اتحادیه در انتظار دعوت به از سرگیری مذاکرات با نیروی دریایی Shipbuilder

داخل حمام, مین — Shipbuilders قابل توجه در برابر حمام آهن با این نسخهها کار در حال آماده از سرگیری مذاکرات قرارداد یک بار وجود دارد یک دعوت نامه از شرکت مقامات اتحادیه گفت: دومین روز از اعتصاب.

حرکت بعدی است تا به نیروی دریایی shipbuilder گفت: تیم Suitter سخنگوی Machinists اتحادیه محلی S6 که نشان دهنده 4,300 تولید کارگران است. “ما آماده هستیم. ما مشتاق به بازگشت به مذاکرات,” او گفت:.

یک پیام در سمت چپ بود روز شنبه با شرکت.

این شرکت نهایی قرارداد سه ساله پیشنهاد داده بود کارگران تولید 3 درصد افزایش در هر سال. اما shipbuilders’ اتحادیه اعتراض به استخدام پیمانکاران فرعی و بیش از یک دوجین تغییرات آن در نظر گرفته شود و امتیازات.

رای Machinists اتحادیه محلی S6 شد 87 درصد در حمایت از اعتصاب و کارگران چپ شغل خود را از دوشنبه.

آخرین اعتصاب در سال 2000 55 روز به طول انجامید.

مقامات شرکت گفت: کشتی سازی شد و در حال حاضر شش ماه پشت کار تا حدودی به دلیل این بیماری همه گیر. یک اعتصاب طولانی مدت خواهد بیشتر تاخیر تحویل ناوشکن های نیروی کار ناوگان در زمان رقابت از چین و روسیه نیروی دریایی.

“ما در حال آماده به عنوان طولانی به عنوان آن را می گیرد. اما بدیهی است که وجود دارد برخی از ضرورت در بخشی از ما با اعضای بودن از کار و نیروی دریایی در انتظار کشتی” Suitter گفت. “ما قطعا می خواهم می خواهم به دریافت از طریق آن و دریافت یک نمایشگاه تماس بگیرید.”

داخل حمام, آهن این نسخهها کار میکند یکی از نیروی دریایی پنج تا از بزرگترین shipbuilders و یک کارفرمای بزرگ در ایالت مین با 6,800 کارگران است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de