Tricare دیگر پوشش ویتامین D نمایش برای بیمارانی که هیچ نشانه ای از کمبود توجه به دفاع از سلامت سازمان است.

مقامات اعلام مارس 20 که نظامی برنامه بهداشت را متوقف پوشش آزمایشات بیماران با علائم — یک تصمیم بر اساس توصیه برخی از انجمنهای پزشکی و U. s. Preventive Services Task Force است که مورد سوال دقت ویتامین D نمایش و اشاره به عدم اجماع در جامعه پزشکی بر آنچه در آزمایشگاه نتایج را تشکیل می دهند کمبود.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی اعلام کرد قوانین جدید برای استقرار پس از کشتی COVID-19 شیوع

“این تغییر سیاست شد و در نتیجه از توصیه های حرفه ای چند انجمنهای پزشکی از جمله USPSTF های غدد درون ریز جامعه American Society for Clinical Pathology و آکادمی اطفال آمریکا که همه آنها توصیه می کنند در برابر سطح جامعه نمایش” یک DHA رسمی گفت.

ویتامین D حیاتی برای حفظ سلامت استخوان ها به دلیل آن را افزایش روده توانایی برای جذب کلسیم بخش مهمی از مواد معدنی استخوان. بدون کافی ویتامین D در کودکان می تواند به توسعه نرمی استخوان و در بزرگسالان ممکن است مستعد ابتلا به شکستگی.

تحقیقات نشان می دهد که آن نیز مهم است که عملکرد قلب و سیستم قلبی و عروقی, عضلات و غدد درون ریز و پاسخ ایمنی.

علائم کم سطح ویتامین D می تواند شامل درد استخوان و ضعف عضلانی.

در اوایل این ماه دانشمندان در دانشگاه نورث وسترن گزارش همبستگی بین میزان پایین ویتامین D و بیشتر در موارد شدید COVID-19. در یک تجزیه و تحلیل گذشته نگر از موارد در کشورهای مختلف محققان دریافتند که کسانی که با بالا COVID-19 میزان مرگ و میر مانند ایتالیا و اسپانیا و انگلستان بود و جمعیت با کاهش سطح ویتامین D.

آنها همچنین دریافتند یک “همبستگی قوی” بین سطح ویتامین D و قریب به اتفاق پاسخ سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان که می تواند رخ دهد در موارد شدید COVID-19 و منجر به مرگ شود.

تحقیقاتی که منتشر شد و قبل از آن منتشر شد در هر مجلات پزشکی همراه با سایر مطالعات ویتامین D در رابطه با coronavirus باعث بریتانیا در سازمان بهداشت و درمان توصیه می شود که مردم را به مکمل های ویتامین D را از طریق پاییز با توجه به مقاله منتشر شده در آوریل 20 در لانست.

اما محققان از ایالات متحده بریتانیا و ایرلند گفت: مردم باید از مصرف مقادیر بیش از حد ویتامین D برای جلوگیری از COVID-19.

در یک مقاله منتشر شده در هفته گذشته در مجله BMJ تغذیه, پیشگیری و سلامت آنها توصیه می شود که همه به دنبال دولت راهنمای مکمل های ویتامین D — در ایالات متحده آمریکا است که 600 واحد بین المللی در روز یا 800 واحد بین المللی در روز برای کسانی که بیش از سن 70 — خوردن یک رژیم غذایی متعادل و لذت های کوتاه به طور منظم قرار گرفتن در معرض نور خورشید.

برای بیمارانی که نمایشگاه نشانه از کمبود ویتامین D و برای کسانی که پزشکان تشخیص غربالگری پزشکی لازم Tricare ادامه خواهد داد پوشش ویتامین D نمایش.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: ارتش شناسه 34 ساله Reservist که درگذشت از COVID-19.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im