دادگاه برای پرونده مربوط به جانباز به ضرب گلوله افسران پلیس در داخل خانه اش

یک دادگاه تاریخ برنامه ریزی شده است در مورد یک Kalispell جانباز که شکایت کرد که توسط دو, Kalispell, اداره پلیس, افسران در داخل خانه اش بیش از چهار سال پیش.

رایان Pengelly, 35 طرح دعوی در دادگاه در ماه ژانویه 2019 در برابر شهر, Kalispell و Flathead County, همراه با, Kalispell, افسران پلیس, چاد زیمرمن و اریک Brinton و معاونین کلانتر Geno طبخ و Kipp Tkachyk.

اسناد دادگاه به تاریخ مارس 19 نشان می دهد ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه دانا کریستنسن حکومت برخی از بخش هایی از این مورد می تواند تعیین شده از طریق خلاصه قضاوت اما هیئت منصفه تصمیم می گیرید دیگر بخش هایی از کت و شلوار.

برخی از بخش هایی از کت و شلوار اخراج شدند, از جمله ادعاهای ساخته شده در برابر Flathead County, طبخ و Tkachyk. هر دو افسران بررسی تیر اندازی.

Pengelly است که به دنبال جبران خسارت وارده به او را برای حقوق از دست رفته پریشانی عاطفی و صدها هزار دلار در صورتحساب های پزشکی. او استدلال می کند که مسئول نقض حقوق اساسی خود با وارد کردن یک خانه بدون حکم و با استفاده از نیروی بیش از حد.

در این حادثه آغاز شده است که رسیدگی Pengelly به ضرب گلوله کشته شد و چهار بار توسط زیمرمن و Brinton در یک رویارویی مسلحانه Jan. 12, 2016 به عنوان آنها در تلاش برای گرفتن مادرش, بانی به زندان در محل سكونت خود به دنبال شیشه ای خیابان.

طرح دعوی در دادگاه مدعی هر دو Kalispell افسران پلیس وارد منزل بدون حکم بازداشت برای Pengelly را که تا به حال مستند و روانی-مسائل مربوط به سلامت.

با توجه به اسناد دادگاه Brinton که در اجرای قانون کمتر از دو سال دریافت اطلاعات که بانی بود و تهدید به انجام آسیب رساندن به خود و یا او را “پدر در قانون.” زمانی که او صحبت می کرد به بانی ناظر در کار او گفت که این تهدید نبود قریب الوقوع اما او “فقط می خواستم پلیس به آن نگاه کنید.”

با توجه به شکایت یکی از بانی را به همکاران گفت: Brinton پسر او متعلق به درجه نظامی سلاح. همچنین ادعا می کند Brinton گفت زیمرمن او در نظر گرفته شده برای دستگیری Pengelly را با وجود زیمرمن گفته گفت “99.9 درصد از زمان” این گزارش ها “فقط کسی که در حال اجرا خود را،”

علاوه بر این طرح دعوی در دادگاه مدعی هنگامی که زیمرمن و Brinton وارد Pengelly محل اقامت و صحبت با آنها نیست شناسایی خود را به عنوان افسر پلیس که چرا آنها وجود دارد و روشن نمی صوتی خود را ضبط.

دادگاه براده همچنین ادعا می کنند که آنها پس از اتمام تحقیقات Tkachyk و طبخ نمی توصیه پرونده اتهامات عنوان شده علیه Pengelly چرا که او نمی دانست که زیمرمن و Brinton شد افسران پلیس.

اما معاون دادستان شهرستان استیسی Boman مخالفت و اتهامات عنوان شده علیه Pengelly برای جنایت حمله به یک افسر صلح. اتهامات شد و در نهایت اخراج با تعصب بر Boman خود در حرکت است.

در آن زمان پیتر Leander Pengelly را وکیل با موفقیت استدلال کرد که افسران پلیس نمی دهد او زمان کافی برای واکنش نشان می دهند به منظور رها کردن سلاح های خود را قبل از تیراندازی او را.

لیندر گفت: از کار اخراج شدند عکس تقریبا به طور همزمان با سفارش به رها کردن اسلحه و افسران اعلام نشده است خود را به عنوان پلیس.

خانه که در آن تیراندازی رخ داده بود ساخته شده توسط سازمان های غیر انتفاعی عملیات در نهایت در سال 2012 و 2013.

این پروژه فراهم می کند وام مسکن-رایگان آمریکا-خانه های ساخته شده به جانبازان. در آن زمان Pengelly — تزئین کهنه سرباز ارتش که در خدمت سه تورهای در عراق و افغانستان — از دست داده بود در خانه خود و خدمت سربازی مدال در یک Whitefish منطقه در آتش سوزی خانه. او دچار آسیب های مغزی از انفجار بمب در عراق در سال 2008.

لیندر گفت: بسیاری از آنچه رفت به اخراج درگیر Pengelly تاریخ شخصی از جمله مغز آسیب است.

همچنین مدعی هنگامی که Pengelly شنیده اغتشاش آمد و در اتاق خواب خود را با یک تفنگ که Brinton گفت که او شنیده زیمرمن داد و چیزی شنیده تفنگ خود را آتش چندین بار. Brinton گفته اخراج چندین بار در Pengelly زمانی که زیمرمن متوقف تیراندازی.

کت و شلوار و گفت: Pengelly به ضرب گلوله کشته شد و چهار بار با .45-کالیبر hollow-point گلوله و او دچار قطع لوزالمعده و کبد و چندین ارگان های داخلی شد “به شدت آسیب دیده اند.”

Pengelly بود رو تا چند پزشکی سیستم های پشتیبانی با توجه به طرح دعوی در دادگاه که همچنین یادداشت Pengelly است “دستخوش صدها هزار دلار ارزش پزشکی و درمان رنج می برد قابل توجه و طولانی مدت درد جسمی و درد و رنج و پریشانی عاطفی از ضربه بودن چهار بار.”

دادگاه برنامه ریزی شده است برای شروع در ساعت 9 صبح روز شنبه 29 ژوئن در Missoula.

این مقاله نوشته شده است توسط اسکات Shindledecker از روزانه بین دریاچه, Kalispell, منت. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزانه بین دریاچه, Kalispell, منت.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر