دادگاه برای Midshipman به اتهام تجاوز جنسی شروع می شود با عضو هیئت داوران انتخاب

دولت وکلای تعقیب یک midshipman به اتهام تجاوز جنسی به احتمال زیاد کار به ایجاد که 3 کلاس Midshipman Keago یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

دولت وکلای تعقیب یک midshipman به اتهام تجاوز جنسی به احتمال زیاد کار به ایجاد که 3 کلاس Midshipman Keago یک الگوی.

دولت به احتمال زیاد به استدلال می کنند در دادگاه آغاز شد که پنج شنبه با انتخاب پنل اعضا -- نظامی نسخه داوران-که Keago می رود به اتاق او قرار است به در. او می رود در حالی که یک فرد در خواب است. الکل است که معمولا درگیر است. هر دو زن و Keago بوده و نوشیدن آن شب.

"از آنجا که کسانی که مردم او تلاش می کند به هدف" گفت: دولت وکیل سرهنگ Cmdr. Chris Cox در طول جلسه. "کسانی که مست و یا در خواب است."

Keago متهم است با هفت اتهام نقض مقالات از کد یکنواخت نظامی عدالت از جمله تجاوز جنسی با مشخصات از خواب و آسیب بدنی اقدام به تجاوز جنسی با مشخصات بدن آسیب برساند بدون رضایت و خواب مانع عدالت و سرقت.

با توجه به شارژ اسناد Keago اتهام تجاوز جنسی و یا اقدام به حمله جنسی به midshipmen در حالی که در آکادمی نیروی دریایی و همچنین یک بار در نیویورک است. هر یک از این اتهام توصیف دولت او وارد اتاق midshipman است و در تلاش برای یا نفوذ او و یا پاک بدن خود را در برابر او. سرقت هزینه های بنیادی از ورود به هر یک از اتاق ها.

دادستان احتمال معرفی شهادت از Keago سابق, دوست دختر Jeremiya نوریس برای ایجاد الگوی وجود دارد در خارج از آکادمی نیروی دریایی اگر چه نوریس' شهادت است نه مربوط به هر یک از این حوادث که منجر به Keago در حال شارژ است. در پیش از محاکمه شنیدن جولای 2, نوریس شهادت داد که او در بر داشت Keago ایستاده بیش از یک تخت در حالی که خواب در آن است. دوستان بعد گفت نوریس که او معتقد بود کسی که تا به حال او را لمس کرد.

Keago دفاع وکلای مدافع استدلال کرد که که زن هرگز شناسایی و کسی که او گفت: او را لمس کرد به عنوان Keago درست است که او احساس حضور در اتاق و که کسی او را لمس کرد.

قاضی سروان. هارون عمیق اجازه خواهد داد که دولت به استفاده از نوریس' شهادت در مورد آنچه که او را دیدم و چه زن به او گفت: با وجود استدلال از دفاع گفت: شهادت نشان نمی دهد Keago را لمس کرد ، هشت نفر از اعضای پنل می توانید پیدا کنید که شواهدی وجود دارد Keago آیا حمله جنسی به زن, عمیق گفت.

با وجود حساب های واژینال نفوذ Keago است به اتهام تجاوز به عنف با توجه به ویژگی های یکنواخت کد دادگستری که جزئیات عناصر مورد نیاز در هر بار شارژ.

با توجه به 2019 دستی برای دادگاه-رزمی, تجاوز جنسی متهم شده است که وجود دارد غیر قانونی نیروی که باعث می شود یا به احتمال زیاد می تواند باعث مرگ یا آسیب شدید تهدید به مرگ و یا قرار دادن یک فرد در ترس از مرگ دردناک آسیب بدنی و یا ربودن و یا رندر فرد ناخودآگاه.

تجاوز جنسی متهم شده است زمانی که یک فرد مرتکب عمل جنسی بر یک فرد را تهدید می کند که یا مکان یک فرد در ترس اتفاق می افتد بدون رضایت و یا زمانی که فرد در خواب است ناخودآگاه و یا غافل است از عمل جنسی اتفاق می افتد و یا زمانی که یک فرد ناتوان از دادن رضایت مانند به دلیل مست بودن.

نظامی ساخته شده است که تغییرات در طول سال برای سفت کردن شارژ آن زبان در سراسر تجاوز و حمله جنسی گفت: Kyndra برجک استاد نظامی و حقوق بین الملل در دانشگاه چپمن و همچنین به عنوان یک سابق ارتش قاضی مدافع عمومی سپاه افسر.

در سال 2012 نظامی اصلاح یکنواخت کد عدالت نظامی برای قرار دادن تمرکز بیشتر بر مجرم در تجاوز و حمله جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

هنگامی که تصمیم گیری چه به اتهام محاکمه خواهد شد نگاه در آنچه که آن را قطعا می توانید دریافت کنید که در این مورد شد تجاوز جنسی به اتهام برجک گفت.

دادستان نیازی به اثبات یک طرز عمل بیشتر در محاوره به نام MO به عنوان بخشی از آن بار اثبات آن جرم اتفاق افتاده است اما می توان آن را مفید, او گفت:. در Keago مورد آن است که قانع کننده ای که وجود دارد این است که سازگار حمله با تمام زنان گفت: همان چیزی که.

"...این واقعیت است که او می کند باعث می شود این مورد من فکر می کنم واقعا قانع کننده زمانی که او اقدام به طور مداوم به طوری که شما باید چندین قربانیان همه به طور مستقل تکرار همان نوع رفتار" برجک گفت.

آن است که حتی بیشتر قانع کننده ای که وجود دارد این است که یک مثال دیگر که در آن Keago گفته عمل به طور مشابه در خارج از رویدادهای شارژ اسناد, او گفت:.

چه Keago گفته بود در بهار سال 2019 در حالی که بازدید از نوریس بود "تقریبا به جزئیات" از چهار دیگر بروز کاکس گفت.

در این مرحله با توجه به شارژ اسناد Keago در حال حاضر در حال اقدام و انجام حمله جنسی به midshipmen سه بار. چهارمین حادثه شد مارس 2019 حدود دو ماه پس از رخصتی بهار.

وجود دارد برخی از احتیاط به حال زمانی که معرفی شهادت از نامربوط حوادث گفت: یوجین Fidell, یک کارشناس نظامی در عدالت است.

معرفی شهادت مانند نوریس' می تواند بیشتر گیج کننده تر مفید برای اعضای پانل, او گفت:. این عمل تعادل می شود که آیا این دال بر اثبات ارزش و اهمیت بیشتری نسبت به پتانسیل سردرگمی است.

دادستان ها همچنین باید به در نظر گرفتن یک فرد توجه span برجک گفت.

Keago آزمایشی آغاز شده و پنج شنبه با اعضای انتخاب برای هشت نفر پانل. بر خلاف غیر نظامی در دادگاه, سیستم, اعضای استخر انتخاب شده است توسط فرمانده برگزاری اقتدار در این مورد نیروی دریایی آکادمی Fidell گفت.

همه اعضا باید یک رتبه بالاتر از Keago, برجک گفت.

"پس از آن واقعا یک هیئت منصفه از همسالان خود," او گفت:.

بر خلاف غیر نظامی دادگاه به محکومیت حداقل شش نفر از هشت نفر باید پیدا Keago گناه به جای ساخت یک تصمیم به اتفاق آرا.

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن