بیش از هزاران ملوانان ممکن است دوباره تا پول نقد به عنوان نیروی دریایی گسترش 2020 پاداش

که میلیون ها نفر از شهروندان فایل برای مزایای بیکاری به عنوان رستوران ها و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر تعطیل در طول رمان coronavirus بحران, نیروی دریایی ارائه شده است حدود 10000 بیشتر ملوانان این شانس را به جیب پول اضافی اگر آنها موافقت خود را با reenlist.

این سرویس اعلام کرد به روز رسانی به آن 2020 انتخابی Reenlistment برنامه جایزه هفته گذشته است. آن است که در حال حاضر ارائه reenlistment پاداش به ملوانان در 27 مجموعه مهارت های که قبلا نمی واجد شرایط برای آنها. ملوانان همچنین می توانید reenlist به یک سال از پایان قرارداد خدمات خرما به جای انتظار تا زمانی که آنها نه ماه از آن تاریخ است.

تغییرات ميانگين حدود 10000 بیشتر داوطلب خدمت سربازی ملوانان در حال حاضر واجد شرایط برای reenlistment پاداش این خدمات گفت: در انتشار اخبار اعلام تغییرات. این حرکت به معنای دادن ملوانان بیشتر انعطاف پذیری و ثبات در زندگی خود و مشاغل, سروان. آنجلا Katson رئیس داوطلب خدمت سربازی برنامه ها و سیاست برای رئیس نیروی دریایی پرسنل در بیانیه ای گفت.

مرتبط: بیشتر ملوانان Reenlisting. رهبران می گویند این دلیل است که نیروی دریایی فرهنگ در حال تغییر است

“اگر چه به طور کلی داوطلب خدمت سربازی احتباس بالا است نیروی دریایی همچنان به استفاده از انتخابی Reenlistment برنامه جایزه برای ارائه رقابتی مشوق های مالی به ملوانان در مجموعه مهارت های مورد نیاز در سراسر ناوگان,” او گفت:.

یک سخنگوی نیروی دریایی پرسنل فرماندهی گفت: تغییرات نیست مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که بهداشت جهانی تحت تاثیر بحران برخی از استخدام و ورود به سطح آموزش تلاش های رهبران پنتاگون گفته اند که آنها بعید است به نوبه خود به از دست دادن توقف سفارشات که نیاز به افغانستان و فراتر از خروج برنامه ریزی شده تاریخ به منظور حفظ اندازه از زور است.

پاداش متفاوت توسط رتبه و بار در, اما می پرداخت تا $100,000 به کسانی که سخت به پر کردن شغل. در حالی که به روز رسانی به برخی از ملوانان که قبلا نمی یک شات در پاداش این گزینه به جیب re-up پول نقد — از جمله کسانی که به عنوان حمل و نقل هوایی boatswain را جفت (راه اندازی و بازیابی) و یا حمل و نقل هوایی برق را جفت — دیگران در بیش از دو دوجین زمینه را ببینید کاهش می یابد.

نیروی دریایی ادامه خواهد داد تنظیم مقدار پاداش و واجد شرایط بودن بر اساس حفظ اهداف با توجه به خدمات گسترده اداری پیام اعلام تغییرات.

خدمات تبلیغ بالا reenlistment پاداش در سال های اخیر است. آن لعنتی گذشته خود 2019 حفظ اهداف به صورت داوطلب خدمت سربازی ملوانان در 10 سال اول از حرفه خود. در سال گذشته از آن برگزار شد که بر روی حدود 65 درصد از منطقه یک ملوانان و یا کسانی که با کمتر از شش سال در. و 72 درصد از منطقه B ملوانان — کسانی که با شش تا 10 سال — reenlisted.

رهبران اعتبار بالا حفظ سطح نه تنها به پاداش بلکه به تغییرات در نیروی دریایی فرهنگ است. که شامل انعطاف پذیری شغلی و خانواده-سیاست دوستانه.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی ارائه پاداش بزرگ به Leathernecks که می تواند کمک به فریب دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر