نیروهای حمایت از همه گیر پاسخ باید خطر پرداخت سناتور می گوید

جمهوری خواه آیوا سناتور جونی ارنست بازنشسته عضو گارد ملی آیوا و جانباز عملیات آزادی عراق پیشنهاد کرده است که اعضای خدمات اعزام برای COVID-19 پاسخ دریافت خطرناک وظیفه پرداخت.

ارنست قصد دارد به معرفی قوانین این هفته خواهد بود که با ارائه یک معاف از مالیات دستمزد برای همه فعال-وظیفه ذخیره و اعضای گارد ملی مبارزه با بیماری همه گیر. اگر تصویب آن ارائه یک پاداش ماهانه و همچنین پرداخت به تاریخ اولیه برای استقرار هزاران نفر از اعضای خدمات.

این سناتور که خدمت در کویت و عراق از سال 2003 تا 2004 گفت: کسانی که در خطوط مقدم جبهه به طور بالقوه در معرض خود را به بیماری شایسته حمایت است.

“این که آیا آن را ارائه تجهیزات حفاظت فردی و مواد غذایی یا لوازم پزشکی, ملی ما Guardsmen و زنان به تماس پاسخ داده اند برای کمک به در طول COVID-19,” ارنست گفت: در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد. “به عنوان یک سابق آیووا ارتش ملی Guardsmen من نمی تواند بیشتر از افتخار خود را خستگی ناپذیر و تلاش های بی شائبه.”

با توجه به پنتاگون بیش از 62,800 خدمات اعضا از جمله 46,800 از اعضای گارد ملی هستند حمایت COVID-19 پاسخ. سربازان در حال درمان بیماران انجام coronavirus تست توزیع مواد غذایی و تجهیزات حفاظت شخصی و کمک در هتل ها مسکن افراد بی خانمان که آزمایش مثبت برای ویروس.

مرتبط با: نظامی اعلام جدید مشکلات پرداخت برای سربازان در قرنطینه

از سه شنبه 889 نفر از اعضای گارد ملی اداره تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. یک نگهبان سروان. داگلاس Linn Hickok شد و اولین سرویس عضو به مرگ این ویروس اگر چه او تا به حال نشده بسیج برای COVID-19 پاسخ.

نزدیک به 5000 اضافی ایالات متحده خدمات اعضا باید قرارداد COVID-19 100 نفر بستری شده اند و دو فوت کرده اند: Hickok و حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker بود که اختصاص داده شده به ناو هواپیمابر تئودور روزولت و درگذشت مارس 13.

در سراسر کشور موارد COVID-19 رسیده نزدیک به 2 میلیون دلار در روز سه شنبه 70,646 آمریکا مرگ و میر.

برای بسیاری از اعضای ارتش آمریکا خطرناک وظیفه تشویقی پرداخت بالغ بر 150 دلار در ماه است.

نظامی طرفداران از جمله گارد ملی انجمن از ایالات متحده و داوطلب خدمت سربازی, انجمن گارد ملی ایالات متحده انداخت حمایت خود را پشت سر ارنست قانون روز سه شنبه.

“تعریف خطرناک وظیفه تشویقی پرداخت پولی انگیزه ای برای داوطلبان که خطرناک انجام وظیفه بر اساس ذاتی خطرات که وظیفه و خطرات ناشی از آسیب های فیزیکی. EANGUS موافق با سن. جونی ارنست که وظیفه ما اعضای گارد ملی در حال انجام که مظهر خطر و باید دریافت خطرناک وظیفه پرداخت های تشویقی برای COVID-19 دیدگاه وظیفه” گفت: بازنشسته Sgt. مسلح ، فرانک Yoakum, EANGUS مدیر اجرایی.

ارنست قانون پیشنهادی زیر یک درخواست مشابه ماه گذشته از آمریکا فدراسیون کارکنان دولت است که به دنبال خطرناک وظیفه پرداخت Department of Veterans Affairs کارگران مراقبت از بیماران در, VA facilities.

“من … التماس کنگره به تصویب قانون برای ارائه خطرناک وظیفه پرداخت به تمام خط مقدم کارمندان فدرال در حال حاضر تحت پوشش قوانین موجود مانند پرستاران ما در فدرال زندانها و کارکنان مراقبت های بهداشتی در و که ارائه مستقیم مراقبت از بیمار به ملت ما جانبازان” AFGE ملی رئیس جمهور اورت کلی در بیانیه ای گفت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: مواد مخدر, قاچاقچیان, مارس آغاز شده COVID-19 شیوع سرنشین ویرانگر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im