ما خلبان نیروی هوایی امن پس از سقوط هواپیما در شمال افغانستان

کابل — ایالات متحده خلبان نیروی هوایی امن است پس از بیرون آوردن از افغانستان, نور, حمله هواپیما قبل از آن سقوط کرد در شمال افغانستان ایالات متحده و مقامات افغان گفت.

خلبان که نه شناخته شده بود در یک پرواز آموزشی در یک-29 سوپر توکانو در روز پنج شنبه زمانی که تصادف رخ داده است سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان در بیانیه ای گفت.

معلوم بود اگر آمریکا پرواز به تنهایی و یا با یک عضو نیروی هوایی افغانستان. A-29 دارای دو صندلی است اما می تواند پرواز توسط یک خلبان.

هواپیما به سرعت وارد کنترل از راه دور دره در ولایت بغلان که در آن تصادف رخ داده است و نجات این خلبان گفت: استانی سخنگوی جاوید نظیر بشارت. مابرای-تایید موفقیت آمیز عملیات امداد و نجات اما از ارائه جزئیات بیشتر در این خلبان را بالا برد.

نشانه های اولیه هستند که مسائل مکانیکی ناشی از تصادف مابرای-یک گفت.

سقوط می تواند شنیده سراسر بغلان را کوهستانی دوشی منطقه یک محلی گفت.

“من مشغول به کار بود بر روی سقف خانه من و یک صدا تکرار در کوه” محمد کبیر.

این امبرائر/سیرا نوادا Corp.-ساخته-29 turboprop است که نیروی هوایی افغانستان را نور اصلی هواپیما حمله. بیست و نه خلبانان افغان واجد شرایط برای پرواز 15-29s در کشور یک گزارش پنتاگون به کنگره گفت: در ماه گذشته.

آموزش برای افغانستان یک-29 خلبانان منتقل شده از مودی پایگاه نیروی هوایی در گرجستان به افغانستان در پاییز امسال و همچنان به رهبری توسط نیروی هوایی ایالات متحده مدرسان این گزارش گفت:.

زبیر Babakarkhail کمک به این گزارش.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>