سرباز و خانواده ها می گویند که آنها نگران درباره تغییرات برنامه ریزی شده به سیستم بهداشت و درمان

خانواده های نظامی نگران هستند که با تغییرات آینده به ارتش نظام سلامت است که شامل برون سپاری برخی از مراقبت به جامعه ارائه دهندگان آنها قادر نخواهد بود برای پیدا کردن کیفیت ارائه دهندگان خدمات و یا دسترسی به مراقبت مناسب و معقول.

در برخی از مکان های خانواده ها در حال حاضر مشکلات روبرو هستند گفت: اعضای وزارت دفاع نظامی خانواده آمادگی شورای چهارشنبه. برای مثال در نیوپورت, R. I. پرسنل نظامی صورت مشکلات پیدا کردن خوب متخصصان اطفال برای کودکان خود را در حالی که در اروپا خدمات اعضا و وابستگان خود را به حال مشکل دسترسی به خدمات بهداشت روان از جمله از طریق پزشکی از راه دور.

آنها همچنین نگران هستند که به عنوان وزارت دفاع به دنبال برنامه ای برای بازسازی ارتش, نظام سلامت, مشکلات بدتر خواهد شد.

“ما با داشتن مشکل پیدا کردن با کیفیت ارائه دهندگان هستند که در شبکه. وجود دارد هر چیزی که انجام می شود برای تشویق غیر نظامی ارائه دهندگان به شرکت با Tricare و یا وجود هر گونه انگیزه واقعی برای آنها به کار با Tricare پرسید:” جیل آب یک پرستار کودکان و همسر استخدام ارتش در میشیگان زبان به دفاع سلامت مدیر آژانس سرهنگ ژنرال رونالد محل.

“ما فقط مطمئن شوید که چه آینده برگزار خواهد شد” اضافه شده کارولین استیونس مدیر DoD را از خانواده نظامی آمادگی سیاست.

مربوط به: خدمات نظامی را ‘کاملا, مثبت’ دیدن بهتر مراقبت های بهداشتی پس از ادغام DHA سر می گوید:

پس 2013, وزارت دفاع انجام شده تلاش برای بازسازی آنچه یک بار 50 میلیارد دلار سیستم مراقبت های بهداشتی. اظهار داشت: هدف از تلاش برای بهبود خدمات در حالی که کاهش هزینه های برش کار برکنار شده و برنامه ها و سیستم های وجود داشت که در سه نسخه بصورت جداگانه ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی دستورات پزشکی.

اما این تلاش رشد قابل ملاحظه ای تحت مالی 2017 دفاع ملی مجوز عمل می کنند که به اداری اقتدار نظامی و بیمارستان ها و درمانگاه به دفاع سلامت سازمان و پس از آن وفراهم خدمات پزشکی دستورات به تغییر تمرکز خود را نسبت به مراقبت از در درجه اول برای فعال وظیفه پرسنل.

تحول در برنامه های تماس برای کاهش تعداد غیر نظامی ذینفع از جمله بازنشستگان و اعضای خانواده خود را دیده اند در بیمارستان های نظامی در مکان های که در آن قابل مقایسه با خدمات مراقبت های بهداشتی در دسترس هستند در جامعه محلی تحت Tricare.

اما به عنوان DHA و خدمات دنبال این دریا تغییرات سربازان و خانواده ها در حال تلاش برای مرتب کردن بر اساس آنچه که خدمات مراقبت های بهداشتی در دسترس خواهد بود در پایین جاده.

گروهبان یکم دریایی سپاه Troy سیاه و سفید روز چهارشنبه گفت که تغییرات در نیروی دریایی بیمارستان Beaufort, S. C., که در خدمت Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره قرار داده اند دریایی سپاه در موقعیت تکیه بر جامعه برای مراقبت از خود را استخدام.

پیری بیمارستان مرکز در حال حاضر خود را بسته اتاق اورژانس و مراقبت های فوری و امکانات. تحت DHA تحول طرح آن میله میله برای تبدیل شدن به یک سرپایی مراقبت سرپايي درمانگاه با هیچ یک شبه تخت.

دریایی مقامات را نگران کرده است که پرسنل روبرو خواهد شد زمان انتظار طولانی برای مراقبت اورژانس در بیمارستان محلی یا استخدام نیاز به انتقال به مراکز پزشکی عمده دورتر.

“من با استفاده از [استخدام انبار] به عنوان یکی از نمونه های برجسته برخی از چالش های ما در حال نگاه کردن به شبکه های مراقبت و … نیاز به تکیه بر روی یک غیر نظامی تسهیلات وجود دارد چالش های سیاه و سفید” گفت. “همانطور که ما از طریق این طول زمان توسعه می دهیم چگونه ما این را به عنوان یک اولویت است ؟ چگونه رهبری نظامی نفوذ رهبری غیر نظامی از این بیمارستان ها? ما چگونه تعادل را در سطح عمده آموزش به عنوان یک اولویت الحاقیه به عنوان یک اولویت است؟” سیاه گفت.

خانواده ها نیز گفت: آنها نه تنها تا به حال سوال در مورد دسترسی به مراقبت اما چگونه آنها قرار ملاقات های پزشکی نظامی مورد نیاز از قبیل پاک می شوند برای سفر به خارج از کشور سفارشات و یا واجد شرایط استثنایی برای اعضای خانواده برنامه تحت یک سیستم جدید است.

محل به دنبال تسکین نگرانی های اول و اشاره کرد که او و فرزندان و نوه ها همه ذینفعان در ارتش و Tricare سیستم.

“وقتی که من نگاه کیفیت در سیستم ایمنی در سیستم ما دسترسی یا شفافیت هر جا که نگاه من در آن نگاه کنید به عنوان یک جراح اما من در آن به عنوان یک بیمار به عنوان یک شوهر به عنوان پدر و مادر و پدربزرگ و مادر بزرگ … من هم درک استرس تمام اعضای خانواده خرس,” او گفت:.

او اضافه کرد که شرایط پزشکی برای خانواده ها خواهد بود بهبود یافته هنگامی که این فرایند را برای ملاقات با آنها است و استاندارد در سراسر خدمات — یکی از اهداف تحول است.

“ما هنوز وجود ندارد اما من به طور کامل درک نیازهای به دفاع سلامت سازمان استاندارد کردن فرآیند” محل گفت.

در مورد نگرانی از در دسترس بودن و کیفیت ارائه دهندگان در Tricare شبکه های محل گفت: قوانین و مقررات محدود DoD توانایی جذب پزشکان و یا کار با سیستم بیمارستان به طور مستقیم از جمله در قرارداد برای مراقبت های مدیریت شده با Humana نظامی و سلامت خالص فدرال خدمات شرکت هایی که نظارت Tricare و نرخ بازپرداخت مربوط به مدیکر نرخ.

“به طور کلی کسانی که در بیمارستان ها و پزشکان و … هستند که در شبکه های ما در حال انجام آن از حس میهن پرستی. آنها هنوز در حال ساخت پول از ما” محل گفت. “ما سعی می کنیم به ستودن فضائل ما جمعیت های بیمار که آنها به طور کلی سالم است که آنها با انگیزه هستند که آنها وطن خود را دارند. [و] در بسیاری از مناطق کشور که در واقع موفقیت یک ابزار بازاریابی است که ما قادر به دریافت با کیفیت بالا به بیمارستان ها و پزشکان. محدودیت [هستند] که در آن بازار تنگ است [نرخ] می تواند به ما آسیب برساند.”

چگونه COVID-19 همه گیر را تحت تاثیر قرار سیستم تعمیرات اساسی هنوز به تعیین خواهد شد. در مارس 25, دفاع, بهداشت مقامات آژانس گفت که آنها تصمیم به تاخیر در اصلاحات — ایجاد اداری بازارهای مسئول نظامی امکانات درمان در پنج منطقه در سراسر ایالات متحده

اما محل گفت که او بخواهد تحول می تواند سرعت بیشتری حرکت و طرح حفظ خواهد شد “دسترسی بیشتر به مراقبت با کیفیت بالا برای هر ذینفع واحد.”

پس از جلسه — اولین خانواده نظامی آمادگی جلسه شورای برگزار شد عملا — Patty بارون, یک عضو شورای عالی و مدیر خانواده آمادگی اداره در انجمن ارتش ایالات متحده گفت که او قدردانی محل کلی اما گفت: خانواده های نظامی هستند ولع خاص.

او افزود: “‘چه خبر ؟’ پاسخ داده شد.”

“خانواده های نظامی را در مقابله با آنچه که شما به آنها بگویید اگر شما می تواند به عنوان خاص که ممکن است,” او گفت:, گفته او صحبت به عنوان همسر و نه شورا. “آنچه ما نیاز داریم این است که یک پرسش و پاسخ در این است. ما یکی برای COVID-19 چرا این؟.”

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: در اینجا لیستی از نظامی درمانگاه که دیگر نمی خواهد در خدمت خانواده های بازنشستگان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر