تراویس پایگاه نیروی هوایی گروهبان متهم به قتل در, قتل معاون

دادستان در شهرستان سانتا کروز در روز پنج شنبه ثبت قتل و اقدام به قتل اتهامات علیه نیروی هوایی گروهبان که گفته

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 خرداد 1399

دادستان در شهرستان سانتا کروز در روز پنج شنبه ثبت قتل و اقدام به قتل اتهامات علیه نیروی هوایی گروهبان که گفته می شود کشته شدن یک کلانتر معاون و زخمی دیگر در یک حمله بیش از آخر هفته در Ben Lomond, با توجه به سوابق دادگاه.

در تمام استیون Carrillo, 32 متهم شد با جنایات متعدد است که شامل قتل و اقدام به قتل از دیگر مقامات اجرای قانون انفجار به قصد قتل و تجاوز پس از یک آتش نشان با توجه به شکایت کیفری ثبت شده توسط Santa Cruz County دفتر دادستان منطقه.

کاریلو برنامه ریزی شده است به arraigned بعد از ظهر جمعه. معلوم بود شنبه که آیا او تا به حال یک وکیل.

پرونده های دادگاه نشان داد او اختصاص داده شده بود, یک مدافع, اما county عمومی دفتر مدافع گفت: Carrillo یا خانواده اش مجبور به استخدام یک وکیل خصوصی و آنچه که برنامه ریزی نکرده بود درگیر می شود در روز جمعه دادگاه ظاهر.

مقامات فدرال نیز بررسی اینکه آیا قتل 38 ساله Sgt. دیمون Gutzwiller در شنبه متصل شد مارس 29, قتل فدرال امنیت افسر ایستاده در یک دادگاه فدرال در اوکلند به عنوان تظاهرات صورت گرفت بلوک دور.

یک سخنگوی FBI روز پنجشنبه گفت که هیچ دستگیری تا به حال ساخته شده است در اتصال به اوکلند تیراندازی. او گفت که او نمی تواند از انتشار اطلاعات بیشتر به تحقیقات در حال انجام است.

شکایت کیفری ارائه شده دیگر نگاه اجمالی به میزان Carrillo ادعایی داد و بیداد. او متهم به قتل Gutzwiller در حالی که دروغ گفتن در منتظر است.

"وجود دارد به قصد کشتن قربانی گفت:," دادستان نوشت: در یکی از متعدد ویژه اتهامات در اتهامات عنوان شده علیه.

کاریلو بود که در وظیفه فعال در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد نیز متهم به تلاش برای قتل دیگر مقامات مجری قانون.

در اوایل این هفته, Santa Cruz County Sheriff جیم هارت نیست شناسایی مجروح افسر. اما او گفت که معاون شد و در یک بیمارستان به عنوان از دوشنبه.

هارت گفت: Carrillo کمین ماموران شنبه, مدت کوتاهی قبل از 2:30 بعد از ظهر در یک دور خانه در Ben Lomond. هارت گفت: Carrillo بر آمد افسران به عنوان آنها خارج شد وسایل نقلیه خود را در جلوی خانه, با استفاده از این بالا زمین و حول چند بداهه مواد منفجره است.

"آنها تا به حال هیچ ایده در مورد آنها به یک درگیری" هارت گفت.

نمایندگان در ابتدا در پاسخ به 911 تماس بگیرید و حدود 1:30 بعد از ظهر شنبه در مورد مشکوک ون در نزدیکی Jamison Creek در شهر حدود 6000 در کوهستانهای سانتا کروز.

تماس گیرنده گزارش از دیدن سلاح گرم و مواد بمب سازی در داخل ون, اما زمانی که نمایندگان وارد ون چپ منطقه و رهبری آنها را به یک خانه در Waldeberg Avenue, مقامات گفت.

Gutzwiller کشته شد و یک معاون دوم ظاهرا به ضرب گلوله در قفسه سینه هارت گفت: اما جلیقه اش متوقف گلوله. مجروح معاون نیز در زمان گلوله و آمار بود مشکوک و خودرو او به عنوان فرار از صحنه.

همچنین یک California Highway Patrol افسر کشته شد در دست زمانی که مشکوک "درگیر" با CHP افسران و مقامات گفت. که افسر بیماری ناشناخته بود.

مقامات فدرال در بر داشت بمب لوله ای ساخت بمب تجهیزات یک مقدار زیادی از مهمات و چندین سلاح گرم در صحنه هارت گفت.

هارت گفت: Carrillo به ضرب گلوله کشته شد در برخی از نقطه.

مقامات گفت: Carrillo فرار در ضربات پنالتی با نمایندگان ساخته شده اما آن را تنها یک فاصله کوتاه به خرده فروشی منطقه در امتداد دو خط بزرگراه 9 که در آن او گفته اقدام به carjack چند نفر.

دو نفر از کارکنان یک درمانگاه ماری جوانا گفت: آنها صحبت کرد به مسلح کاریلو در یک پارکینگ و او خواسته آنها را برای کلید خود را. پس از روشن او را جفت ارز گفت: Carrillo وارد سمت راننده یک ماشین پارک شده تنها به بلافاصله پس از خروج مسافر فریاد زد و از او عذرخواهی کرد.

کاریلو پس از آن راه می رفت در حدود 50 پا به unnamed ساکن خانه که در آن او در نهایت تسخیر شد.

در مه 29, محققان گفت: کسی که سوار یک ون سفید گذشته فدرال ساختمان در مرکز شهر اوکلند و یک مسافر اخراج یک سلاح از درب کشویی خودرو کشتن دیوید پاتریک Underwood, 53, از پینول در کمین. گزارش اولیه توسط اف بی آی نشان داد Ben Lomond ون Carrillo گفته سوار سفید بود.

Gutzwiller بود ازدواج پدر با فرزند دیگری در راه است. او در منطقه فارغ از Aptos دبیرستان و آغاز کار در کلانتر دفتر در سال 2006.

سان فرانسیسکو کرونیکل کارکنان نویسنده ماتیاس Gafni کمک به این داستان.

این مقاله نوشته شده توسط Alejandro Serrano از سان فرانسیسکو کرونیکل بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سان فرانسیسکو کرونیکل. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب