ما نماینده کاری برای احیای ضعیف صلح افغانستان مقابله

افغانستان-اولین سفر خود به کابل با واشنگتن فرستاده صلح از افغانستان squabbling رهبری سیاسی به قدرت های توافق میان افزایش خشونت سرزنش عمدتا در یک دولت اسلامی وابسته شده است که در هدفمند در تسریع ایالات متحده آمریکا ،

زلمای خلیل زاد در سراسیمگی از توییتهایی شنبه گفت: از جلسات خود را در دوحه پیش از آن در هفته با نمایندگان طالبان و در روز چهارشنبه با رئیس جمهور اشرف غنی و هم عبدالله عبدالله رهبر. تمام شد با هدف resuscitating آمریکا-طالبان توافق صلح امضا شده در ماه فوریه ،

خلیل زاد بازگشت به واشنگتن در اواخر روز شنبه.

خلیل زاد به نام برای کاهش خشونت توسط همه طرف ها در افغانستان را جنگ طولانی که نگه داشته است امریکا از نظر نظامی درگیر برای 19 سال است. او همچنین گفت زمان بیش از حد شده و تلف شدن به دوم و مهم مرحله از مذاکرات صلح که خواستار مذاکره میان طالبان افغانستان و رهبری سیاسی.

عبدالله را سر کسانی که تلاش به عنوان بخشی از قرارداد او امضا شده با غنی برای پایان دادن به خود را monthslong اختلاف بر سر چه کسی برنده افغانستان انتخابات ریاست جمهوری در سپتامبر گذشته. او اذعان پیروزی به غنی اما به عنوان بخشی از قدرت های توافق.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گفت: هفته گذشته که سربازان آمریکایی را به اشتباه شده است وظیفه پلیس این کشور و به نام افغانستان به گام تا.

ایالات متحده در حدود 12,000 سربازان مستقر در افغانستان تقسیم بین مبارزه با تروریسم و ناتو مصمم پشتیبانی 16,500 سربازان ماموریت که قطار و ایدز افغانستان و نیروهای امنیت ملی. واشنگتن در حال حاضر می پردازد درباره $4 میلیارد دلار در سال برای حفظ افغانستان نظامی در مبارزه با فرم.

وزارت دفاع ایالات مقامات به آسوشیتدپرس گفت بزرگترین نگرانی در افغانستان به طور فزاینده ای فعال “دولت اسلامی” وابسته مستقر در شرق. این گروه دارای روابط خاورمیانه وابسته و همچنین گروه های شبه نظامی مانند جنبش اسلامی ازبکستان و چینی اویغوری گروه جنبش ترکستان شرقی.

مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت موضوع, می گویند وابسته به داعش در افغانستان شده است مربوط به خنثی توطئه برای حمله به امریکا در سال های اخیر است. آمریکا هم مقصر داعش برای حمله وحشیانه در بیمارستان زایمان در اوایل این ماه در کابل که در سمت چپ 24 نفر از جمله دو نوزاد و مادران مختلف.

افزايش داعش فعالیت در افغانستان افزوده است ضرورت به ایالات متحده در تلاش برای احیای مذاکرات صلح که مرتکب طالبان برای مبارزه با گروه های تروریستی در افغانستان است. همان مقامات وزارت دفاع گفت: آنها می خواهند با طالبان در جنگ به تار و مار داعش از افغانستان است.

بدون داخل افغانستان مذاکرات آتش بس واشنگتن می خواهد میان طالبان و دولت اتفاق نخواهد افتاد .

طالبان نمایندگان می گویند آتش بس خواهد بود در دستور کار در هر داخل افغانستان مذاکرات که برای شروع از اواسط ماه مارس. تاخیر متهم شده است در افغانستان squabbling رهبری در کابل و اختلال در زندان منتشر شده است که وعده داده شده بود به عنوان بخشی از مذاکرات صلح پیش از داخل افغانستان مذاکرات است.

او در توییت خلیل زاد به نام برای آزادی زندانیان به پایان خواهد رسید. او همچنین تصریح کرد که او به دنبال طالبان کمک به شهروندان آمریکایی گم شده در افغانستان از جمله ایالات متحده پیمانکار علامت Frerichs که ناپدید شده در ژانویه. چند رهبران طالبان در تماس با اسوشیتد پرس گفت: آنها در حال برگزاری Frerichs و گفته اند خلیل زاد بار تکرار.

سهیل شاهین سخنگوی طالبان در دوحه گفت: طالبان متعهد به مقابله و خواستار آن زندانیان منتشر می شود.

_______

Brodie از اسلام آباد گزارش داد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط Kathy Gannon و Tameem اخگر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>