مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه فعال شدن نیروهای بیشتر برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر

فرمانده کل قوا است مجاز فعال سازی تا 200 اعضای انتخاب شده ذخیره بر روی وظیفه فعال به حمایت از مبارزه با مواد مخدر در عملیات در نیمکره غربی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز پنج شنبه به وزیر دفاع علامت Esper اقتدار به حرکت برخی از ذخیره به وظیفه فعال تا یک سال “که به نظر او لازم است.”

صدها نفر از نیروهای مورد نیاز تهمت نوشت: “برای تقویت منظم نیروهای مسلح ایالات متحده برای یک نام عملیاتی ماموریت به طور خاص ‘پیشرفته وزارت دفاع Counternarcotic عملیات در نیمکره غربی است.'”

مرتبط با: تهمت: ما برای استقرار مبارزه با مواد مخدر نیروی دریایی آمریکا به ونزوئلا

پنتاگون در پاسخ, در حال حاضر فعال کردن گارد هوایی ملی واحد برای ارائه به هوش نظارت و شناسایی و حمایت از این عملیات در ایالات متحده فرماندهی جنوبی منطقه عملیات, ارتش, سرهنگ سرهنگ کریس Mitchell یک سخنگوی وزارت دفاع گفت.

میچل را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد که در آن یا زمانی که ماموریت قرار می گیرد.

نظم ناشی از درخواست از وزارت امنیت داخلی برای نیروهای که می توانید انجام ISR, ماموریت, Jonathan رته هافمن یک سخنگوی پنتاگون گفت: در روز جمعه.

“تعیین شده بود, به عنوان آن را از طریق نیروی انسانی فرآیند و عملیاتی فرایند از طریق پنتاگون که بهترین نیروی که برای ماموریت یک گارد ملی و یا رزرو واحد,” او اضافه شده است.

میچل و هافمن تایید ماموریت پوش خواهد شد در 200 سرباز است.

این نادر حرکت برای رئیس جمهور به صدور یک فرمان اجرایی برای فعال کردن برخی از واحد یا پرسنل. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس به پنتاگون اقتدار به یاد اعضای انتخاب شده را ذخیره و یا فردی آماده رزرو برای وظیفه فعال برای حمایت از ماموریت های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. باراک اوباما رئیس جمهور امضا مشابه فرمان اجرایی در سال 2014 به تقویت واحد کمک به ماموریت در غرب آفریقا به ویروس ابولا شیوع دارد.

رئیس جمهور Esper و دیگران اعلام کرد در ماه گذشته آن خواهد بود ramping تا عملیات مبارزه با مواد مخدر در نیمکره غربی است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: لازم “برای حفاظت از مردم آمریکا از این معضل مرگبار از مواد مخدر غیر قانونی.”

“ما در حال استقرار اضافی نیروی دریایی ناوشکن مبارزه با کشتی, هواپیما و هلیکوپتر [همراه با] گارد ساحلی برش و نیروی هوایی نظارت هواپیما دو برابر شدن توانایی های ما در منطقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:نیروی دریایی جدید ناوچه خواهد شد بر روی کشتی ایتالیایی با ‘افسر با کیفیت’ Staterooms

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>