Underused راحتی به ترک نیویورک, آماده شدن برای یکی دیگر از بیماری همه گیر ماموریت در صورت نیاز

این underused بیمارستان کشتی USNS راحتی ارسال فوری به شهر نیویورک در ماه گذشته برای کمک به بیمارستان های محلی نبرد رمان coronavirus همه گیر خواهد شد بازگشت به نورفولک ویرجینیا احتمالا اوایل هفته آینده به آماده شدن برای یکی دیگر از COVID-19 ماموریت اگر لازم پنتاگون روز جمعه گفت.

به راحتی با خواهر کشتی USNS Mercy فرستاده از سن دیگو به لس آنجلس در ماه گذشته مشابه در یک ماموریت را نیز به احتمال زیاد خارج شود اما وجود دارد نشده است مصوبات از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یا شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: Jonathan هافمن, پنتاگون سخنگوی رئیس در یک جلسه.

پس از بازگشت آن به homeport در نورفولک احتمالا در هفته آینده یا دو آسایش را تحت تعمیر و نگهداری و restocked “را برای آن آماده برای ماموریت دیگری, اما خواهد شد که FEMA تماس” هافمن با اشاره به سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

مرتبط: چگونه USNS راحتی کمک می کند تا مبارزه با COVID-19

راحتی وارد اسکله 90 در منهتن در سمت غرب در مارس 30 در چه بود و سپس به عنوان دیده می شود یک گام مهم در تلاش برای کمک به شهرستان, ایالات متحده, کانون شیوع کروناویروس با بیش از 16,640 مرگ و میر ثبت شده در روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

برای تاکید بر اهمیت آسایش ماموریت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نادر برای خروج از کاخ سفید برای حضور در کشتی sendoff از نورفولک.

اما از روز شنبه این کشتی — با 1000 تخت, 12 اتاق عمل و پرسنل درمانی در مورد 1000 — تحت درمان بود و در مجموع تنها 179 بیماران با 56 در هیئت مدیره آن روز.

محدود استفاده می شود می تواند تا حدودی توضیح داد: با تغییر ماموریت داده شده به راحتی. کشتی شده بود در نظر گرفته شده برای درمان غیر coronavirus بیماران اما مقامات پس از آن تصمیم گرفت که کمی وجود دارد نیاز به مقابله با بیش از غیر COVID-19 بیماران در یک شهر در مستند.

کشتی تبدیل شد به درمان تنها COVID بیماران, اما این نیاز نیز وجود ندارد با تبدیل نزدیکی Javits مرکز کنوانسیون به 1500 تخت همه COVID تسهیلات.

هفته گذشته ارتش تصمیم گرفت که بهترین استفاده را برای آسایش را پزشکان, پرستاران, پزشکی و دستیاران شد و به آنها ارسال به طور مستقیم به بیمارستان های شهرستان به جای صبر کردن برای بیماران به آنها آمده است.

روز سه شنبه در یکی از روزانه خود را در کاخ سفید اخبار جلسات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال خواسته رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, آیا به راحتی می تواند خارج شود و آنها موافقت کردند.

“من خواسته اندرو اگر ما می تواند به راحتی به پایه آن در ویرجینیا بنابراین ما می تواند آن را برای مکان های دیگر و او گفت: ما قادر خواهد بود به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در خود جلسه توجیهی روزانه جمعه در نیویورک کومو گفت: بستری شدن در بیمارستان هستند و فشار در بیمارستان های محلی به نظر می رسد, کاهش, اما همچنین با اشاره به “دلخراش” شکل دیگری 422 مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: برترین نیروی دریایی رهبران خواهید Crozier ابقاء به عنوان روزولت افسر فرمانده: گزارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر