ناشناخته مسلح شاخه های مرده 6 کارگران افغانی در اصلی ما پایه

کابل — ناشناخته مسلح کشته و شش محلی کارگران از اصلی آمریکا پایگاه نظامی در شمال افغانستان سرمایه و زخمی شدن سه نفر دیگر افغانستان گفت.

نه کارگران تمام اتباع افغانستان بودند در راه بازگشت به خانه در اواخر روز پنجشنبه هنگامی که یک فرد مسلح سوار بر موتور سیکلت باز آتش بر روی آنها حدود 500 متر (در حدود یک چهارم مایل) از پایگاه هوایی بگرام پروان استانی فرماندار سخنگوی آموزی شاهکار گفت.

شاهکار گفت: فرد مسلح فرار کردند.

سخنگوی طالبان Zabihullah Mujahed گفت: این گروه هیچ ربطی به تیراندازی.

دولت اسلامی سهامداران فعال در مناطق شمالی افغانستان; در مارس 9, دولت اسلامی مسئولیت شلیک پنج راکت از یک وسیله نقلیه در بگرام. وجود دارد جانی نداشت.

شاهکار گفت: نیروهای امنیت ملی افغانستان آغاز شد و تحقیقات برای پیدا کردن کسی که با حمله به کارگران که ارائه خدمات تمیز کردن در پایه.

دولت افغانستان و طالبان در روند تبادل زندانیان به عنوان بخشی از یک توافق صلح امضا شده توسط ایالات متحده و طالبان در فوریه. 29 در دوحه.

انتشار تا به 5000 طالبان زندانیان و 1000 پرسنل دولتی جلوتر از داخل افغانستان مذاکرات یک بیماری است که ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است.

——

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر