ناشناس باقی می ماند در بر داشت در همان منطقه به عنوان بدن از فورت هود سرباز

AUSTIN تگزاس — محققان در حال کار برای تعیین اینکه آیا ناشناس باقی می ماند کشف شده در نزدیکی یک میدان در کیللین که در آن یک فورت هود سرباز مرده پیدا شد در اوایل این ماه انسان هستند.

شرکت کنندگان در یک شب زنده داری برای Pvt. گرگوری مورالس در روز شنبه بر داشت باقی می ماند در همان منطقه که در آن بدن خود را خال خال شد با توجه به کیللین پلیس در روز سه شنبه.

باقی مانده از روز شنبه تا به حال نشده مربوط به یکی دیگر از دست رفته فورت هود سرباز Pfc. ونسا Guillen.

مورالس و Guillen بودند که هر یک مستقر در فورت هود قبل از آنها ناپدید شد هر دو مشکوک به قربانیان بازی ناپاک به گفته مقامات. مورالس گذشته دیده می شد زنده در ماه اوت سال 2019 و Guillen, آخرین شنیده ها از دو ماه پیش.

محققان با این حال باید گفت که آنها تا کنون بر این باور نیست این دو مورد به هم متصل هستند.

Guillen, 20 گذشته دیده می شود در وسط یک روز کاری در تاریخ 22 آوریل در پارکینگ هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود.

سرباز را شناسایی کارت کیف پول و کلید ماشین و پایگاه آپارتمان بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او شده بود و پیش از آن در روز ارتش, مقامات گفت.

Guillen خانواده که از هوستون را سرزنش سرباز سرپرستان برای ناپدید شدن او گفت: او بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط حداقل یکی از آنها.

مقامات در تاریخ 19 ژوئن در بر داشت انسان باقی می ماند در یک زمینه خارج از فورت هود. اما محققان مشخص شد که کسانی که باقی می ماند متعلق به مورالس.

مورالس, 24, an, اوکلاهما, مادری که به ارتش پیوست و در ژوئن 2015 به عنوان یک حمل و نقل موتور اپراتور اختصاص داده شده بود به 1 میرسد تیپ 1 بخش سواره نظام از نوامبر 2016, ارتش, مقامات گفت.

او آخرین شنیده ها از در اوت. 20, 2019. مورالس که همچنین با استفاده از آخرین نام ودل قبل از ازدواج او قرار بود از خدمت در ارتش ایالات متحده در عرض چند روز از ناپدید شدن او فورت هود, مقامات گفت.

این مقاله نوشته شده توسط هدر آزبورن از آستین آمریکا دولتمرد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Austin American-Statesman. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>