نیروهای نظامی که در پاسخ به COVID-19 بحران در حال حاضر واجد شرایط برای این مدال

خدمات اعضا ساخته شده است که بیمارستان فرار COVID-19 تست سایت و یا شرکت در ماموریت های دیگر وابسته به جریان جهانی همه گیر در حال حاضر مجاز به دریافت جوایز نظامی برای این عملیات.

وزارت دفاع مقامات این هفته تایید نیروهای مسلح مدال خدمات بشردوستانه و مدال خدمت برای سربازان که در COVID-19-مربوط به ماموریت مقامات اعلام کرد. مدال تایید شده برای هر دو فعال وظیفه و رزرو نیروهای نظامی-از جمله اعضای گارد ملی — که وظیفه پاسخ به coronavirus بحران است.

واجد شرایط بودن پنجره امر به هر کسی که ماموریت آغاز شده در Jan. 31 و یا بعد. هیچ مجموعه پایان تاریخ به عنوان همه گیر مربوط به ماموریت ادامه دهد.

جزئیات بعدی: نظامی COVID-19 موارد سنبله 41 درصد در ماه ژوئن با Upticks در کانون متحده

نیروهای نخواهد بود واجد شرایط برای دریافت هر دو جایزه برای فعالیت های مشابه استقرار و یا دوره ای از خدمات, با توجه به یادداشت ترسیم قوانین امضا شده توسط وزیر دفاع برای پرسنل و آمادگی متی داناون.

دهها هزار نفر از نیروهای ایالات متحده نامیده شده است برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس. برخی خدمت در بیمارستان کشتی اعزام به شهرستانها ضربه توسط ویروس در اوایل, در حالی که دیگران فعال در دستور دولت برای حمایت از درایو-از طریق COVID-19 تست سایت و کمک به روند نرخ بیکاری.

گارد ملی افغانستان در ماه آوریل است که آن را تا به حال نزدیک به 45,000 سربازان عامل در هر کشور در سراسر کشور است.

داناون نوشت: در یادداشت خود که هر سربازی را تصویب جوایز برای شاخه های خود را. کسانی که ماموریت نمی افتد تحت دستور دولت فدرال خواهد بود تایید شده توسط گارد ملی این یادداشت می افزاید.

نیروهای مسلح مدال خدمات ایجاد شد به رسمیت شناختن نیروهای شرکت کننده در عملیات تلقی می شود قابل توجه فعالیت ستاد مشترک ارتش و کسی که روبرو می شوند هیچ دشمن خارجی و یا مخالفان مسلح. مقام و مدال خدمت به رسمیت می شناسد کسانی که مشارکت قابل توجهی در عملیات نظامی از یک طبیعت انسانی.

وزارت دفاع است waiving برخی از معیارها به طور معمول مورد نیاز برای دریافت نیروهای مسلح مدال خدمات برای COVID-19 ماموریت.

جایزه مجاز خواهد بود برای کسانی که به اتمام 30 متوالی یا nonconsecutive روز از مرحله مقدماتی و نیروهای نیازی به اعزام به واجد شرایط اگر آنها reassigned از وظایف عادی برای coronavirus مربوط به ماموریت.

هر کسی که قرارداد COVID-19 در حالی که اختصاص به یکی از این ماموریت نیز واجد شرایط دریافت این جایزه حتی اگر آنها نمی, دیدار با 30 روز مورد نیاز است.

“با توجه به ريسک بهداشتی ناشی از COVID-19 جایزه از نیروهای مسلح مدال خدمات مجاز است برای یک روز از مقدماتی خدمات در صورتی که خدمات منجر به عضو متعاهد ویروس” Donavan را یادداشت متحده است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] به دنبال او را در توییتر @ginaaharkins.

مرتبط با:خوشه COVID-19 موارد در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ظهور در کویت پایگاه هوایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im