آمریکا و استرالیا به دنبال جدید همکاری نظامی در چین

ایالات متحده و استرالیا گفت: آنها را به گسترش همکاری نظامی به عنوان تنش افزایش می یابد و چین با ارائه یک جبهه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

ایالات متحده و استرالیا گفت: آنها را به گسترش همکاری نظامی به عنوان تنش افزایش می یابد و چین با ارائه یک جبهه مشترک بین متفقین.

پیش رفتن در واشنگتن با سالانه مذاکرات با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس استرالیا وزرای خارجه و دفاع ارائه شده روشن تر اگر خفیف اظهار داشت: حمایت برای افزایش تدابیر شیفت در چین توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

"ایالات متحده می داند که تهدید که شما و بقیه رایگان دنیا. و ایالات متحده آمریکا با شما در ما نشکن اتحاد" وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: وزیران استرالیا در یک کنفرانس خبری مشترک.

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper مورد ستایش قرار داد حضور پنج کشتی جنگی استرالیا در هفته گذشته در تمرینات با آمریکا اعتصاب حامل گروه و یک ناوشکن در دریای فیلیپین.

"این تمرینات نه تنها به تقویت همکاری اما همچنین ارسال یک سیگنال روشن به پکن است که ما را به پرواز ما خواهد بادبان و ما در عمل هر جا که قوانین بین المللی اجازه می دهد تا و دفاع از حقوق ما متحدان و شرکا به انجام همان" Esper گفت.

وزیر دفاع آسترالیا لیندا رینولدز گفت: دو کشور خواهد ساخت روابط در سراسر کشت و دفاع از مناطق از جمله hypersonic الکترونیکی و فضای مبتنی بر جنگ است.

این همکاری را "تقویت مشترک ما توانایی برای کمک به امنیت منطقه و جلوگیری از بدگویی رفتار در منطقه ما," او گفت:.

در یک بیانیه مشترک وزرای گفت: آنها در مورد گسترش عملیات در شمال استرالیا شهر داروین که در آن تفنگداران دریایی ایالات متحده شده اند دوار در از سال 2012 تحت ابتکار رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

ایالات متحده ایجاد خواهد کرد یک نظامی سوخت ذخیره در درون و متفقین را در نظر بگیرید تمرینات وجود دارد با همفکر کشور -- به احتمال زیاد اشاره به ژاپن و هند است.

در یک مرحله بود که بیش از حد استرالیا در سال گذشته گفت: آن را نمی خواهد به عنوان یک پایه برای ما intermediate-range موشک -- به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک راه به مقصد چین است.

Esper پرسید: اگر استرالیا در حال گرم به موشک گفت: متفقین تا به حال یک "مجموعه کامل از قابلیت ها و استراتژی های ما قصد داریم به رول با هم در سال پیش رو است."

استرالیا همبستگی

Pompeo اتحاد و پشتیبانی از یک خط سخت در چین, سوال نیم قرن ما سیاست تعامل و خواستار اتحاد برای مقابله با "فرانکشتاین" پکن است.

استرالیا با وجود تکیه بر تجارت با چین, نخست وزیر اسکات موریسون راست-تکیه دولت تا حد زیادی مورد حمایت ایالات متحده است.

استرالیا seconded آن دیرین متحد خواستار تحقیقات بین المللی به ریشه های COVID-19 پیوست و Pompeo در رد پکن گسترده ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.

Pompeo مورد ستایش قرار داد موریسون برای امتناع از "تعظیم به پکن خواسته" پس از چین انتقام منع مسافرت و تجارت با استرالیا شد و متهم به راه انداختن حملات سایبری علیه دولت سایت.

وزیر امور خارجه Marise Payne اما اذعان کرد که این دو کشور "آیا توافق بر سر همه چیز" و با تاکید بر اهمیت چند جانبه موسسات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ و مهره ای از سازمان بهداشت جهانی است.

به عنوان دیدار وزرای چین وزیر امور خارجه وانگ یی -- در یک تماس تلفنی با همتای خود از دیگر متحد آمریکا و فرانسه -- متهم کرد واشنگتن از "بی پروا تحریک از رویارویی است."

ما انتخابات ؟

چین به عنوان به خوبی به عنوان تهمت به منتقدان داخلی را متهم به رئیس جمهور ایالات متحده است که انتهایی در نظر سنجی های پیش از انتخابات نوامبر از تصرف در چین برای منحرف کردن از انتقاد از خود و دست زدن به این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا است که دچار بیشترین مرگ و میر در هر کشور است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن نیز قول داد سختی رویکرد چین در میان گسترده انتقاد از قدرت در مسائل از تجارت به آن حبس از مسلمانان اویغوری به سرکوب در نیمه خودمختار هنگ کنگ.

نخست وزیر Lee Hsien Loong سنگاپور با آمریکا متحد است که حفظ روابط صمیمی با چین گفت: ما روابط با پکن در طول تاریخ "همیشه ژولیده" در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری اما تثبیت آن.

"من مطمئن نیستم که آیا این اتفاق خواهد افتاد این بار چون من احساس می کنم آن را کاملا متفاوت" لی گفت: شورای آتلانتیک در واشنگتن است.

"درجه عناد و غمگین می گویند اجماع دو حزبی در درمان چین به عنوان یک تهدید بسیار فوق العاده ای و من از ترس است که آن را ممکن است حمل بیش از گذشته انتخابات و اگر آن را ندارد, من فکر می کنم که نشانه بد برای جهان است."

این مقاله در نوشته شده بود توسط شان Tandon از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب