با هم زن و شوهر مقابله با PTSD از افغانستان

آن را ندارد جسیکا و Landon بک طولانی برای تصمیم به ازدواج. آنها به همراه او تا به حال دو فرزند از ازدواج قبلی و او که می خواهم خدمت در تفنگداران دریایی ایالات متحده به نظر می رسید جدی و متعهد است.

پس از آن آمد شب اول خود را به عنوان یک خانواده در یک آپارتمان جدید در دیتونا. جسیکا دختر 4, ناراحت بود خود را در تغییر و بحران.

“او شروع به جیغ و Landon خود را برداشت و گوش” جسیکا گفت. “من حدس می زنم squalling کردم به او و رفتار خود به طور کامل تغییر برای بقیه شب… من نمی می توانید هر چیزی را از آن, اما در طی چند هفته آینده آن را واقعا عجیب و غریب است.”

او به نظر می رسید پارانویا برای همیشه لطفا برای به دنبال خود بازگشت. او نمی خواست به اطراف افراد جدید و یا جمعیت. در سر و صدا او را دیدم خطر کاهش یافته و از crawled از طریق آپارتمان.

هر چند او نزدیک به انتقال به دانشگاه بریتیش کلمبیا sauder به مطالعه زیست شناسی مولکولی او لگد از خود junior-کلاس های کالج. او تا به حال مشکل به خاطر سپردن همه چیز. گاهی اوقات او به سختی می تواند به یاد داشته باشید که چگونه به صحبت می کنند. صداهای بلند او را م. او شروع به فریاد مردم-حتی خانواده جدید خود را.

جسیکا می دانستم که او تا به حال به انجام کاری. او گوگل, U. s. Department of Veterans Affairs و به او گفت که او نیاز به دریافت کمک. او و فرزندان او نمی تواند این را.

سپس یک شب آنها تا به حال بد استدلال و در صبح او رفته بود.

اما او بعد از آن روز. او را به VA و دیده می شود یک روانپزشک است. او می دانست که آن چیزی که او تا به حال به انجام.

“این واقعا در مورد من,” او گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی. “این در مورد بچه ها. من احساس می کنم نیاز به انجام کاری برای نجات یک هفته طولانی ازدواج است.”

Landon شد به زودی مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه و برخی از پزشکان گفت که او تا به حال آسیب های مغزی و همچنین از زمان خود را در افغانستان در سال 2010.

یک روز وجود دارد, این خودرو زرهی او در زده کنار جاده ای مواد منفجره. او نا گهان به عنوان چهره اش شد این ماجرا به buttstock از سلاح های خود را. او در نظر گرفته شد که از وسیله نقلیه قرار داده و در دیگری. که بیش از حد به زودی رخ داد یک بمب.

دو بار در یک روز.

او بهبود یافته از اوایل روز از ازدواج او, اما او هنوز هم مبارزه با افسردگی و استرس است.

جسیکا بوده و با او در هر مرحله برنامه ریزی قرار ملاقات نظارت بر پیشرفت و دفاع از او را. گاهی اوقات او گفت: فقط نگه داشتن او را — که انسان را لمس می کند.

برای تلاش های خود را, او به تازگی به نام الیزابت دل بنیاد 2020 دل مراقب همکار یک موقعیت که در آن او نشان دهنده فلوریدا و حامیان نظامی مراقبان. پایه و اساس وجود دارد گفت: 5.5 میلیون نظامی مراقبان –همسران و خانواده و دوستان — که ارائه یک برآورد 14 میلیارد دلار داوطلبانه مراقبت از هر سال است.

Landon است پرسید: چه شده است که او به معنای به او در مصیبت?

“همه چیز” او گفت:.

“Aw” او گفت:.

Landon او را تشویق به اعمال می شود برای دل یاران بنابراین او هر چند انتظار برای توان نام برد.

“این واقعا حقیقی چون من واقعا کسی که مذاکرات را با صدای بلند” او گفت:. “این یک فرصت جدید. امیدوارم آن را باز کنید من به صحبت کردن در مورد خانواده من … آنها می خواهند ما را فقط به جمع آوری به همان اندازه آگاهی که ما می توانیم در جامعه ما به اجازه دهید همه بدانند که آنچه ما در زندگی است.”

او 31 و او در 29. آنها زندگی می کنند در جنوب پلتکا در هلال احمر شهرستان. “شما چشمک زدن و شما در حال حاضر در خارج از آن” جسیکا گفت. او در آنجا زندگی می کردند بیشتر از زمان پس از سن 5, هنگامی که او آمد با پدر و مادر خود را از مکزیک است. او در نزدیکی ساتسوما.

آنها ازدواج کرده بود در سال 2012 و تا به حال چهار فرزند برای ساخت یک مشغول خانوار از شش فرزند.

“من احساس می کنم در حال حاضر واجد شرایط به پرستار نه تنها همسرش” جسیکا گفت. “من افتخار دارم برای کمک به او را از طریق هر روز.”

Landon گفت: او گاهی اوقات رویاهای در مورد بودن در دریایی سپاه که او پیوست و در 18 به دنبال ماجراجویی و معنی.

و او فکر می کند از فشار پر از افغانستان در سال 2010.

“این nerve-wracking در ابتدا و سپس آن را واقعا هیجان انگیز,” او گفت:. “این چیزی است که من واقعا افتخار است اما من به نقطه ای که من لذت می برد کشیدن ماشه. من احتمالا از دست ذهن من کمی وجود دارد.”

مکرر مبارزه با تغییر او و کسانی که در اطراف او ، “من می دانستم که چیزی متفاوت بود. هر کس که آمد آن سال با من متفاوت بود. ما مصرف زیادی دودی زیادی ما رو به نقطه که در آن ما numbed از بسیاری. چند بچه نیست امروز اینجا به دلیل خودکشی.”

این Becks می گویند دستیابی به موفقیت رسید که Landon گفت: او می خواست برای رفتن به کلیسا دوباره به عنوان او می خواهم که مایل. آنها شروع به رفتن به کلیسا از دوران کودکی خود را در کلیسا از ارتفاعات در پالاتکا پر از خانواده و دوستان قدیمی.

جسیکا یک کار وجود دارد و در حال حاضر Landon گاهی اوقات می آید به کار با او هنگامی که او را از داشتن یک روز بد; آن را به یک نقطه امن.

Landon گفت: همسر او شده است یک سنگ است. “این واقعیت است که او می چسبد و آن را کشف کردن از طریق آزمایشات و داروها و عوارض جانبی داروها,” او گفت:. “و هنگامی که ما او را شناسایی و برای من باعث می شود مطمئن شوید که این مکان خوب برای پیدا کردن مکان های که ساکت تر هستند برای من.”

“من به دنبال عوامل,” او گفت:. “آن را تبدیل به زندگی روزانه در حال حاضر.”

طنز کمک می کند تا بیش از حد.

“این یک زمان طولانی برای من به درک خود را به شوخی” جسیکا گفت. “اما خنده رفته دور. او خیلی احمقانه من می دانم در حال حاضر زمانی که او فوق العاده احمقانه — اما او خیلی خنده دار است.”

“این اولین بار من شنیدن این که خوب است” Landon گفت. “ما در حال باز کردن چیزی جدید در اینجا, doc.”

این مقاله نوشته شده توسط مت Soergel از فلوریدا تایمز اتحادیه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فلوریدا تایمز اتحادیه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im