مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و جلسه توجیهی در گزارش نعمت در برابر نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه انکار کرد که او تا به حال شده است در جریان گزارش اطلاعاتی ایالات متحده که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان و او به نظر می رسد برای به حداقل رساندن اتهامات علیه مسکو است.

آمریکا مقامات امنیتی به این نتیجه رسیدند ماه پیش که مقامات روسیه ارائه پاداش برای حملات موفق در آمریکا خدمات اعضا سال گذشته در زمانی که ایالات متحده و افغانستان در مورد برگزاری مذاکرات برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ با توجه به نیویورک تایمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صبح یکشنبه جیر گفت: “هیچ کس در جریان یا به من گفت” و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس یا رئیس ستاد علامت مراتع مورد “اصطلاح حملات نیروهای ما در افغانستان توسط روسها.”

“همه انکار آن وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما,” او گفت:.

کاخ سفید تا به حال با صدور بیانیه ای روز شنبه انکار است که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پنس شده بود در جریان چنین اطلاعاتی است. “این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe همچنین گفت: نه رئیس جمهور و نه معاون رئیس جمهور شد “تا کنون در جریان هر گونه اطلاعاتی اتهام” در زمان ” گزارش و گفت: کاخ سفید بیانیه بود “دقیق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر یک روز پس از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت که این گزارش اگر دقیق بود “واقعا تکان دهنده وحی” در مورد فرمانده کل قوا و شکست خود را به محافظت از نیروهای ایالات متحده در افغانستان و ایستادن به روسیه است.

روسیه در این گزارش به نام “بی معنی است.”

“این ساده لوح گیاه به وضوح نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان اطلاعاتی آمریکا که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل قبول به این خزعبلات” وزارت خارجه روسیه گفت.

یک سخنگوی طالبان گفت که شبه نظامیان “به شدت رد این اتهام” هستند و نه “مدیون احسان هر اطلاعاتی ارگان یا خارجی کشور است.”

این بار با استناد به unnamed مقامات آشنا با هوش و گفت: این یافته ها ارائه شد به تهمت و مورد بحث توسط خود شورای امنیت ملی در اواخر ماه مارس است. مقامات توسعه بالقوه پاسخ با شروع با یک دیپلماتیک شکایت به روسیه اما کاخ سفید هنوز به اجازه هر گام در این گزارش گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بایدن در توییتر گفت: “روسیه را خوردند و اوباما ناهار در طول زمان خود را در اتاق”

بود اما دولت اوباما همراه با متحدان بین المللی که به حالت تعلیق روسیه از گروه هشت پس از آن یک طرفه الحاق کریمه از اوکراین — یک حرکت است که جلب گسترده محکومیت.

بایدن با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای “شرم آور مبارزات انتخاباتی از احترام و debasing خود را” قبل از اینکه رهبر روسیه ولادیمیر پوتین. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “هیچ کس سخت تر شده است” در روسیه از دولت او.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لین بری و ZEKE میلر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>