مغلوب ساختن پیشی جستن سابق نیروی دریایی, دکتر, برنده, خانه ایران با نامزدی در تگزاس

AUSTIN تگزاس — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کاخ سفید پزشک و زمانی انتخاب به ریاست وزارت امور جانبازان برنده جمهوری خواه نامزدی برای یک خانه در ایالات متحده صندلی در تگزاس روز سه شنبه در انتخابات است که آشکار میان هشدار دهنده گسترش coronavirus.

Ronny جکسون بازنشسته نیروی دریایی دریادار شکست داد کشاورزی مدافع جاش Winegarner در اولیه رواناب در عمیقا قرمز تگزاس تکدی. جکسون روبرو خواهد شد گاس Trujillo که برنده روز سه شنبه نامزدی حزب دموکرات را برای 13th کنگره منطقه در تگزاس در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده جکسون مبارزات انتخاباتی و در او پدید آمده از شلوغ GOP زمینه به جای گذاشت Rep. مک Thornberry.

جکسون نامزدی برای اجرای VA بود از خط خارج اتهامات از نوشیدن در کار و بیش از تجویز داروها است. انصراف او از نظر VA پست اما رد اتهام تخلف است. او در بازگشت به کاخ سفید دفتر پزشکی بازنشسته از نیروی دریایی در سال 2019 و راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود جکسون او را تحت تاثیر قرار زمانی که دکتر داد درخشان در گزارش رئیس جمهور سلامت جسمی و شناختی رفاه در سال 2018 زیر سوال در مورد تهمت روانی, تناسب اندام برای دفتر. جکسون اذعان کرد که رئیس جمهور می تواند غذا خوردن سالم به از دست دادن وزن, اما شوخی که که او “اتحاد فوق العاده ژن خوب است که فقط در راه خدا به او.”

جکسون نیز کاخ سفید پزشک به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است. او از لولند جمعیت حدود 13,000 در تگزاس تکدی. او به دست آورده یک زیست شناسی دریایی درجه از Texas A&M قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در سال 1995.

در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای سنای آمریکا روز سه شنبه در تگزاس MJ Hegar سابق نیروی هوایی خلبان هلی کوپتر که تقریبا برنده یک خانه صندلی در سال 2018 برنده این حزب از نامزدی سناتور. رویس غرب است. Hegar را به صورت یک نبرد دشوار در برابر سه اصطلاح خواه ایالت John Cornyn که سنگین ذخایر کمپین پول است.

روز سه شنبه رواناب در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه اما ابوت مانند بسیاری از فرمانداران به تعویق افتاد تاریخ به عنوان ویروس شروع به گرفتن نگه دارید در ایالات متحده اما تگزاس است که بسیار بدتر از بحران بهداشت عمومی در حال حاضر با بستری شدن در بیمارستان دو برابر شدن هر دو هفته و عفونت افزایش نرخ پس از دولت سوار بر یکی از تهاجمی ترین reopenings در کشور است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>