مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی صحبت کردن با پوتین در مورد ادعای روسیه نعمت بر ما نیروهای

ایالات متحده آمریکا فرمانده کل قوا خطاب به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تلفنی هفته گذشته اما او را افزایش نمی دهد این موضوع ادعا می کند که روسیه پیشنهاد کرده است که طالبان نعمت برای کشتن آمریکایی خدمات اعضا در افغانستان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Axios در مصاحبه ای که هوا در HBO که او هرگز صحبت به پوتین در مورد تحلیلی روسی نعمت ممکن است متصل به مرگ و میر ناشی از نیروهای ایالات متحده در افغانستان احتمالا از جمله سه تفنگداران دریایی در آنجا کشته شدند در مارس 2019.

جولای 23 تماس تلفنی با پوتین نسبت ناروا گفته بود “به بحث در مورد چیزهای دیگر.”

جزئیات بعدی: قانونگذاران جلو پنجره گارد افسر ادعای پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در DC معترضان

“بسیاری از مردم گفت که جعلی موضوع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گزارش در مورد نعمت. “ما تا به حال یک تماس و صحبت کردن در مورد تکثیر سلاح های هسته ای است که در یک موضوع که در آن [روسیه] می خواهم به انجام کاری و پس از انجام I.”

نیویورک تایمز برای اولین بار در ماه ژوئن گزارش داد که افسران اطلاعاتی ایالات متحده و ویژه اپراتورها در افغانستان هشدار داد مافوق خود را در اوایل سال جاری یک مظنون روسی طرح برای پرداخت از اعضای طالبان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی. چند رسانه های دیگر را تایید کرد, گزارش, از, بار کاغذ در پیگیری داستان گزارش داد که مقامات ایالات متحده در حال بررسی این که آیا روسیه فضل متصل شد به ماشین بمب گذاری که به کشته شدن کارکنان دریایی Sgts. بنیامین Hines و کریستوفر Slutman همراه با گروهبان. رابرت Hendriks.

که هوش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هرگز خود رسیده میز چون “فکر نمی کنم این واقعی بود.”

“اگر آن را به روی میز کار من انجام داده ام چیزی در مورد آن,” او گفت:. “آن رسیده میز من است.”

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن به خبرنگاران گفت: جولای 21 که وزارت دفاع اتحاد یافت نشد همخوانی شواهد از فضل برنامه میان روسیه و طالبان.

“ما نمی هر گونه شواهد نشان می دهد که وجود دارد هر قربانیان ادعایی فضل برنامه” هافمن گفت. “… ما قصد داریم در ادامه به بررسی هر گونه اطلاعات است که می آید در این است.”

در حال حاضر بازنشسته ارتش ژنرال جان نیکلسون که فرمان ایالات متحده و نیروهای ناتو در افغانستان گفت: در سال 2017 که روسیه اقدامات در افغانستان وضعیت را پیچیده تر وجود دارد. نیکلسون نیز گفت: وزارت دفاع بود و گزارش گرفتن از روسیه به ارسال سلاح و تجهیزات به شورشیان.

Axios پرسید چرا که به تنهایی به اندازه کافی دلیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مقابله با پوتین در مورد روسیه اعمال در افغانستان است.

“ما که بیش از حد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارسال سلاح در طول دهه 1980 شوروی جنگ در افغانستان است. “من نمی بپرسید نیکلسون در مورد آن است. او [در افغانستان] برای مدت زمان طولانی. او را موفقیت بزرگی چون او وجود دارد قبل از من و پس از آن, در نهایت, من ساخته شده یک تغییر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جواب نداد یک سوال از Axios در مورد اینکه آیا او خود را اعتقاد بر این گزارش در مورد نعمت.

“شما می دانید چه جالب ؟ هیچ کس تا کنون به ارمغان می آورد تا چین” او گفت:. “همیشه از روسیه, روسیه, russia.”

روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: نمی خواهم چیزی برای انجام با افغانستان است.

“روسیه استفاده می شود یک چیزی به نام اتحاد جماهیر شوروی. زیرا افغانستان از آنها ورشکست شدند, روسیه فقط به طوری که شما را در درک” او گفت:. “آخرین چیزی که روسیه می خواهد به انجام است که بیش از حد درگیر در افغانستان است.

“آنها سعی کردند که یک بار. آن کار نمی کند.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:نمایندگان مجلس می خواهند جلسات در روسیه ادعا می کند مجموعه ای از نعمت های خود در اعزام نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net