این بهترین راه برای خلاص شدن از شر لکه قهوه

لکه قهوه واقعیت زندگی اگر شما یک) نوشیدن قهوه و b) weren't born با تعادل از یک ژیمناست. و از آنجایی که نوشیدن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 مرداد 1399

لکه قهوه واقعیت زندگی اگر شما یک) نوشیدن قهوه و b) weren't born با تعادل از یک ژیمناست. و از آنجایی که نوشیدن قهوه تقریبا هر روز از زندگی من و هیچ حس تعادل به صحبت می کنند از تعداد بار من قهوه ریخته در خودم یا چیزی در محیط زیست فوری, اعداد, در, هزاران نفر اگر نه بیشتر.

و از آنجا که این لکه قهوه معمولا اتفاق می افتد به من در حیات وحش—در راه من به کار بر روی قطار در وسط یک رستوران غذا—من معمولا اصلا گزینه ریختن چیزی در ماشین لباسشویی تا پایان روز من. نه به ذکر است اگر تمام لکه حذف شدند و فقط یک ماده از انجام یک بار از لباس های شسته شده هیچ یک از ما خواهد نیاز به هک در مورد چگونه به آنها را حذف کنید.

با توجه به جولی Kerr, تمیز کردن متخصص و توصیه نویس: "زمانی که یک نوشیدنی لکه اتفاق می افتد که آیا آن را از شراب قرمز و آبجو تیره, قهوه, رنگارنگ, کوکتل یا آب میوه شما همیشه می خواهید برای مقابله با لکه های آن را به عنوان اتفاق می افتد." و که در سمت راست وجود دارد این است که اولین خط دفاع: اقدام فوری.

متعددی وجود دارد که ایده های خارج وجود دارد در آنچه شما باید انجام دهید بلافاصله بعد از شما نشت قهوه خود را—بسیاری از آنها مربوط به بلات لکه یا با نمک, جوش شیرین یا پودر بچه. قضیه اساسی همان است: شروع با بلات خود را لکه را با یک حوله مرطوب است. سپس ترشح برخی از جوش شیرین/نمک/پودر بچه بر منطقه و اجازه دهید آن را نفوذ در. به آرامی آن را با یک حوله کاغذی یا پارچه و پس از آن پرتاب آن را در شستشو به عنوان به زودی به عنوان شما به خانه.

من از طریق آزمون و خطا وارد در آنچه با این نسخهها کار بهترین برای من است. برای لکه قهوه پیدا کنم که بهترین چیز برای انجام—آن را نیز کر-توصیه—برای اولین بار خیط و پیت کردن لکه با آب سرد در حال اجرا به عنوان گرما را تنظیم رنگ به پارچه می شود. من شستشو کردن به عنوان بسیاری از رنگ به عنوان امکان پذیر است و سپس با استفاده از مواد شوینده مایع ظرف بیش از این لکه برای ایجاد یک کف. سپس من با استفاده از سرکه سفید برای شستشو از صابون و معمولا در این نقطه لکه از بین رفته است. در هر دانشگاه ایلینوی که دارای یک بخش کامل از وب سایت خود را اختصاص داده شده به حذف لکه (من نمی دانم چرا, اما ما می تواند احتمالا استفاده از آن) دانشکده تایید شده روش است به خیس کردن خود را رنگ آمیزی موارد برای 15 دقیقه در این مخلوط—ظرف مواد شوینده و سرکه سفید و آب, اما, پیدا کنم که درخواست من تمیز کردن "مواد" یکی یکی به بیشتر موثر است.

از فروشگاه ما

اگر شما جدی تر قهوه نشت را در دست کار خود را انجام می شود. با استفاده از یک اسفنج به درخواست الکل به لکه کاری از مرکز. سپس فراموش خیس کردن لکه در حداقل یک لیتر آب را با یک قاشق غذا خوری از آنزیم پاک کن و سپس شستشو به عنوان شما به طور معمول.

کردم حتی بهتر از راه برای شستن کردن لکه قهوه? من همه گوش.


شما همیشگی spiller مثل ما ؟ چه هستند برخی از کلاهبرداری های خود را برای حذف لکه قهوه?


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب