تاون هال اعتراض برنامه ریزی شده بیش از سابق دریایی را دیده بانی تک تیرانداز ‘SS’, تا تو,

یک Walla Walla, Washington کار شورای شهر در جلسه روز شنبه زمینه گذاشته برای تاون هال نشست بر اجرای قانون و شیوه های آن و اشتغال از یک افسر پلیس که تو منجر به یک تماس برای استعفای خود را.

این جلسه شامل بحث و گفتگو در پتانسیل فرمت و برنامه به طور رسمی تصمیم گرفت در روز چهارشنبه مجازی جلسه شورای اسلامی شهرستان که در آن اعتراض خارج از Walla Walla اداره پلیس است که برنامه ریزی شده به جای.

این hourlong اعتراض مقدمه ای پیشرو تا چهارشنبه 6:30 بعد از ظهر جلسه شورای اسلامی به عنوان یک پیام بیش از دو رعد و برق پیچ و مهره “اس اس” در افسر Nat کوچک سابق دریایی که “طلایه دار تک تیرانداز” یادبود امضا با استفاده از همان نماد برای نازی سفید برتری.

اعتراض شد توصیه ارتش آزادی مذهبی پایه و اساس است. فدرال سازمان درگیر شد پس از تماس با یک ساکن محلی هنگامی که تلاش برای رسیدن به Walla Walla اداره پلیس چندین بار برای پاسخ به نگرانی های خود را و تلاش های گزارش نشده دریافت پاسخ.

در ژوئن 10, بنیاد, ملی, حقوق مدنی, سازمان, گزارش ارسال یک ایمیل به Walla Walla رئیس پلیس اسکات بیبر, شهردار تام Scribner و شهرستان والا والا وکیل تیم دونالدسون تهدید یک دست کت و شلوار در برابر شهر اگر یکی از سه چیز اتفاق نمی افتد: حذف, خال کوبی, تغییر, خال کوبی, و یا حذف افسر وظیفه.

Mikey دادند موسس و رئيس جمهور از ارتش آزادی مذهبی بنیاد گفت: اواخر هفته گذشته یک پاسخ تا به حال شده است.

Weinstein سازمان در سال 2012 به نام برای آن دریایی سپاه فرمانده ژنرال جیمز آموس به منظور بررسی یک عکس که نشان داد یک گروه از تفنگداران دریایی مطرح شده با تفنگ تیرانداز از خفا در مقابل یک پرچم آبی و سفید را با نازی ها “اس اس” رونز با توجه به رویترز اخبار سازمان.

تصویر گرفته شده در سال 2010 در افغانستان و عکس توضیحات گفت: “SS” پرچم شده بود “به تصویب رسید و مورد استفاده تفنگداران دریایی در مرجع برای دیده بانی تیرانداز از خفا.”

نماد بود محکوم کرد توسط دریایی سپاه در بخش, با توجه به تلاش های از Weinstein سازمان.

پس از ارتش آزادی مذهبی بنیاد دریافت نگرانی از چندین Walla Walla ساکنان در مورد کوچک است آن را برانگیخته بود به عمل دوباره.

بیبر پاسخ نمی دهند برای نظر توسط مطبوعات زمان.

Scribner گفت: “در دیداری با شهرستان مدیر Nabiel Shawa بیبر و شهردار Pro Tem استیو ماس هفته گذشته برای بحث در مورد مجازی تاون هال نشست یک مفهوم است که آورده شد در آخرین جلسه شورای شهر. هدف این خواهد بود که به اجازه می دهد بیبر برای پاسخ به بسیاری از سوالات و مسائل مطرح شده به اجرای قانون پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و فرسوده توسط مسئول.

اقدام انتظار می رود که در به طور منظم جلسه شورای چهارشنبه در چه زمانی و در کجا تاون هال برگزار خواهد شد Scribner گفت.

“ما (شورای شهرستان و رهبری) را به طور جدی این موضوع از سیاست پلیس و رفتار و امنیت عمومی و آزادی بیان” او گفت:. “ما گوش دادن به شهروند نظر و ورودی و سعی خواهد کرد برای پاسخ به آن به عنوان مناسب و قانونی است.”

“مردم هستند و البته رایگان به صورت مسالمت آمیز صحبت می کنند را جمع آوری و اعتراض” Scribner گفت. “آنها حتی می تواند به بالا بردن صدای خود شاید حتی یک مشت.”

Weinstein گفت: این سازمان در حال همکاری با مردم محلی آن شورا و دولت واشنگتن نقشه برداری از یک طرح دعوی در دادگاه استراتژی است.

“ما در حال رفتن به ترک آن را به شورای شهر, شهردار و یا رئیس پلیس” Weinstein گفت. “در این مرحله ما معتقدیم رئیس پلیس احتمالا باید به دلیل اخراج او این اجازه به رفتن. کاملا واضح است آنچه را که تو می ایستد. امریکا پذیرش نیست نفرت در هر نقطه و به خصوص در ارتش و نه قانون اساسی ما اجازه می دهد که به خصوص در میان پرسنل اجرای قانون.”

او گفت که سازمان او است نه ضد پلیس و حفظ ارتباط نزدیک با آن اجرای قانون محلی است.

“این است که با یک عضو از اجرای قانون داشتن در بازوی دوم تشخیص ترین نماد در جهان از نازی ها و “اس اس” او گفت:.

کوچک تزئین جانباز سپاه تفنگداران دریایی آمریکا گفت: او تو در سال 2010 و قبل از آن را محکوم کرد و به عنوان یک ادای احترام به خود کاهش یافته است ،

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط چوپان زن LeValley از Walla Walla, اتحادیه-بولتن بشویید. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, Walla Walla, اتحادیه-بولتن شستشو.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>