این هوشمند-سرباز دنده ممکن است موفق SOCOM را شکست خورده ‘مرد آهنین’ کت و شلوار

فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده می خواهد به تجهیز تیم های کوچک از اپراتورها با پیشرفته هوشمند-سرباز دنده به ماندن متصل با اینتل دارایی های هر نقطه در جهان-حتی اگر آنها را مجبور به ضربه بزنید به تجاری تلفن و شبکه.

بیش از حد فعال اپراتور برنامه طراحی شده است برای ترکیب موجود در ارتباطات و تجزیه و تحلیل داده های فن آوری به یک تاکتیکی سیستم است که اجازه می دهد تا جدا عملیات ویژه تیم به جمع آوری و تجزیه و تحلیل میدان جنگ اطلاعاتی برای کمک به آنها تصمیم گیری سریع تر از همیشه قبل از Col. Ryan بارنز مدیر USSOCOM مشترک کسب نیروی کار گفت: مخاطبان به تازگی در دفاع ملی صنعتی انجمن vSOFIC 2020 صنعت کنفرانس.

“ما به دنبال برای قرار دادن اینترنت از همه چیز و تجزیه و تحلیل داده در اپراتور در لبه بنابراین او می تواند تصمیم گیری آگاهانه تر و سریع تر” بارنز گفت: توصیف چگونه قابل استفاده تاکتیکی هوش به طور معمول به ارسال به بالاتر مقر عنصر برای پردازش است که می تواند روز یا حتی چند هفته.

مربوط به: Green Beret به دریافت مدال افتخار نمایش داده می شود هرگز ترک روح اعضای تیم می گویند

ارتش ایالات متحده توسعه داده هوشمند-تجهیزات سرباز مانند بدون جنگجو یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم که شمع به تاکتیکی شبکه به واحد کوچک رهبران دسترسی به هواپیماهای بدون سرنشین تغذیه و دیگر میدان جنگ سنسور.

بیش از حد فعال اپراتور سیستم است که طراحی شده برای واحد مانند نیروهای ویژه تیم است که کار با شریک سازمان ملل به ساخت داخلی خود دفاع و همچنین رفتار غیر متعارف جنگ عملیات در بسیار مناطق دور افتاده از جهان بارنز گفت.

هدف این است که به اپراتورهای همان قابلیت آنها با تجاری گوشی های هوشمند در ایالات متحده در حالی که آنها عامل در هر نقطه در جهان گفت: لیزا ساندرز مدیر علم و فناوری برای نیروهای عملیات ویژه کسب تکنولوژی و لجستیک.

“اگر من حرکت از یک شریک خاص ملت است که من کار با و یا یک منطقه خاص از جهان به منطقه دیگری از جهان من می خواهم همان توانایی است که من می خواهم که در ایالات متحده در ایستگاه وظیفه در جلو محل,” او گفت:. “این ممکن است یک تاکتیکی شبکه; ما ممکن است به دنبال اهرم چه صورت تجاری در دسترس است در یک منطقه عملیات. … چرا ما می خواهیم برای رفتن به تجاری شبکه? چون شاید این چیزی است که شریک زندگی است که ما در حال کار است و ما باید قادر به برقراری ارتباط موثر با آنها.”

این برنامه انجام یک عملیاتی ارزیابی با استفاده از فراتر از-line-of-sight ارتباطات دنده ماه گذشته ساندرز گفت:, و اضافه کرد که آنها امید به انجام یک “دروازه-بررسی کنید که چگونه همه چیز را مدتی در سال آینده.”

مقامات به دنبال انتخاب یک ارتش نیروهای ویژه گروه است که در حال حاضر درگیر در عملیات با یک شریک ملت به انجام یک آینده زمینه ارزیابی اما نمی دهد یک جدول زمانی.

بیش از حد فعال اپراتور تلاش در حال ظهور است از SOCOM را شکست خورده آهن مرد کت و شلوار تلاش راه اندازی شد در سال 2013 به عنوان تاکتیکی حمله نور اپراتور کت و شلوار (TALOS) به تجهیز اپراتورها با اینده کت و شلوار است که ویژه تمام بدن زره حفاظت و افزایش عملکرد فیزیکی قابلیت های.

“تکنولوژی امروز اجازه نمی دهد که برای کت و شلوار مرد آهن” گفت: ژنرال ریچارد کلارک فرمانده USSOCOM. “شما می دانید که هیچ تونی استارک اما این ایده وجود دارد که در آینده در محیط زیست عامل آن را به طور فزاینده ای پیچیده و پویا و کشنده است.

“آنچه که من به یاد داشته باشید بیشترین وضوح در مورد آن تلاش شده بود واقعا ایده, ایده که ما مردمی هستند که در راه آسیب است کاملا شایسته ترین و توانمند ترین کشنده … توهین آمیز و قابلیت های که در دسترس بود,” او اضافه شده است.

کلارک گفت که او مطمئن است که تلاش جدید را به دنبال خواهد داشت که ایده و به اپراتورهای آنچه آنها نیاز به ماندن بگیرید پیش از دشمن در آینده مبارزه کنند.

“این راه من است که من نزدیک هستم این است — که در لبه که اپراتورهای ما که باید آن را داشته است که در زمان نزدیک به واقعی مجموعه ای از داده ها و درک در یک وضعیت مبهم آنچه مهم است به آنها,” او گفت:.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: SOCOM آهن مرد کت و شلوار رسما مرده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>