مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیل پیشنهاد برای تغییر نام پایگاه ارتش تجلیل مؤتلفه مبارزان

مقامات ارتش گفته اند که آنها در حال حاضر به نظر یک پیشنهاد برای تغییر نام پایگاه نام مؤتلفه رهبران نظامی. اما

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 خرداد 1399

مقامات ارتش گفته اند که آنها در حال حاضر به نظر یک پیشنهاد برای تغییر نام پایگاه نام مؤتلفه رهبران نظامی. اما رئیس جمهور روز چهارشنبه ناودان ایده و گفت او نمی خواهد حتی آن را در نظر بگیرید.

10 پایگاه در سوال شامل برخی از بزرگترین ارتش های نوشته ها: فورت براگ در کارولینای شمالی; فورت هود تگزاس; و Fort Benning, گرجستان, در میان دیگران. در حالی که این واقعیت است که آنها افتخار ژنرال که در مبارزه علیه این اتحادیه در جنگ های داخلی آمریکا شده است یک نقطه از بحث فشار برای تغییر نام آنها را به دست آورده بخار اعتراض به چالش کشیدن سیستماتیک نژاد پرستی پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

جزئیات بعدی: ایران حمایت کرده است از به چالش کشیدن ما پس از سلیمانی کشتن عمومی می گوید:

روز دوشنبه ارتش اذعان کرد که سرویس اتاق رایان مک کارتی بود eyeing, ایده, با این شرط که او می خواست حمایت از رهبران محلی و کنگره برای تغییر نام.

اما در یک سری از توییت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با ابراز صریح مخالفت با این ایده.

"این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی" او هنوز توییتی. "ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی. بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی. تاریخ ما به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!"

مغلوب ساختن پیشی جستن که دارای سابقه ای طولانی در telegraphing سیاست از طریق توییتر و که معروف مداخله نظامی در سیاست های تعجب آور ژنرال با یک توییتی طرح به نوار فراجنسیتی افراد از خدمت سربازی رفته وری با رهبران نظامی این ماه بیش از اینکه به استناد قیام عمل و ارسال فعال-سربازان وظیفه به شهرستانها ایالات متحده برای کمک به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد او می خواهم ارسال در فعال نیروهای نظامی به "تسلط" در مکان های که در آن منظور شد شکستن در حالی که وزیر دفاع علامت Esper در نهایت گفت که او مخالف با استفاده از فعال وظیفه نیروهای خود را برای حمایت از اجرای قانون است.

در نهایت حدود 1,600 فعال-سربازان وظیفه اعزام از برگ و فورت درام نیویورک به واشنگتن دی سی منطقه بازگشت به پایگاه های خود را بدون ورود به منطقه است.

در مورد پایه تغییر نام این تهمت ممکن است حرف آخر در این موضوع. تغییر نام پایگاه است که در حوزه دبیر ارتش اگر چه کنگره و افکار عمومی داشته اند می گویند در گذشته است.

با توجه به این تاریخچه تقسیم یک سال 1928 حرکت به تغییر نام Fort George G. مید در ایالت مریلند به فورت لئونارد وود بود مانع هنگامی که قانونگذاران پنسیلوانیا تهدید به خودداری از ارتش کمک های مالی. فورت لئونارد وود در نهایت نام ارتش پست در میسوری.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: ارتش را در نظر بگیرید تغییر نام پایگاه های که به افتخار رهبران مؤتلفه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب