بالا نیروی هوایی وکیل تماس برای پیشنهادات در بهبود نژادی اختلاف در عدالت نظامی

نیروی هوایی برتر وکیل است که به درخواست رهبران و پرسنل در داخل قاضی مدافع عمومی سپاه برای پیشنهادات در مورد چگونه به منظور بهبود خدمات دستگاه قضایی پس از یک تماس برای اصلاحات از خدمت رهبری است.

در ژوئن 3 نامه صادر شده به دندانه دار کردن سپاه سرهنگ ژنرال جفری راکول, سرویس قاضی مدافع عمومی گفت: درخواست برای ارائه پیشنهاد این است که یک گام مهم به “شکستن موانع و ترویج گفتگو تولیدی بحث و تجزیه و تحلیل بیشتر.”

جزئیات بعدی: نیروی هوایی آماده شدن برای Furloughed تجاری خلبانان به درخواست بازگشت به وظیفه

“همانطور که ملت ما چنگ زدن با مسئله نژادی و عدالت و برابری را به نیروهای مسلح به مجموعه ای از مثال” راکول نوشت: در این نامه برای اولین بار به بیرون درز محبوب اما غیر رسمی نیروی هوایی Facebook صفحه Amn/Nco/Snco. یک سرویس سخنگوی تایید نامه اصالت و گفت: سه اسلاید همراه با آن نیز معتبر است.

راکول گفت: وسیع تر مکالمه باید به حال این دلیل که سیاه junior داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی در حال punished, در یک نرخ بسیار بالاتر از خود را غیر سیاه و سفید هستند.

“هیچ چیز مهم تر است, این گفتگو,” او گفت:. “چگونه می تواند ما را در استفاده نظامی عدالت آمار برای کمک به گسترده تر گفتگو در مورد ارزش نهادن به ما سربازان? چه تلاش ها می تواند ما را چه در درون ما JAG سپاه و یا در گروه ما از نیروی هوایی برای رسیدگی به این اختلاف?”

با توجه به همراه اسلاید آمار نشان می دهد که سیاه نر نیروی هوایی “کمتر از 25 سال سن و با کمتر از 5 سال خدمات دریافت غیر قضایی مجازات و دادگاه-رزمی اقدامات در یک نرخ بالاتر از مشابه واقع سفید نر شعله ور” راکول گفت.

به طور خاص با توجه به داده های جمع آوری شده بین سال های 2006 و 2019, “سیاه نیروی هوایی دریافت غیر قضایی مجازات در یک نرخ بالاتر برای مبارزه با مواد مخدر و جرائم (استفاده و یا در اختیار داشتن ماری جوانا بودن بالاترین) و غیاب بدون رسمی ترک [کمیته انضباطی به تذکر]” به صراحت در E-5 و در زیر سطح یک اسلاید نشان می دهد. اسلاید نیست ارائه اطلاعات خاص در مورد مجازات نرخ برای آن دسته از جرائم برای نیروی هوایی از دیگر نژادها.

با توجه به 2019 پایان مقاومت ارقام این سرویس تا به حال 232,730 سفید شعله ور 47,827 سیاه, هوانوردان و 45,291 نیروی هوایی از دیگر نژادها اسلاید نشان داد.

آمار تراز با اطلاعات به دست آمده توسط سازمان حمایت محافظت از مدافعان ما در ماه گذشته نشان می دهد که سیاه نیروی هوایی در تاریخ و رتبه داوطلب خدمت سربازی شد و دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت نظم و انضباط به عنوان کسانی که از دیگر جمعیت وحی که باعث خواستار اصلاحات از قانونگذاران و فعالان است.

باک متوقف نمی شود با سیستم قضایی به طور خاص راکول گفت.

“به جای توقف در کفایت حقوقی بپرسید — چگونه ما به اینجا رسیدیم ؟” او گفت:.

“ما استقبال همه جدید در نیروی هوایی به نیروی هوایی خانواده و پرورش یک فضای شمول? ما هر کس یک فرصت برای دیدار با — و بیش از — استانداردها ، ما باید با گسترش این بحث فراتر از نیروی هوایی در مواجهه با اقدام انضباطی,” او گفت:.

سربازان ممکن است نظرات خود را ارسال کنید به صورت ناشناس به تازگی ایجاد شده قاضی مدافع کارکنان “مسابقه و عدالت” بازخورد وب سایت به طور کلی گفت.

خبر نامه می آید پس از نیروی هوایی ارشد استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت و رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein به نظر می رسد با هم در یک سالن شهر در جلسه روز شنبه برای پاسخ به سربازان سوالات در مورد مسابقه و بحث در مورد نگرانی های خود را.

رایت اولین عضو ارشد رهبری نظامی به صحبت کردن علنی در طولانی پست های رسانه های اجتماعی زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران پلیس در مینیاپولیس. رایت کلمات موجود نگرانی برای اعضای نیروی هوایی و رایت و Goldfein به نام برای تغییر و بهبود خدمات از جمله بررسی سیستم عدالت نظامی.

“نیروی هوایی رهبران باید از خود بپرسید, ‘من به این فرد یک نمایشگاه شات همان من را به شخص دیگری?'” رایت گفت: در طول تاون هال پنج شنبه, اضافه کردن سیاه نر نیروی هوایی دریافت مجازات “در هر نقطه از دو تا سه برابر مقدار خود را سفید همتایان مرد برای همان جرم.”

“این است که در مورد ما نشان میدهد به عنوان مثال چگونه به سخت و دشوار گفت و گو” Goldfein اضافه شده است.

“آن اغلب آسان تر برای جلوگیری از آن. ما نمی توانیم راه رفتن توسط این دیگر.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مربوط به: ‘اقدام با قلب خود: “چگونه نیروی هوایی به رهبری خدمات در صحبت کردن در مورد مسابقه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im