ما چشم معامله به نیروی دریایی جانباز در ایران, هل در مبادله

واشنگتن — مقامات ایالات متحده بر این باورند که آنها در حال پیشرفت در تلاش برای تضمین آزادی از ایران از بازداشت نیروی دریایی کهنه اما آنها در حال هل دادن به عقب در ایران پیشنهادات که یک مبادله است که در این نسخهها کار برای یک زندانی ایرانی که مقامات آمریکایی تلاش کرده اند به اخراج از سال گذشته است.

کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی گفت: روز شنبه که این موارد از آمریکا بازداشت شدگان مایکل سفید در ایران و سیروس عسگری ایرانی زندانی در ایالات متحده هرگز متصل شده است. وی با بیان نا امیدی با نظرات اخیر از مقامات ایرانی است که ممکن است یک لینک بین دو و شکایت کرده است که ایران شده بود آهسته به قبول عسگری بازگشت.

“ما تلاش کردیم که به اخراج این مرد برای ماه” Cuccinelli آسوشیتدپرس گفت. “هرگز وجود دارد هر نفس یک لینک بین دو تا زمانی که آنها ساخته شده آن را یک خبر چند روز پیش است.”

Cuccinelli گفت: DHS آغاز شده بود به سعی کنید به اخراج عسگری در دسامبر. 12 پس از تبرئه اتهام تلاش برای سرقت اسرار تجاری. او گفت که ایران حاضر به رسمیت شناختن او به عنوان مشروع ایران و او را با ارائه یک اعتبار گذرنامه تا اواخر فوریه.

یک بار عسگری دریافت گذرنامه DHS ساخته شده از چندین تلاش برای پرواز او را در بازگشت به ایران, خرید بلیط برای پرواز در مارس 10, مارس 18 مارس 23 مارس 1 و ممکن است 1 با توجه به Cuccinelli. هر یک از این پروازها لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, او گفت:.

مرتبط با: ایران منتشر نیروی دامپزشک در پزشکی کردند در میان COVID-19 نگرانی

Cuccinelli اداره مهاجرت تندرو که به حمایت ویژه برای اخراج سیاست گفت: ایران نیز بوده است آهسته راه رفتن و بازگشت 10 ایرانی دیگر زندانیان میله میله برای اخراج از آمریکا

عسگری “یکی از 11 ایرانیان است که باید دستور حذف که ایران نمی گرفتن و وجود دارد یک دسته بیشتر ما در حال پردازش” Cuccinelli گفت. “ما شده است تلاش برای خلاص شدن از این مرد به مدت شش ماه. اگر آنها می خواهم برای ما ارسال هواپیما فردا ما رو 11 از آنها را برای آنها را به در حال حاضر. از منظر ما (عسگری) است که متفاوت از دیگران است.”

او نمی خواهد حدس و گمان که چرا ایرانیان به نظر می رسد تمایلی به قبول اخراجی بازگشت به کشور اما گفت ايران سابقه بودن “دشوار” در چنین مواردی است.

Cuccinelli سخنان آمد در میان گزارش می دهد که یک زندانی مبادله برای سفید که در حال حاضر در پزشکی کردند پس از اینکه ایران می تواند قریب الوقوع و نظرات از مقامات ایرانی از جمله وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف که عسگری می تواند در ترکیب.

ارشد مقامات ایالات متحده که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: تلاشهای دولت برای دریافت سفید منتشر شد در ادامه به طور جداگانه از DHS موارد اخراج. اما آنها نمی توانند پیش بینی و یا اگر زمانی که این آزادی ممکن است نهایی شود; و نه آنها می گویند اگر آن را شامل واقعی مبادله هر زندانیان.

اوایل روز چهارشنبه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo ذکر سفید و تشکر سوئیس که نشان دهنده منافع آمریکا در ایران برای کار خود را در کمک به جانباز آزاد شده از زندان به پزشکی کردند که تمدید شد ماه گذشته. Pompeo همچنین تصریح کرد ایران و دیگر آمریکایی ها برگزار می شود وجود دارد از جمله سیامک نمازی و مراد Tahbaz.

“قدردانی ما نیز می رود به سوئیس, ایالات متحده حفاظت از قدرت در ایران در حال حاضر چهار دهه برای آن تلاش برای گسترش مایکل سفید پزشکی کردند و به دنبال بشردوستانه furloughs برای سیامک نمازی و مراد Tahbaz و آوردن صفحه اصلی تمام شهروندان ایالات متحده به ناحق بازداشت” Pompeo به خبرنگاران گفت: در وزارت امور خارجه در کنفرانس خبری.

سفید, از ایمپریال بیچ کالیفرنیا بازداشت شد در جولای سال 2018 در حالی که بازدید از یک دوست دختر در ایران. او به اتهام توهین به رهبر ایران و ارسال اطلاعات خصوصی آنلاین.

او از زندان آزاد شد در ماه مارس در پزشکی کردند که مورد نیاز او را به باقی می ماند در کشور است. سفید است که در میان دهها هزار نفر از زندانیان اعطا پزشکی furloughs توسط ایران بود که یکی از نخستین کشورهایی بود ضربه سخت كردن coronavirus.

سفید مادر آسوشیتدپرس گفت که او به خصوص در مورد مادر سلامت او به دلیل جنگ با سرطان و سابق نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. بیل ریچاردسون به نام در ایران به کمک فوری بشردوستانه تخلیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بارها و بارها گفت: در نظر آنها آزادی گروگان آمریکایی و بازداشت شدگان به یک اولویت بالا.

در ماه دسامبر ایران منتشر شد یک محقق دانشگاه پرینستون برگزار می شود به مدت سه سال به طور گسترده ای مورد مناقشه اتهام جاسوسی در ازای آزادی از بازداشت دانشمند ایرانی.

در ماه مارس خانواده سابق FBI agent رابرت لوینسون که از بین رفت در ایران 13 سال پیش گفت: آنها تا به حال مطلع شده است توسط مقامات ایالات متحده که آنها تا به حال مشخص شد که لوینسون احتمالا مرده است. مقامات گفته اند که چگونه آنها به این نتیجه گیری.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ماتیو لی و اریک تاکر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: فضای نیروی راه اندازی کرده است برای اولین بار در استخدام بازرگانی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>