این احساس خوب, خانه و طراحی نشان می دهد ما در حال حاضر نیاز

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


اگر شما در حال حاضر به تماشای هر قسمت از بزرگ انگلیسی پخت سه بار در هفته گذشته خود را تسکین اعصاب frazzled من با شما هستم. اما چه کسی Chetna به من اطمینان دهم آن را تمام می تواند خوب باشد به دلیل ترکیبات عطر و طعم وجود دارد ؟ چگونه می توانم از طریق روز بدون حواس پرتی از کیم-شادی های خیالی خلق?

من همچنین برخی از خبر خوب: یوتیوب تمام سه فصل از یک کمتر شناخته شده اما به همان اندازه اعتیاد آور واقعیت نشان می دهد, بزرگ سفال پرتاب کردندر دسترس برای…رایگان. در سی دو سری ده تازه ceramists از سراسر انگلستان رقابت در showstopper بر چالش ها و همچنین کوتاه مهارت های آزمون برای تبدیل شدن به بالا پاتر (صدا آشنا است؟).

حقیقت گفته شود, من لذت بردن از پرتاب کردن حتی بیشتر (بریده بریده نفس کشیدن!) از پخت چون من حتی بیشتر از هنرهای تزئینی جستوجوی بیش از یک foodie. اگر شما یک شخص, طراحی, عاشق, که همچنین, را دوست دارد پخت و گیر کرده در خانه در اینجا چهار دلیل شما باید لحن در.

1. شیطان می پوشد لباس

من فکر پل هالیوود سختی بود قاضی پس من ملاقات پرتاب کردن‘s کیت Brymer جونز یکی از موفق ترین سفالگران. او به وضوح برخوردار جراحی و برش شرکت کنندگان نرم افزارهای به فاش کردن درونی خود را از نقص و او بی رحمانه شکسته هر گلدان با ضعیف لبه نازک یا پایین. و در عین حال یک بار یک قسمت او چوک و لمس چشم خود را چرا که او پس از نقل مکان توسط یک ساز استعداد یا خالص سرسختی است. زمانی که جونز را بیرون می کشد دستمال خود را, آن را حتی رضایت بخش تر از هالیوود دست دادن.

2. یادگیری اساسی است

من یک گیک برای فرایند و پرتاب کردن در خدمت مقدار زیادی از آن. بعد از دیدن تمام مراحل تبدیل گل به دائمی قطعه سرامیک—پرتاب خشک و پیرایش جداره های متعدد اخراج—من هرگز در نگاه من مخلوط کردن کاسه همان راه است. و به لطف نشان می دهد مصاحبه با کارشناسان از موزه ها و مدارس طراحی من تازه بحث کوچک در کنار زوم نشست. آیا می دانید که اولین سرامیک شناخته شده هستند 27,000 ،

3. اوه درام

برخی از به طور منظم برنامه نویسی باعث اضطراب بیش از حد این روزها (من به دنبال در شما میهن) اما من ارزو کمی درام. سفال معلوم است غیر منتظره ای مخاطره آمیز هنر و صنعت است. در چرخ یک ظاهر مناسب گلدان می تواند به سقوط در یک لحظه. در کوره های خوش طعم قوری می تواند منفجر شود, گرفتن, معصوم, فنجان, با تشکر نامرئی جیب هوا در خاک رس است. این cruelties من می تواند به مقابله با حق در حال حاضر.

4. خاک رس زمان ذن زمان

پس از همه گیر ضربه, شهر من, من مصرف خبر بد در تمام طول روز و من نگران بیشتر از زمان. من نیاز به فرار. تماشای یک صنعتگر به آرامی ماساژ توده خاک رس به یک خیره کننده کشتی مانند یک درمان آبگرم برای چشمان من. گل آلود پاتر را چرخ می چرخد و من مسابقه ذهن می چرخد کمی کمتر اجازه می دهد که در برخی از سعادت است. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم بگویم این مورد یک واقعیت نشان می دهد اما بزرگ سفال پرتاب کردن است که بهترین مرهم من برای ناامیدی.

از فروشگاه ما

چه نشان می دهد که شما مشاهده شده است برای تسکین اعصاب خود را? به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر