هزاران شرکت در یادبود رژه افتاده دریایی

SIMI VALLEY کالیفرنیا. — معاون دریایی کشته در عراق در ماه گذشته تا به حال به تعویق انداختن مراسم یادبود او را

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

SIMI VALLEY کالیفرنیا. — معاون دریایی کشته در عراق در ماه گذشته تا به حال به تعویق انداختن مراسم یادبود او را به دلیل محدودیت در اجتماعات بزرگ در کالیفرنیا به سرعت گسترش coronavirus.

در صبح روز یکشنبه آنها شگفت زده شدند با یک رژه خارج از Simi دره خانه آغاز شد که با یک هلیکوپتر پلیس روگذر و پس از حدود 1,500 اجرای قانون وسایل نقلیه آتش موتور و ماشین.

شهرستان ونتورا گزارش حضور بزرگ به افتخار تیر اندازی Sgt. دیگو D. Pongo بود منظم امر است.

Pongo خواهر در قانون به سازماندهی رژه خود را به تعجب پدر و مادر و برادران. پلیس به کمک کردن با کنترل ترافیک.

اعضای جامعه نگه داشته رژه رفتن برای بیش از دو ساعت و بسیاری از اتومبیل های لعنتی موسیقی در حالی که بچه ها آویزان از پنجره تکان دادن پرچم. مردم که جمع شده در پیاده رو به تماشای رژه به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات گروهبان. پاتریک Zayicek به این روزنامه گفت.

"این یک نمایش بزرگ از حمایت در جامعه ما.," او گفت:.

مرتبط با: پنتاگون شناسایی 2 MARSOC مهاجمان کشته شکار داعش در عراق

Pongo, 34 و دیگری دریایی کشته شدند در 8 مارس طی یک ماموریت برای از بین بردن یک دژ محکم برای گروه دولت اسلامی در عراق است. Pongo و سروان. Moises A. ناواس نیز 34, از کنسرت, مریلند هر دو اختصاص به تفنگداران دریایی 2 مهاجم گردان در Camp Lejeune, North Carolina.

Pongo شد پیشرفته تک تیرانداز خارجی سلاح مربی و یک مبارزه تیراندازی رهبر که مسلط به زبان های متعدد دریایی مهاجم هنگ افسر فرمانده سرهنگ جان لینچ گفت.

Pongo جان سالم به در با پدر و دیگر اعضای خانواده.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: رباتیک اهداف نظامی در حمله به کشتن Coronavirus

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن