ما F-15, جنگنده, پرواز در نزدیکی ایران هواپیمای جت مسافربری به سوریه مقامات تایید

F-15, جنگنده, جت پرواز در نزدیکی یک ایرانی مسافر هواپیمای سوریه پنجشنبه نظامی ایالات متحده گفته مقامات در تلاش برای شناسایی این که آیا این هواپیما تهدیدی برای نیروهای ائتلاف در زمین با توجه به بیانیه رسمی از عملیات ذاتی حل ستاد.

“بصری بازرسی رخ داده است برای اطمینان از ایمنی پرسنل ائتلاف در Tanf پادگان. هنگامی که F-15 خلبان شناسایی این هواپیما به عنوان یک Mahan Air, مسافر, هواپیما, F-15 با خیال راحت باز فاصله از هواپیما” در این بیانیه از فرماندهی مرکزی ایالات متحده سخنگوی نیروی دریایی سروان ، بیل شهری گفت. “حرفه ای رهگیری انجام شد مطابق با استانداردهای بین المللی است.”

جزئیات بعدی: دریایی اختصاص داده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن اسکادران هلیکوپتر تست مثبت برای Coronavirus

در اوایل روز شنبه, مسافر ایرانی هواپیمای تجاری ارسال شده ویدئوها و عکس ها در رسانه های اجتماعی ادعا کردند یک جت جنگنده بود وز وز هواپیما “در صورت تهدید” در نزدیکی دمشق است. مسافران در هیئت مدیره این باورند که آیا جت بود که اسرائیل یا آمریکا.

در حالی که F-15 مدل مشخص نشده بود F-15E Strike عقاب از نیروی هوایی را 492nd اسکادران جنگنده اختصاص داده شده به RAF لکنهیته انگلستان اعزام به خاورمیانه در ماه مه با توجه به یک گزارش از نیروی هوایی, مجله. این 492nd جایگزین 389th اسکادران جنگنده از ديد کوه, صفحه اصلی پایگاه نیروی هوایی آیداهو برای انجام ماموریت ها از مکانی نامشخص با توجه به آزادی.

به ویژه در جداگانه 2017 حوادث-در 8 ژوئن و دوباره در ژوئن 20 — F-15E جت شات پایین ایرانی ساخته شده شهید هواپیماهای بدون سرنشین در Tanf به عنوان وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین با نزدیک شدن و یا کاهش یافته مهمات در نزدیکی ایالات متحده آمریکا-حمایت نیروهای روی زمین.

مقامات در آن زمان گفت: ائتلاف نیروهای گشت زنی بودند تاسیس پایگاه رزمی به شرق در Tanf جایی که آنها در حال آموزش و مشاوره شریک نیروهای زمینی در مبارزه با داعش.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: عمومی: ما خلبانان ساخته شده تماس به شلیک کردن هواپیمای سوری

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>