بالا دریاسالار در اقیانوس آرام دفاع تصمیم به ارسال نیروی دریایی حامل به ویتنام

بالا رهبر نظامی که مورد تایید این تصمیم به ارسال یک ناو هواپیمابر به ویتنام و در نتیجه شیوع کروناویروس در کشتی گفت: حرکت ملاقات سفر و سلامت توصیه هایی در زمان.

Adm. فیل دیویدسون سر از آمریکا در اقیانوس هند و آرام فرمان روز سه شنبه در دفاع از خود تماس بگیرید و اجازه می دهد تا ناو هواپیمابر تئودور روزولت و یک دوم کشتی را چهار روز در بندر توقف در ویتنام در ماه مارس است. در هفته ملوانان در روزولت آغاز شد تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

موارد گسترش rampantly در نتیجه بیش از 1200 آلوده خدمه. یکی از آنها یک زن 41 ساله chief petty officer درگذشت. این بحران همچنین به رهبری کاپیتان کشتی به رها می شود دستور این اقدام سابق نیروی دریایی به ناگهان استعفا از پست خود و یک پرچم افسر ارتقاء به صورت جدید آغاز شد.

جزئیات بعدی: SecDef می خواهد برای متوقف کردن اجرای قانون فدرال عوامل پانسمان مانند نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

“این تصمیم به رفتن به ویتنام … انجام شد با همکاری ایالات متحده در اقیانوس آرام ناوگان هفتم ناوگان حامل اعتصاب گروه حامل و قطعا ما در سفارت در ویتنام” Davidson گفت: در دفاع از نویسندگان گروه رویداد.

آنها به دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی او اضافه شده و پورت ملاقات کرد وزارت خارجه و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه هایی در زمان.

نیروی دریایی دوم رسیدگی به شرایط اطراف یک ایمیل که روزولت سابق فرمانده افسر سروان. برت Crozier, نوشت هشدار نیروی دریایی رهبران در مورد سلامت رو به رشد بحران در کشتی یافت دیویدسون بود در گسل برای تصویب توقف در ویتنام است.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته که دیویدسون تصمیم به رفتن به پورت شد “صدا”.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس سرزنش Crozier برای تصمیم گیری اجازه می دهد تا روزولت به مارس پورت در ویتنام وجود دیویدسون مبارز فرمانده با توجه به داشتن تصویب نهایی است.

“شاید شما لازم نیست که در وسط یک بیماری همه گیر و یا چیزی شبیه به آن خواهد بود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تاریخ می گوید شما لزوما متوقف و اجازه دهید خود را ملوانان خاموش است.”

برخی از مقامات نیروی دریایی گفت: در اطراف این زمان است که آنها معتقد بودند تحویل پروازهای آورده COVID-19 بر روی کشتی. Gilday گفت: در ماه گذشته پس از رسیدگی به بحران منتشر شد که این موارد نشات گرفته در ویتنام است.

دیویدسون در روز سه شنبه کاهش یافته است به آدرس سوال در مورد تحقیق و تفحص اشتباه ارتباطات ضعیف در پایین دستورات به ایفای نقش در این روزولت شیوع کروناویروس و یا اینکه سطح بالاتر رهبران باید پاسخگو باشند.

“من قصد ندارم به توضیح بیشتر در CNOs بررسی” دریاسالار گفت. “او گذشت که تحقیقات در حال حاضر به [فرمانده ناوگان اقیانوس آرام Adm. جان Aquilino]. او مجموعه ای از پاسخگویی اقدامات که پارسی از او خواست به نگاه و Adm. Aquilino کردم که در دست است.

“در موقعیت من من نمی تواند هر چیز دیگری در این بدون بی موثر بر این روند است.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی در حال حاضر می گوید ویتنام بندر توقف به احتمال زیاد مقصر حامل COVID شیوع

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>