بین این تظاهرات در آمریکا و کسانی که در کره جنوبی در اوایل این ماه.

صلح آمیز معترضان در کره جنوبی شد اعضای ارتش آمریکا و خانواده های آنها و آنها با اعمال حقوق خود به عنوان شهروندان به آزادی بیان و مونتاژ در پایگاه های نظامی با تصویب ارتش ژنرال رابرت “آبه” آبرامز فرمانده نیروهای آمریکایی و کره جنوبی و دیگر فرماندهان پایگاه.

معترضان که سنگ “God Bless America” جمع 4 ژوئن در پایگاه هوایی اوسان در کره جنوبی در سواحل غرب.

در ژوئن 11, تظاهرات دیگری برگزار شد و در اردوگاه Humphreys حدود 60 مایلی جنوب منطقه غیرنظامی جدا شمالی و کره جنوبی به عنوان اولین گزارش شده توسط Stars & Stripes.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه ارتش سرهنگ لی پیترز رئیس USFK گفت فرماندهان بودند “آگاه باشید از هر دو شمع vigils و هر دو هماهنگ با مقامات مناسب قبل از اعدام است.”

آبرامز نیز قرار داده و هدایت خود را از قاضی مدافع کلی قبل از تظاهرات در تلاش برای اجازه دهید همه اعضای خدمات و فعالیت های شرکت “می دانم آنچه را که آنها مجاز و مجاز به انجام” پطرس گفت.

تظاهرات در اوسان و اردوگاه Humphreys معتقد بودند برای اولین بار در هر نظامی نصب و راه اندازی در سراسر جهان فلوید پس از مرگ است. پیترز گفت: او غافل از دیگران و مقامات پنتاگون گفت: آنها همچنین نمی دانم که از هر.

تحلیلگران نظامی گفت: تظاهرات توسط اعضای خدمات در پایگاه های خود در پاسخ به مشکلات جامعه آمریکا بسیار نادر است.

“این غیر معمول اما آن را غیر معمول دوره” ملت است که از طریق گفت لارنس کورب یک نیروی دریایی ویتنام و معاون سابق وزیر دفاع برای پرسنل در دولت ریگان.

“این آغاز یک عصر جدید” که در آن رهبران نظامی خواهد بود بیشتر هماهنگ به مشروع نارضایتی از خدمات اعضای گفت: Korb, یک عضو ارشد در مرکز آمریکا. “چه این نشان می دهد که ارتش می تواند یک نیروی مثبت در جامعه است.”

معترضان در اوسان و اردوگاه Humphreys شد “شکستن زمین جدید در راه است, اما آن را کاملا مناسب” بازنشسته ارتش ستوان سرهنگ Jason دمپسی یک عراق و افغانستان جانباز گفت: Military.com.

اجازه دادن به تظاهرات در پایگاه های نظامی است “بدون آن خطرات” دمپسی گفت: اما آنها می تواند اجتناب شود با “قرار دادن تمرکز بر ارزش ها و اعتقادات. مهم این است که این حزبی است.”

“چه آبرامز در حال انجام است و راه او را در دست زدن به این است که استادانه” اضافه شده دمپسی کمکی ارشد مرکز امنیت نوین آمریکا.

صریح آبرامز نیز بارها و بارها شده است به طور خاص برای ستایش و ذکر به عنوان مثال به بقیه نظامی توسط وزیر دفاع علامت Esper خود را برای اقدامات تهاجمی در شامل رمان coronavirus همه گیر در همکاری نزدیک با کره جنوبی, مقامات بهداشت و درمان در حالی که حفظ “مبارزه امشب” آمادگی نیروی.

در پی تظاهرات در اوسان و اردوگاه Humphreys, وزارت امور خارجه ایالات متحده در کره جنوبی قرار داده و خود را در آن نشان می دهد حمایت از اعتراضات در ایالات متحده است.

سفارت آمریکا در سئول در ژوئن 13 نمایش داده می شود بزرگ سیاه و سفید “زندگی” موضوع بنر در مقابل ساختمان بیان کرد در توییتر پست “سفارت آمریکا می ایستد در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت است.” بازنشسته Adm. هری هریس سفیر آمریکا در کره جنوبی را بازتوییت کرد سفارت این پیام اضافه شده یک نقل قول از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی حاکی از این است که ایالات متحده متنوع و ملت “که از تنوع ما به دست آوردن قدرت است.”

بنر برداشته شد و سه روز بعد. آسوشیتد پرس گزارش داد که توضیح رسمی از سفارت که نمی یاد یک همجنسگرایان افتخار پرچم بود که همچنین حذف از ساختمان بود که سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر برداشته شد برای جلوگیری از هر گونه درک است که آن را به معنای “به حمایت یا تشویق کمکهای مالی به هر سازمان خاص است.”

برای آبرامز شده است تا جلو در ابراز خشم خود را در مرگ فلوید و همچنین نژاد پرستی در صفوف.

در تاون هال نشست در اردوگاه Humphreys در ژوئن 11, آبرامز گفت که او “به شدت تحت تاثیر قرار چه اتفاقی افتاده است پشت در ایالات متحده است. بسیاری از مردم می ترسند و آنها عصبانی هستید. من شخصا بسیاری از خشم و انزجار و نگرانی در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

آبرامز تاکید کرد که او نمی condoning خشونت است که خدشه دار برخی از بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز اما افزود: “من به طور کامل حمایت از حقوق ما به عنوان آمریکایی ها به مسالمت آمیز جمع آوری و دولت نظرات خود را.”

او در 38 سال در ارتش آبرامز گفت که موضوع نژادپرستی “در نظر گرفته شده است تابو به بحث در مورد” اما زمان در حال حاضر برای کاندید دیالوگ در صفوف.

“اگر شما مانند نگاه من” به معنی سفید افسر “در حال حاضر زمان برای گوش دادن” او گفت:.

“من سعی کردم سخت واقعی به بخشی از راه حل” آبرامز گفت اما متوجه شدم “من افتاده بود راه کوتاه” در تلاش برای از بین بردن “نژادپرستی و تعصب در صفوف ما.”

در ژوئن 7 بر روی آن در Facebook صفحه نیروهای آمریکایی و کره جنوبی نیز ارسال شده گفتگو با مسلح ، DaMond دیویس افسر توپخانه در حال حاضر در خدمت به عنوان معاون بازرس کل USFK.

او صحبت کرد و با صراحت از چگونه او را درمان متفاوت به عنوان یک افسر پلیس از زمانی که او با پوشیدن لباس غیر نظامی در هنگام بازگشت در ایالات متحده است.

به عنوان یک داوطلب خدمت سربازی سرباز در فورت طوفان یا گرداب شدید, اوکلاهما, دیویس گفت: او راننده تعیین شده در لباس غیر نظامی برای یک گروه از افراد در ترک برای رفتن به یک نوار در شهر اوکلاهما.

در پایان تفرج او بود رفتن داخل برای دریافت آخرین از دوستان خود و بازگشت به پایه دیویس گفت: زمانی که او متوقف شده بود توسط یک افسر پلیس که ظاهرا مشکوک او را از تلاش برای ربودن اتومبیل در پارکینگ.

افسر قرار دادن دست خود را بر روی او اسلحه کمری و گفت: “در effing ماشین,” دیویس گفت:. ماشین سوار کردن و افسر به نام برای پشتیبان گیری.

دیویس گفت که او نگه داشته و فریاد افسر, “هی, من در ارتش تماس با من کاپیتان.”

زمانی که یک دومین افسر پلیس وارد “آنها yanked من از ماشین. آنها متهم من از کلید زنی’ ماشین,” دیویس گفت:.

او گفت که او نگه داشته تکرار “هی بچه ها من تماس بگیرید فرمانده.”

آنها در نهایت به او اجازه دهید برود.

“[اما] این مرد می تواند فقط به ضرب و شتم تلخه از من,” دیویس گفت:.

در فرصتی دیگر در حالی که در مرخصی را در خانه اش در ایالت آلاباما, دیویس گفت که او نشسته بود با عموی خود در یک ماشین در یک فروشگاه. به دلایل ناشناخته به او یک افسر پلیس نزدیک اشاره کرد و یک تفنگ ساچمهای در او و فریاد زد: فحاشی گفتن او را به بیرون از ماشین.

“خوش شانس برای من هیچ چیز اتفاق افتاده است, هیچ چیز کشنده,” او گفت:.

“و این نیست که منحصر به فرد به من گفت:” از این دو نهاد است. “شما می توانید به تعداد زیادی از سربازان و می دانیم که این خود واقعیت است.”

درس او آموخته دیویس گفت: به پوشیدن لباس خود را تا آنجا که او می تواند زمانی که در مرخصی.

“به عنوان یک افسر زمانی که من در تعطیلات به مسافرت می کنم در یونیفرم,” او گفت:. “من سفر در خاطر من نه سیاه و سفید, یونیفرم, من نامرئی”

او تقدیر ارتش تلاش در مبارزه با نژاد پرستی در صفوف اما گفت نگرانی او این است که “ما فقط به امید آن رفتن به تعمیر خود را و آن را.

“بسیاری از پاسخ ها در شکل گیری,” دیویس گفت:, و اضافه کرد که تنها راه برای پیدا کردن آنها به ارتکاب به باز کردن بحث.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: آکادمی نیروی دریایی باز می شود بررسی نژادپرستانه توییتهایی از Midshipman حساب

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net