ما فرمانده ارتش استقبال به تایلند با کروناویروس آزمون

بانکوک — یک ارتش ایالات متحده هیاتی رئیس ستاد ژنرال جیمز McConville در روز پنج شنبه اول شد رسمی بازدید کننده به تایلند پس از ورود قوانین کاسته شد به عنوان بخشی از بلند کردن اجسام از coronavirus محدودیت.

یک عکس منتشر شده توسط ارتش تایلند نشان می دهد یک تیم پزشکی با پوشیدن hazmat مناسب با در نظر گرفتن یک بینی گرد و خاک از McConville در ورود او از سنگاپور. تایلندی مقامات گفته بود به آنها گفته شد او نیز خواهد بود آزمایش قبل از خروج سنگاپور.

این دیدار باعث خفیف brouhaha در رسانه های اجتماعی محلی با ادعای این هیئت اجازه داده شد به میانبر های مورد نیاز 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان خارجی است.

ادعاهای کاذب بودند به دلیل مقررات برای مهمانان VIP دولت شامل مقررات برای پرش قرنطینه در امکانات دولتی برای کوتاه بازديد توسط هیئت از 10 عضو و یا کمتر است.

VIPs هنوز هم باید رعایت سایر مقررات از جمله داشتن گواهی که آنها آزمایش منفی برای coronavirus داشتن تایلندی رابط مقامات آنها را همراهی نگه داشتن به یک ثابت سفرنامه و با استفاده از تنها خود را در خصوص حمل و نقل.

McConville ملاقات ارتش ژنرال Apirat Kongsompong در روز پنج شنبه است و برای دیدار با نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا در روز جمعه. او پرواز به ژاپن پس از دو روز بازدید.

تایلندی فعال سیاسی Srisuwan Janya قول داد در اوایل این هفته به پرونده شکایت رسمی شارژ دولت با تخلفات اجازه بازدید. او ادعا بدون تولید شواهد که VIP قوانین تاسیس شد صرفا به منظور تسهیل در هیئت نمایندگی ایالات متحده را ببینید.

تایلند شده است یکی از گنجه متحدان خود در آسیا و ایالات متحده هر چند روابط را تیره و تار شده است بیش واشنگتن اظهارات نگرانی از وضعیت دموکراسی در تایلند به خصوص زیر نظامی کودتا در سال 2006 و 2014.

سر و صدا بیش از McConville دیدار دوم این هفته مربوط به ایالات متحده و coronavirus. عکس هایی از سفارت آمریکا را 4th جولای دریافت نشان سفیر ایالات متحده جورج مایکل DeSombre نما برای عکس ها با مهمانان از جمله تایلندی وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul. هیچ یک عینک ماسک در گروه عکس های که در آن آنها در کنار هم ایستاده بود.

Anutin شد هدف اصلی از محلی انتقاد او قرار است به یک رهبر در مبارزه با COVID-19.

تایلند مفتخر است با داشتن تا حد زیادی شامل coronavirus با 3,202 کل coronavirus موارد 58 از جمله مرگ و میر. شده اند وجود دارد هیچ عفونت های محلی برای 45 روز با تنها مورد جدید بودن Thais عودت از خارج از کشور.

دولت دست و پنجه نرم کردن با این سوال از زمانی که شروع به اجازه دادن به گردشگران در بعد از ممنوعیت برنامه ریزی پروازهای مسافری از خارج از کشور در آغاز ماه آوریل است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط گرانت پک از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>