مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم های بین المللی دادگاه بیش از حمله به نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا’ به اتهام جنایات جنگی

کاخ سفید مجاز تحریم های اقتصادی علیه اعضای یک دادگاه بین المللی در روز پنج شنبه بیش از آنچه که مقامات می گویند در حال انگیزه های سیاسی تحقیقات به اتهام جنایات جنگی مرتکب شده توسط نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

دادگاه جنایی بین المللی مقامات به طور مستقیم درگیر در هر گونه تلاش برای تحقیق یا تعقیب پرسنل نظامی آمریکا نیز منع از ورود به ایالات متحده دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا بر روی این موضوع این هفته خواستار تهدید دادگاه بین المللی به شمار ایالات متحده پرسنل “ملی اضطراری است.”

جزئیات بعدی:Milley می گوید که او اشتباه بود به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن در کلیسا پیاده روی

وزیر دفاع علامت Esper همراه با وزیر امور خارجه مایک Pompeo و دادستان کل ویلیام Barr خطاب تحقیقات به نیروهای ایالات متحده’ جرائم در افغانستان روز پنج شنبه. ایالات متحده هرگز پذیرفته دادگاه صلاحیت این دادگاه ها بیش از آمریکایی پرسنل Esper گفت.

“ملت ما و این دولت نمی خواهد اجازه می دهد شهروندان آمریکایی که در خدمت کشور ما به معرض نامشروع تحقیقات” وزیر دفاع گفت. “ما انتظار داریم اطلاعات در مورد اتهام سوء رفتار توسط مردم ما به بیش از تبدیل به مقامات ایالات متحده به طوری که ما می تواند اقدام مناسب به عنوان ما به طور مداوم انجام می شود تا در گذشته است.”

یک مارس جنایی بین المللی حکم دادگاه مجاز به رسیدگی به امکان خطا توسط نیروهای ایالات متحده در افغانستان برای آغاز یک حرکت است که به گزارش نیویورک تایمز “خشم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.” دادگاه بررسی و تلاش می کند تا مردم بیش از اتهام نسل کشی و جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت است.

دادگاه بالا دادستان در سال 2017 گفت: وجود اطلاعات کافی برای ارائه یک “مبنای منطقی” است که آمریکا خدمات اعضا و مقامات CIA “مرتکب اعمال شکنجه, سکس بی رحمانه, درمان خشونت بر منزلت شخصی و تجاوز به عنف و خشونت جنسی در برابر درگیری های مربوط به بازداشت شدگان در افغانستان و نقاط دیگر اصولا در 2003-2004 دوره است.” این کاوشگر به دنبال هم ممکن است در ارتکاب جرم توسط اعضای دولت افغانستان و طالبان است.

ماه مارس حاکم است که اجازه دادگاه برای ادامه تحقیقات خود را به این موضوع نخستین بار نیروهای آمریکایی مواجه امکان تبدیل شدن متهمان در جنگ-جنایات پیگرد قانونی توسط ICC با توجه به نیویورک تایمز.

اما Esper ضربه به عقب در برابر آن امکان دوشنبه گفت ایالات متحده در حفظ حق حاکمیت و تعهد به درستی بررسی اتهامات. دادگستری ایالات متحده در سیستم را تضمین می کند آمریکایی ها برگزار می شود به حساب تحت قانون اساسی ایالات متحده, او گفت:, و “نه دادگاه جنایی بین المللی یا دیگر overreaching بین دولتی بدن.”

“مطمئن باشید که مردان و زنان در نیروهای مسلح ایالات متحده هرگز به نظر می رسد قبل از ICC و نه آنها همیشه در معرض قضاوت غیر قابل توصیف سازمان های بین المللی,” او اضافه شده است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مربوط به:دادگاه بین المللی تصویب حمله به افغانستان و جنایات جنگی توسط همه طرف

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im