دو زن در نیروی هوایی Reclassify پس از اقدام به تکمیل عملیات ویژه آموزش

دو زن که تا به حال شده است در تلاش برای ورود به نیروی هوایی ایالات متحده مبارزه با کنترل و pararescue زمینه های حرفه ای از پاییز گذشته بودند و به تازگی از طبقهبندی به مشاغل دیگر پس از جلسه دقیق میدان جنگ airman استاندارد.

Military.com گزارش در ماه مارس که زنان نه شناسایی دلایل حفظ حریم خصوصی در حال تکمیل و به ویژه جنگ های دوره مقدماتی و واجد شرایط برای آینده ارزیابی و انتخاب (A&S) ، اما آنها انتخاب شده برای ادامه کار با توجه به 1st سرهنگ جرمی Huggins سخنگوی هوا آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی ویژه جنگ های آموزش بال.

جزئیات بعدی: ملوان در دست بررسی پس از Recanting ادعا می کند او نجات بچه ها از ساختمان در حال سوختن

این اولین بار نیست که زنان باید پیشرفته به یک&S سطح و پس از آن خارج شود.

یکی Pararescue (PJ) نامزد و یک عملیات ویژه آب و تکنسین (SOWT) نامزد — این زمینه شده است از آنجایی که درجۀ به ویژه شناسایی (SR) — وارد یک&S البته در سال گذشته اما نه با موفقیت به اتمام برنامه.

وجود دارد دو جدید زنان اختصاص یافته به ویژه جنگ های آموزش بال در آموزش خط لوله Huggins روز سه شنبه گفت.

“یکی است داوطلب خدمت سربازی هوایی تاکتیکی کنترل حزب کارآموز در حال حاضر در هوایی تاکتیکی کنترل حزب شاگرد دوره او گفت:” در ایمیل. “دیگر این است که یک داوطلب خدمت سربازی کارآموز در ویژه جنگ های دوره های آماده سازی که نشده است vectored به یک شغل خاص زمینه است.”

حرفه ای انتخاب رشته “اتفاق خواهد افتاد پس از اتمام دوره مقدماتی و,” Huggins اضافه شده است.

ویژه جنگ دبستان دوره اجرا می شود هشت هفته پس پایه آموزش نظامی در پایگاه مشترک, سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

Huggins گفت: در حال حاضر آموزش نمی کند و یا به عقب رانده و حتی در میان رمان coronavirus همه گیر به دلیل موجود نامزدها شده بود زندگی و آموزش در Lackland هفته پس از پیوند بدون نیاز به آموزش در مکان های دیگر.

در این افسر کنار تنها زن تاکتیک های خاص افسر (STO) نامزد است که پیشرفته دورترین در آن تخصص است که هنوز هم در مسیر در آموزش او گفت: 1st سرهنگ Alejandra Fontalvo سخنگوی نیروی هوایی تاکتیک های خاص در 24 عملیات ویژه بال در kayle jo dyer, زمینه, Florida.

“از حریم خصوصی و احترام به نامزد فعلی ما نخواهد انتشار جزئیات در مرحله خاص از آموزش خط لوله او را در” Fontalvo روز دوشنبه گفت:.

با توجه به همه گیر بعدی کلاس از سربازان میله میله برای STO ارزیابی و انتخاب — که همچنین شامل مبارزه با نجات افسران یا کروس — نمی خواهد وارد این فاز تا پایان ماه ژوئیه ، سخنگوی گفت. وجود دارد هیچ کاندیداهای زن در آن STO/CRO کلاس Fontalvo اضافه شده است.

تنها زن STO نامزد تکمیل “STO فاز 2 ارزیابی” انجام شده توسط Air Force Special Operations Command (AFSOC) و همچنین تاکتیک های خاص/فرشته نگهبان ارزیابی و انتخاب دوره انتخابات گفت: در ماه مارس است.

“به این ترتیب او اقدام دورتر در خط لوله بیش از هر زن به دنبال Pararescue مبارزه با کنترل ویژه شناسایی تاکتیک های خاص افسر یا مبارزه با نجات افسر تخصص” Huggins گفت: در آن زمان. نامزد شد و انتظار قبل از شیرجه رفتن ،

از آنجا که وزارت دفاع افتتاح مبارزه با زمینه های حرفه ای به زنان در دسامبر 2015, چند زن در نیروی هوایی باید واجد شرایط برای نیروی هوایی ویژه جنگ های آموزش.

برخی که خود را حذف شده و یا آسیب پایدار; دیگران برآورده نشده اند استانداردهای یک برنامه خاص.

میدان جنگ سربازان حرفه ای در زمینه های شامل تاکتیک های خاص افسر مبارزه با نجات افسر مبارزه با کنترل pararescue ویژه شناسایی تاکتیکی هوا کنترل حزب (TACP) متخصص و هوا افسر رابط.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: Airman پیشرفت در تلاش برای تبدیل شدن به اولین زن تاکتیک های خاص افسر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>