این تاریخی Colt 1911 Pistol انجام شده در ایوو جیما در مورد رفتن به حراج

جزیره راک حراج شرکت به زودی در نظر گرفتن پیشنهادات برای Colt 1911 .45 اتوماتیک تپانچه و دیگر کیت های انجام شده توسط یک تزئین دریایی عکاس جنگی در طول نبرد ایوو جیما در جنگ جهانی دوم است.

پس اخیر سالگرد 75 از ایوو جیما — یک جنگ وحشیانه کشیده است که از 19 فوریه 26 مارس 1945 — the Rock Island, Illinois, حراج خانه را نگه دارید و خود را برتر سلاح گرم حراج #79 شامل 2,500 مقدار زیادی از سلاح گرم و موارد مرتبط ژوئن 5-7.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی تعلیق نوار تست به طور نامحدود گسترش PT تست مکث

یکی از تعداد زیادی شماره 1516 خواهد شد از ویژگی های اقلام مانند اسلحه کمری تپانچه کمربند دکل و نادر نبرد ایوو جیما نقشه که متعلق به دریایی گروهبان. Arthur J. Elie جونیور که گذشت در سال 2005 به گفته های اخیر انتشار اخبار از حراج شرکت می باشد.

Elie پیوست دریایی سپاه در سال 1943 و به عنوان یک عکاس جنگی عکس گرفتن زیر آتش سنگین دشمن در جزیره درگیری مانند ایوو انتشار متحده است.

Elie را Colt 1911 در اصل حمل به دریایی سپاه در سال 1917 و ویژگی های “85% اصلی آن آبی پایان نمایش یک مخلوط قهوه ای و خاکستری زنگار در گرفتن تسمه و باعث گارد لبه روشن می پوشند و لکه بینی خفیف و دست زدن به علائم کلی” با توجه به حراج وب سایت.

تپانچه را refinished مدتها برخی از “فرورفتگی و ابزار نشانه روی پیچ” و “اصلاح refinished تعویض ماشه چوب کمی” وب سایت متحده است.

همچنین قابل توجه به نظر می رسد که Elie ممکن است با استفاده از تپانچه خود را در مبارزه با مستقیم.

دریایی گروهبان. Arthur J. Elie جونیور نشسته در یک موقعیت در جزیره اقیانوس آرام در طول جنگ جهانی دوم با پوشیدن Colt 1911 .45 اتوماتیک تپانچه که به حراج گذاشته خواهد شد در جزیره راک حراج شرکت برتر سلاح گرم حراج #79 در ژوئن 5-7. عکس: جزیره راک حراج شرکت می باشد. (عکس: Rock Island حراج شرکت)

Elie اهدا شد یک ستاره برنز برای شجاعت خود را در طول مبارزه در Marianas سلیمان از 15 ژوئن تا اوت. 12, سال 1944 زمانی که به عنوان یک سرجوخه او را به گرفتن عکس در طول جنگ و “شخصا به کشته شدن حداقل سه دشمن” با توجه به این جایزه استنادی است که در این مجموعه است.

“این یک افتخار است که به این تپانچه در خانه” کوین هوگان رئیس خانه حراج گفت: در انتشار. “من نمی توانم تصور کنید که یک زمان بهتر برای آن ارائه می شود بیش از فقط پس از 75 سالگرد نبرد.”

این Elie مجموعه همچنین ویژگی های یک “ویژه هوایی و توپخانه هدف نقشه” از ایوو جیما مورخ Nov. 12, سال 1944 بود که مورد استفاده در آماده سازی برای نبرد.

1:10000 مقیاس نقشه اقدامات 27.75 اینچ گسترده و 39.75 اینچ طولانی با بیش از 30 دفاع از نماد کلید است که به احتمال زیاد شناسایی تاسیسات پناهگاه توپخانه و مسلسل و با توجه به وب سایت.

جزیره راک حراج شرکت را حراج دریایی گروهبان. Arthur J. Elie جونیور “ویژه هوایی و توپخانه هدف نقشه” از ایوو جیما مورخ 12 نوامبر 1944 در لیگ برتر سلاح های گرم حراج #79 در ژوئن 5-7. (عکس: Rock Island حراج شرکت)

دریایی از ناکامی در هلند “هاولینگ’ دیوانه” اسمیت پدر مدرن آمریکا دوزیست جنگ ارائه نقشه به Kiely و آن را تبدیل به یکی از با ارزش ترین اموال با توجه به حراج خانه آزادی.

مورد دیگر در این مجموعه است که تپانچه کمربند دکل که Elie عینک در طول خدمات خود را. موضوع وب کمربند مجهز به استاندارد چرم فلپ جلد چرمی قرار دادن بوم, مجله کیف با دو سال 1911 مجلات در زمینه پانسمان کیسه غذاخوری و غذاخوری, پوشش, با توجه به وب سایت.

“نقشه تپانچه و جلد چرمی قرار دادن دکل نوع ستاره از نمایش” جوئل Kolander سخنگوی خانه حراج گفت: Military.com.

Elie مجموعه همچنین شامل دریایی سپاه پنبه کلاه M1 کلاه با کمو پوشش و دیگر کیت و همچنین تعدادی از عکس های او در طول جنگ از جمله یکی از “او با پوشیدن که تپانچه دکل که اسلحه در آن” Kolander گفت.

Elie به فروش می رسد بسیاری از موارد برای حراج به جمع آوری در سال 2001 قبل از او فوت کرد و چهار سال بعد او اضافه شده است.

جزیره راک حراج شرکت را حراج این تپانچه کمربند دکل و Colt 1911 .45 اتوماتیک تپانچه انجام شده توسط دریایی گروهبان. Arthur J. Elie جونیور در طول نبرد ایوو جیما در لیگ برتر سلاح های گرم حراج #79 در ژوئن 5-7. (عکس: Rock Island حراج شرکت)

برتر سلاح گرم حراج باز خواهد شد اما آن را نیز پخش زنده Kolander گفت:, و اضافه کرد که هزاران نفر از مردم خواهد شد به احتمال زیاد فایل غایب مناقصه قبل از حراج. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد بازدید از خانه حراج صفحه وب برای این رویداد.

Elie مجموعه را ارزان نمی شود, اگر چه Kolander گفت که اضافه شده است که مناقصه را در محدوده بین $35,000 و $55,000 برای کل بسیاری است.

“بالا-بیماری Colt 1911-به ویژه در سال 1917 حمل — مردم در حال حاضر پرداخت می شود, شما می دانید, چهار ارقام برای یک تپانچه مانند این که” او گفت:.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: سپاه تفنگداران دریایی ممکن است به جای پیاده نظام M27s با ارتش نسل بعدی تیم ملی, سلاح

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>