مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های خاموش در پنتاگون استراتژی برای خروج 9,500 نیروهای نظامی از آلمان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است در پنتاگون طرح بحث برانگیز خود را به منظور برداشت 9,500 نیروهای ایالات متحده از آلمان — یک سفارش است که لرزاند ناتو داد و باعث حرکت در سنا برای جلوگیری از بودجه برای این تلاش است.

در بیانیه روز سه شنبه وزارت دفاع گفت که تهمت تایید خروج پیشنهادات ارائه شده در جلسه توسط وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley.

جزئیات بعدی: عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

منتقدان از خروج باید برچسب آن را هدیه ای به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اما پنتاگون در بیانیه ای گفت که کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در آلمان به حدود 25000 نفر می تواند انجام شود در یک شیوه طراحی شده برای تقویت ناتو توانایی برای جلوگیری از روسیه است.

بدون دادن جزئیات پنتاگون سخنگوی رئیس Jonathan هافمن گفت: در این بیانیه که “این پیشنهاد که به تصویب رسید نه تنها در دیدار رئیس جمهور دستور آن را نیز افزایش روسی بازدارندگی تقویت ناتو اطمینان متحدان بهبود متحده استراتژیک و انعطاف پذیری و ایالات متحده در اروپا فرماندهی عملیاتی انعطاف پذیری.”

علاوه بر این وزارت دفاع متعهد به ارائه به روز رسانی به موقع به طور بالقوه تحت تاثیر پرسنل خود خانواده ها و جوامع به عنوان برنامه ریزی پیشرفت” هافمن گفت.

هافمن به هیچ اولیه نشانه ای از هزینه خروج طرح است که در مواجهه با دو حزبی پوش بک در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

این هفته جمهوریخواه سنسور. میت رامنی در ایالت یوتا لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی و مارکو روبیو از فلوریدا پیوست دموکراتیک سنسور. کریس Coons دلاور Tim Kaine ویرجینیا و جین شاهین نیوهمپشایر در معرفی یک اصلاح 2021 سیاست دفاعی عمل می کنند که بلوک سرمایه گذاری برای حرکت می کند.

“علاوه بر تضعیف ما ائتلاف ناتو یک برداشت خواهد در حال حاضر جدی چالش های لجستیکی و جلوگیری از نظامی ما از انجام روال نظامی آمادگی تمرینات” رامنی گفت. “ما نمی توانیم رها تعهد ما به متحدان ما و به جای آن باید تقویت اتحاد به منظور سلطنت در جهان بد بازیگران.”

اصلاح نیاز خواهد بود وزیر دفاع علامت Esper به ارائه گزارش به کنگره نشان می دهد که حرکت نیروهای نظامی از آلمان است که در امنیت ملی منافع ایالات متحده نیست و تضعیف امنیت اروپا و آمریکا نمی خواهد تاثیر منفی خانواده های نظامی.

در خانه, سمت, 22 قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در اوایل این ماه با ارسال نامه ای به ناروا خود را ابراز alarm بیش از برنامه است. Rep. مک Thornberry از تگزاس عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس و 21 نفر دیگر HASC خواهان امضا این نامه است.

“ما قویا بر این باورند که ناتو مانند آلمان باید بیشتر انجام دهید برای کمک به مشترک ما دفاع از تلاش های” آن می گوید. “در همان زمان ما نیز می دانیم که به جلو استقرار نیروهای آمریکایی پس از پایان جنگ جهانی دوم کمک کرده است به دیگری جلوگیری از جنگ جهانی و از همه مهمتر کمک کرده است, را امریکا امن تر است.”

— Gina Harkins کمک به این گزارش.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت پنتاگون را به جلو 9,500 نیروهای نظامی از آلمان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>