ما نیروی هوایی C-17 مگس کویت, امیر, 91 به مینه سوتا بعد از جراحی در خانه

دبی, امارات متحده عربی — کویت 91-سال-حاکم emir فرود آمد و در روز پنج شنبه در ایالات متحده پس از پرواز در سراسر جهان در ایالات متحده نیروی هوایی C-17 flying بیمارستان و تنها چند روز پس از تحت نامشخص عمل جراحی در خانه. چشمگیر ترابری منعکس روابط نزدیک بین دو کشور بلکه نگرانی حاکم است وضعیت پزشکی است.

شیخ صباح آل احمد آل صباح جان سالم به در برد 16 ساعت سفر تحت سازمان دیده بان ایالات متحده متخصصان پزشکی و کویتی با کویت, دولت-اجرای خبرگزاری کونا گفت: سفیر کویت به ایالات متحده آمریکا شد و در فرودگاه برای ورود به هواپیما.

کویت را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات در پزشکی چه دردی شیخ صباح چهره جز به می گویند که او در بیمارستان بستری شد, در روز شنبه و تحت یک عمل جراحی در روز یکشنبه.

وضعیت خود را تمدید نگرانی بیش از یک ممکن است جنگ قدرت در داخل خاندان حاکم کویت کوچک خاورمیانه ملت خانه را به برخی از بزرگترین ذخایر نفت. قرآن نماز قرائت پر تلویزیون دولتی و رسانه های اجتماعی همه امید خود را برای بهبود.

KUNA نمی گویند که در آن شیخ صباح رفت و در ایالات متحده هر چند پرواز-ردیابی داده ها نشان داد بوئینگ C-17 Globemaster III که در زمان خاموش از کویت در فرودگاه بین المللی فرود آمد در روچستر مینه سوتا خلاصه بعد از یک توقفگاه بین راه در آلمان Ramstein پایگاه هوایی.

روچستر خانه را به گل سرسبد دانشگاه از کلینیک مایو یکی از بهترین بیمارستان ها و درمان, شیخ صباح در گذشته است. کلینیک مایو کاهش یافته است به نظر.

ارتش ایالات متحده با استفاده از C-17s به عنوان هوابرد بیمارستان برای تخلیه پزشکی قادر به ترياژ به شدت زخمی سربازان در حالی که به سرعت پرواز آنها را بر روی پایگاه های عمده. این هواپیما شامل پردازنده اکسیژن و همان نجات بخش تجهیزات موجود در اورژانس بیمارستان ، پرواز اغلب شامل مراقبت ويژه حمل و نقل هوایی تیم متشکل از یک پزشک متخصص و یک پرستار و یک درمانگر تنفسی.

پرسید: در مورد C-17 پرواز نیروی هوایی ایالات متحده فرماندهی مرکزی مستقر در قطر با اشاره سوالات به ارتش ایالات متحده حمل و نقل فرمان که کاهش یافته است به نظر. یک وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: آمریکا “ارائه کمک به کمک امیر را درمان” بدون توضیح. رسمی صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به عنوان اطلاعات نشده بود ساخته شده است.

یک زمان کوتاه پس از C-17 فرود در روچستر KUNA اعلام کرد شیخ صباح ورود به آمریکا

یک دولت کویت Airbus A340 که در سمت چپ کویت نیز فرود آمد صبح روز پنج شنبه در روچستر. همان است که هواپیمای ایرباس پرواز کرده بود به روچستر نیویورک قبل از بازگشت به کویت تنها چند روز قبل از شیخ صباح عمل جراحی است.

KUNA اخبار آژانس هم زودتر به نقل از یک بیانیه از این کشور سلطنتی دادگاه گفت: شیخ صباح باقی مانده برای آمریکا “بر اساس مشاوره از تیم پزشکی درمان او حضرت برای تکمیل درمان خود را پس از موفقیت عمل جراحی.”

“ما از خداوند متعال برای کمک به بهبود خود و حفظ خود حضرت که سالم است و به خوبی مراقبت از گرفته شده و برای محافظت از او را از همه آسیب” در بیانیه ای گفت:.

کویت در اوایل گفت که 83 ساله تاج شاهزاده نواف آل احمد آل صباح را بر عهده داشتند و برخی از شیخ صباح قدرت را به طور موقت و بدون توضیح چرا که لازم بود.

یک کپی از حکم اجرایی ارسال شده توسط کویت رسمی روزنامه, کویت, Al-Youm و دیده شدن توسط AP در روز یکشنبه گفت: ولیعهد خواهد بود قدرت برای “مدت زمان عمل جراحی تا زمانی که سلامت رویداد است.”

فرمان نداد. کویت را به وزارت اطلاعات است و نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

شیخ صباح به طور گسترده ای محبوب حاکم در این اوپک-عضو ملت در زمان قدرت در سال 2006 فقط نه روز به حکومت بیمار شیخ سعد آل عبدالله آل صباح. نگرانی های نصب شده در طول شیخ سعد کوتاه سلطنت او به عنوان دیده می شود در عمومی فقط در یک صندلی چرخدار و صحبت نمی کنم.

اما شیخ صباح معراج ناراحت رسمی قدرت های ترتیب بین شاخه های از کویت حاکم ، در حالی که کویت از باقی مانده ثبات سیاسی با بیشترین قدرت مجلس از هر ملت عرب خلیج فارس وجود داشته است داخلی مبارزات قدرت در پشت صحنه از خود قانون است.

کویت یک ملت خانه به 4.1 میلیون نفر است که کمی کوچکتر از ایالت نیوجرسی جهان ششم-بزرگترین و شناخته شده ذخایر نفت.

آن شده است یک سرسخت آمریکا متحد پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس اخراج اشغالگر عراق از صدام حسین. امروز کویت میزبان برخی 13,500 سربازان آمریکایی بسیاری در اردوگاه Arifjan در جنوب شهر کویت را نیز به جلو فرماندهی مرکزی ارتش ایالات متحده. آمریکایی ها باقی می ماند محبوب کویتی های نادر در خاورمیانه هنوز هم خرید و فروش با خرید اینترنتی از جنگ در افغانستان و عراق است.

شیخ صباح دیرین وزیر خارجه کویت کشیده شده ستایش در طول حکومت خود را برای میزبانی اهدای درایو برای هر دو جنگ زده عراق و سوریه است. او نیز بوده است منجر مذاکره کننده در تلاش برای حل و فصل یک yearslong تحریم قطر با کشورهای عربی بیش از یک سیاسی اختلاف است.

او قبلا لغو کاخ سفید دیدار ماه نوامبر گذشته در حالی که در ایالات متحده و بازدید از یک بیمارستان وجود دارد برای چک پزشکی.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جف Baenen در مینیاپولیس کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان GAMBRELL از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>