ما پشت فرانسه در مناقشه با ترکیه بیش از کشتی های جنگی

پاریس — کاخ سفید مشاور امنیت ملی می گوید ایالات متحده “بسیار خوب” به فرانسه در آن اختلاف با ترکیه بیش از یک نیروی دریایی مناقشه در دریای مدیترانه بین دو عضو ناتو.

این چرکین ردیف در معرض ناتو در تلاش برای حفظ نظم در میان صفوف خود را و خود را کاهش متحده تحت رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“متحدان ناتو نباید تبدیل کنترل آتش رادار در هر یک از دیگر. که خوب نیست” مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران در پاریس در روز چهارشنبه. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در دسترس است برای کمک به خنثی کردن تنش ها با تشکر از روابط شخصی با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

با توجه به حساب ژوئن 10 حادثه ناوچه کوربه روشن شد توسط هدف قرار دادن رادار یک کشتی بود که اسکورت یک کشتی باری.

فرانسه گفت: این اقدام شد هوش از ناتو که کشتی غیر نظامی می تواند درگیر در قاچاق اسلحه به لیبی. این کوربه بخشی از اتحاد عملیات دریا نگهبان کمک می کند که ارائه امنیت دریایی در دریای مدیترانه است.

وزیر متهم فرانسه را از دروغ گفتن و سفیر ترکیه در فرانسه گفت: فرانسه در نیروی دریایی بود و اذیت و آزار ترکی کاروان.

“ما بسیار دلسوز به فرانسه نگرانی” اوبراین گفت: در حالی که تصدیق حساب های متفاوت از آنچه اتفاق افتاده است. “ما آن را بسیار جدی است.”

پاکسازی نیز متهم ترکیه از نقض آن تعهدات توسط ramping تا آن حضور نظامی در لیبی و در آوردن جهادی جنگجویان از سوریه است.

ایالات متحده است که تا کنون با نفوذ ترین از متحدان ناتو است اما یک بازی کمتر نقش برجسته تحت تهمت که علنا berated اعضای اروپایی و کانادا برای صرف نیست به اندازه کافی در دفاع از بودجه. تهمت و تهدید کرده است که به نیروهای ایالات متحده از آلمان بدون مشورت با متحدان و کشیده از چندین موافقت نامه های بین المللی است که اروپایی ها به عنوان مهم امنیتی خود را.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>