دو تایوان هلیکوپتر خدمه کشته در چین ‘حمله’ مته

دو خدمه کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر پنجشنبه تایوان نظامی برگزار دریل در سراسر جزیره-از جمله یک شبیه سازی ساحلی حملات از چین است.

پنجشنبه اوج از پنج روز تمرین با هدف به آزمون چگونه دموکراتیک تایوان نیروهای مسلح را دفع تهاجم از همسایه غول پیکر خود را.

پکن رابطه با تایوان به عنوان بخشی از خاک خود و عهد کرده است به یک روز توقیف آن-با توسل به زور در صورت لزوم.

دوشنبه اصلی شبیه سازی دیدم تایوان جت های جنگنده کشتی های جنگی و نیروهای زمینی دفع دشمن تلاش برای فرود بر روی یک ساحل در مرکز شهر Taichung در یک عملیات مربوط به برخی از 8,000 خدمات اعضا.

نظامی گفت: زنگ 0H-58D هلیکوپتر سقوط کرد آن را به عنوان بازگشت به هسینچو هوایی از یکی از تمرینات قتل خلبان و کمک خلبان.

تایپه زندگی می کردند با تهدید حمله توسط چین از دو طرف تقسیم در سال 1949 پس از جنگ داخلی.

در دهه های اخیر آن را در بر داشت خود را به طور فزاینده ای بیشتر و outgunned توسط چین عظیم مردم و ارتش آزادی بخش.

پکن انباشت اشیاء بدست آمده است, نظامی, اقتصادی و فشار های دیپلماتیک در تایوان پس از رئیس جمهور Tsai و نشستند ون به قدرت رسید در سال 2016 چرا که او حاضر به اذعان آن موضع که این جزیره بخشی از “یک چین”.

Tsai و برنده لغزش مجدد انتخابات در ماه ژانویه در آنچه دیده می شد به عنوان قوی ملامت به چین strong-arm تاکتیک در برابر این جزیره است.

سال گذشته رئیس جمهور چین به خصوص bellicose, سخنرانی در مورد تایوان هشدار وحدت بود.

“من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر است که جمهوری خلق چین را متوجه الحاق به سرزمین مادری” پکن به وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به خبرنگاران گفت: زمانی که در مورد خواسته تایوان دریل.

در ماه های اخیر جنگنده های چینی را آغاز کرده اند وزوز تایوان با سابقه فرکانس بارها و بارها نقض آن دفاع هوایی منطقه و باعث تایپه به تقلا خود را دارد جت های جنگنده.

سخت افزار جدید

نظامی عدم تطابق بوده است مرکب توسط دولتهای غربی که به طور فزاینده با احتیاط از فروش تایوان سلاح های پیشرفته سیستم های, ترس از تحمیل پکن خشم.

که تحت فشار قرار دادند تا این جزیره به خود را توسعه سخت افزاری پیشرفته از جمله موشک و قایق و یک مربی جدید جت.

برخی از این سخت افزار از جمله به صورت محلی ساخته شده و سطح به هوا و hypersonic موشک مورد استفاده قرار گرفت در طول این هفته دریل.

چین به طور فزاینده ای عضلانی رویکرد نسبت به این جزیره نیز موجب تجدید همکاری های بین المللی با تایوان است.

تحت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن تبدیل شده است بسیار بیشتر مایل به فروش ليزينگ اقلام از جمله F-16 جنگنده و سخت افزار های دیگر.

در اوایل این هفته, پکن متعهد به اعمال تحریم در دفاع شرکت لاکهید مارتین در پاسخ به آمریکا موافقت خود را برای ارتقاء تایوان پاتریوت موشک سیستم.

فرانسه نیز خشم پکن موافقت خود را برای ارتقاء این موشک تداخل در سیستم های ناوچه تایوان خریداری شده در 1990s.

واشنگتن باقی مانده است پیشرو غیر رسمی متحد و تامین کننده سلاح به تایپه با وجود تعویض دیپلماتیک به رسمیت شناختن به پکن در سال 1979.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>