نیروهای نظامی که اعتراف به استفاده از ماری جوانا اجازه داده می شود به Reenlist تحت جدید ارائه

دلار 740.5 میلیارد سیاست دفاعی لایحه تصویب شده توسط کمیته نیروهای مسلح مجلس اواخر روز پنجشنبه حاوی یک ماده اس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 تیر 1399

دلار 740.5 میلیارد سیاست دفاعی لایحه تصویب شده توسط کمیته نیروهای مسلح مجلس اواخر روز پنجشنبه حاوی یک ماده است که اجازه می دهد که خدمات نظامی به اعطای یک بار reenlistment چشم پوشی سابق نیروهای نظامی که اعتراف با استفاده از ماری جوانا.

تحت یک پیشنهاد با تشکر. روبن Gallego, D-Ariz., خدمات اعضا که جدا از نظامی و تصمیم به reenlist قادر خواهد بود به دنبال چشم پوشی در مورد اساس اگر آنها گزارش استفاده از ماری جوانا در حالی که از هم جدا شوند.

جزئیات بعدی: ارتش بررسی فورت هود تجاوز جنسی پاسخ برنامه پس از سرباز ناپدید شدن

"گلدان سیگار کشیدن فقط یک بار نباید جلوگیری از یک وطن پرست آمریکایی از مبارزه برای کشور ما" Gallego گفت: در یک نسخه. "ما باید در نهایت به ورزش برخی از حس مشترک که آن را می آید به ما ماری جوانا, سیاست, و من خوشحالم که من اصلاح منجر خواهد شد و ما در این جهت است."

در حال حاضر نیروهای نظامی که اعتراف به استفاده از هر نوع حشیش محروم از reenlisting. Gallego را اصلاح خواهد اجازه می دهد اعضای خدمات به اعدام محکوم شده در دادگاه به جرم تخطی از قانون و یا کسانی که اعتراف استفاده در سطح بزه بودند و نه در وظیفه فعال در آن زمان به درخواست برای چشم پوشی.

Gallego اتحاد تن به تن این ایده هر سال پس از سال 2018 است. از آن ساخته شده راه خود را به نسخه نهایی از خانه بیل سال گذشته کاهش یافته بود در طول آشتی با این لایحه در مجلس سنا.

Gallego گفته او رانده شد به معرفی این لایحه با تشکیل دهنده که به دنبال reenlist در سپاه تفنگداران دریایی پس از حضور در مدرسه قانون است. اما زمانی که او گفت: همکاران که او با استفاده از ماری جوانا-در یک دولت است که اعلام کرده است این حقوقی -- کارگزینی گفت: او را به دروغ و یا به او امید دوباره ارتش است.

"وجود شواهد کافی که اجتماعی و شخصی عواقب به مراتب بدتر از الکل برای استفاده از ماری جوانا استفاده می کنن اما ما نمی خواهد بود قادر به جمع آوری حتی یک دریایی سپاه هنگ اگر ما حذف شدند هر کسی که تا به حال به حال یک جرعه آبجو یا ویسکی" Gallego گفت: در آن زمان.

Gallego را اندازه گیری تنها ماری جوانا-مربوط به ارائه در زمان خانه نسخه از این لایحه که در حال حاضر خانه تماس William M. (Mac) Thornberry دفاع ملی مجوز لایحه به افتخار رتبه جمهوری خواه و رئیس سابق کمیته نیروهای مسلح مجلس که بازنشسته است و از کنگره این سال است.

در سنا سناتور. سناتور کالیفرنیا برنامه به ارائه اصلاحیه به اتاق دفاع سیاست لایحه نیاز به تحقیقات بیشتر در مورد ماری جوانا و cannabidiol.

آیا بار سوم جذابیت برای Gallego لایحه هنوز به تعیین خواهد شد: مجلس نمایندگان و سنا باید تصویب نسخه خود را از این لایحه قبل از این دو آشتی در کنفرانس و ارسال به رئیس جمهور به امضا و به قانون است.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Military.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: ایران بی سر و صدا حرکت می کند به CBD استفاده از یک جرم در نیروهای نظامی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن