ناشناس باقی می ماند در بر داشت در نزدیکی فورت هود در میان جستجو برای Pfc. ونسا Guillen

AUSTIN تگزاس -- عوامل برای ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی بازگشته اند به یک محل در امتداد یک رودخانه در حدود 30

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

AUSTIN تگزاس -- عوامل برای ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی بازگشته اند به یک محل در امتداد یک رودخانه در حدود 30 مایل از فورت هود در تگزاس که در آن جزئی بقایای انسانی یافت شد و می تواند مربوط به جستجو برای یک سرباز که گم شده از پایه برای بیش از دو ماه است.

CID محققان در حال حاضر مشغول به کار در کنار تگزاس رنجرز FBI و بل شهرستان کلانتر نمایندگان در "منطقه مورد علاقه" در نزدیکی لئون رودخانه به عنوان بخشی از خود را در جستجو برای Pfc. ونسا Guillen گفت: Chris خاکستری سخنگوی CID.

Guillen, a 20-year-old سلاح های کوچک تعمیرکار با 3 سواره نظام بوده است از دست رفته از مارس 22. او گذشته بود در زراد خانه اتاق هنگ مهندس اسکادران. هفته گذشته پایگاه فرماندهان گفت: این خانواده که از هوستون آنها معتقد بودند "خباثت" درگیر شد در ناپدید شدن او با توجه به Rep. سیلویا گارسیا, D-تگزاس است که کمک به خانواده است.

باقی مانده در امتداد رودخانه پیدا شد پس از CID دریافت "اطلاعات اضافی" خاکستری " گفت. باقی مانده فرستاده شد به یک انسان شناس پزشکی قانونی برای تجزیه و تحلیل و تایید به انسان است.

"هیچ تایید به عنوان هویت باقی مانده ساخته شده است در این نقطه و ما از رسانه ها و درک عمومی که شناسایی روند می تواند در زمان" خاکستری " گفت. "با توجه به ادامه تحقیقات جنایی هیچ کسب اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد در این زمان است."

فورت هود است که بخشی واقع در بل شهرستان همراه آن لبه غربی. این Leon رودخانه در طرف مقابل از شهرستان و همچنان در شرق بلتون.

پس Guillen رفت از دست رفته خانواده اش است به نام برای ارتش به انجام بیشتر برای پیدا کردن او. وکیل او دارای یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه در واشنگتن به بحث در مورد تلاش برای شروع یک تحقیق کنگره به ارتش را از دست زدن به صورت.

Guillen خانواده نیز گفت: این سرباز به آنها گفت که او تا به حال با آن مواجه آزار و اذیت جنسی از یک گروهبان در واحد است. این اتهام به رهبری سرهنگ رالف زمینی, 3rd سواره نظام هنگ فرمانده خود را باز و رسیدگی به دعاوی در اوایل این ماه.

هیچ اطلاعاتی از آن بررسی شده است.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب