این 3 ساعت نوسازی می تواند یک تفاوت بزرگ در هر آشپزخانه – باب ویلا

به آشپزخانه خود را به یک نگاه تازه و جدید با تجهیز آن با مد روز و کاربردی وسایل.

Swap in Faucets and Fixtures that Make a Statement for the Easiest Kitchen Renovation

عکس: hausera.com

یک بازسازی آشپزخانه صفوف به عنوان محبوب ترین پروژه های بهبود صفحه اصلی آمریکایی ها امید را در—و آن را نیز گران ترین. متوسط آشپزخانه ازنو اجرا می شود حدود 25000 $(یا 150 دلار در هر فوت مربع) با توجه به خانه مشاور. با ضربت بزمین کوبیدن چند دیواره برای بزرگنمایی اثرات و عوامل در تجملات مانند سفارشی cabinetry بالا پایان لوازم و سنگ کانتر و کار می تواند هزینه بیش از دو برابر. فقط فکر از زمان و پول درگیر است به اندازه کافی برای بسیاری از مالکان قرار دادن پروژه در سوز.

اما نه همه بازسازی نیاز به ده ها هزار دلار و در ماه های کثیف ساخت و ساز. در واقع طراحان داخلی می دانیم که یکی از ساده ترین و هوشمندانه ترین راه برای ارتقاء آشپزخانه است که به جای لوله ها و لوازم جانبی—قطعات که جوانب مثبت اسمش “طلا و جواهر” از اتاق. فقط به عنوان یک لباس کوچک سیاه و سفید و یا مورد علاقه خود را از شلوار جین-و-سه راهی دسته کوچک موسیقی جاز را می توان gussied با لوازم جانبی سمت راست یک شیر آب و فیکسچر refresh می توانید اضافه کردن بافت به ابعاد شخصیت و درخشش به یک آشپزخانه و افزایش قابلیت های خود را بیش از حد. صاحب خانه می تواند با هم بکشید این بالا تاثیر تغییرات در یک ماده از ساعت, و آنها نیز به طور معمول به تبادل نظر دوستانه.

سرگرم کننده ترین قسمت? بررسی جدیدترین گزینه های موجود در بازار و بهترین مکان برای انجام این کار است Hausera آشپزخانه و حمام سایت ارائه می دهد که بهترین مارک و تا به دقیقه به دقیقه به نظر می رسد برای هر بودجه. خوانده شده در برای ایده های بزرگ تضمین شده به ادویه تا خود را کوک فضا در هیچ زمان.

استفاده از لهجه برای تزریق روند بالا

سینک ظرفشویی و لوله اساسی در آشپزخانه, اما زمانی که شما در نظر خود مجسمه, شیک, طبیعت, شما متوجه است که آنها آثار هنری نیز هست. این اجزای رفتن به یک راه طولانی به سوی بیان سبک خود را که آیا آن را خنک و مدرن گرم و مهمان نواز و یا هر چیزی در میان است. برای کمک به شما تصمیم می گیرید چه چیزی را به عنوان سمبل به آشپزخانه خود را تحول در اینجا مختصر و مفید از آنچه روند در لوله ها و وسایل و پس از اتمام.

Mixed Metals Trending in Faucets and Fixtures

عکس: hausera.com

مخلوط فلزات. التقاطی است که طراحی شعار برای سال 2020 و فراتر از آن و مخلوط کردن فلزات است یک راه عالی برای ناخن این روند در آشپزخانه. این روزها دو پاس برای مطابقت با وسایل فلزی به لوازم و سخت افزار کابینه بنابراین شما آزاد هستید تا به ترکیب مورد علاقه خود را با این حال شما علاقه داشتن به یک شیر برنج و نیکل کشو می کشد, به عنوان مثال. شما حتی می توانید ترکیب رنگ در داخل یک شیر آب توسط امید بستن برای یک فواره زدن اب در یک سایه و دستگیره های در یکی دیگر از. تولید کنندگان ایجاد کرده خود به خود سرد combos مهارت های—مورد در نقطه: خوش تیپ سیاه و سفید-و-طلا شیر از Litze مجموعه توسط Brizo موجود در Hausera. برای یک رویکرد زیرکانه نگه داشتن فلزات همان سایه, اما بازی پس از اتمام مختلف ترکیب براق و ساتن, پایان, به عنوان مثال.

Embrace the Striking Contrast Between Darker Sinks and Brighter Counters

عکس: hausera.com

خلاق و تضاد. رنگ پریده و تیره تن هم را بیانیه قابل توجه در آشپزخانه و سیاه است که به خصوص در روند در حال حاضر با محبوبیت رو به رشد از لوازم فولاد ضد زنگ. یک مسیر آسان به چشمگیر این دو تن نگاه به جفت مشکی مات شیر—مانند یک رسیدگی به تبیین مدل از سولنا مجموعه توسط Brizo موجود در Hausera (تصویر در سرب تصویر بالا)—با آشپزخانه و سینک و یا backsplash. و یا در نظر گرفتن مبادله سفید یا سینک استیل ضد زنگ برای این دو کاسه زیبایی از Elkay را کوارتز کلاسیک مجموعه موجود در Hausera. پرتاب یک توپر-طرح سیاه و سفید فرش در مقابل نزول قطع برخی از مکمل پنجره درمان و redo کامل است!

Create Character with Vintage-Inspired Faucets and Fixtures

عکس: hausera.com

که فهرست پرنیان. در حالی که طراحی مدرن هنوز هم یک محل در آشپزخانه آمریکایی طراحان شعار پرنعمت الهام گرفته از سبک در حال حاضر به خصوص برای مشتریان که تمایل به سمت کشور های شیک. یک انتخاب واضح برای این زیبایی یک خانه رعیتی غرق مثل این کلاسیک از کولر را وهیتهون مجموعه موجود در Hausera. با آن کافی صحن و روشن و سفید درخواست تجدید نظر آن ازدواج به خوبی با یک نوظهور و در عین حال قدیمی timey شیر آب شاید یکی با چه مزایا تماس با یک “پایان زندگی” یک درمان سطح فلز که در نظر گرفته شده به منظور توسعه یک عتیقه-y زنگار در طول زمان است.

Warmer Metals Trending in Faucets and Fixtures

عکس: hausera.com

گرم شدن روند. آشپزخانه واقعا قلب پس از آن درباره زمان که نرمتر و گرمتر رنگ و پس از اتمام رسیده اند و آن را به عنوان دعوت به عنوان امکان پذیر است. به جای روشن و براق پس از اتمام—که تمایل به خواندن به عنوان سرد با گل رز طلا مفرغ خاکستری و براق برنج. این رنگ های نرمتر و حتی مینیمالیستی وسایل و لوله مهربان را لمس کنید. شما می توانید تجربه نرم و طرف براق در این شیر آب از شرق خطی مجموعه توسط نیوپورت برنج موجود در Hausera. زندگی پس از اتمام شرح داده شده در بالا همچنین می توانید ایجاد یک toastier پرنیان در آشپزخانه.

Select New Faucets that Look and Perform Better

عکس: hausera.com

انتخاب وسایل کوچک است که کار سخت تر

بازسازی هستند در مورد بیش از فقط خوب به نظر می رسد البته; قابلیت های پیشرفته است که کلید به یک آشپزخانه است که لذت را به طبخ شام خوردن و سرگرم شوید. خوشبختانه لوله ها همگام با تکنولوژی آوردن نوآوری به راه ما با استفاده از آب است. برای بزرگترین سهولت استفاده از نگاه و لمس و…) و فعال سازی. دیگر ویژگی های ارزشمند شامل اسپری هوشمند الگوهای لوله ها که مفصل گردنده 360 درجه برای راحتی و مغناطیسی متصل است که ثبات را تضمین می کند. دلتا برای مثال توسعه ShieldSpray™ فن آوری است که ارائه متمرکز جت اسپری به قدرت دور خیره messes در حالی که حاوی چلپ چلوپ کردن همه که بدان معنی است که شما صرف زمان کمتر خیساندن و شستشو و زمان بیشتری را با بهره گیری از دوستان و خانواده. این ویژگی را می توان در بسیاری از دلتا لوله ها از جمله این قابل توجه تک دسته pull-down مدل از متئو مجموعه موجود در Hausera.

مرعوب نمی شود نصب و راه اندازی

آیا شما آماده برای مقابله با یک آشپزخانه سریع قبل بدون تماس با یک لوله کش? نصب شیر آب جدید است که نسبتا ساده کار حتی برای مبتدیان. تمام طول می کشد چند پایه ابزار و لوازم از جمله نوار تفلون لوله کش بتونه و یک آچار ترجیحا یک حوضه آچار. اول خاموش شدن منبع آب به شیر آب. سپس به عنوان بسیاری از لوله متصل به سینک با یک مهره پلاستیکی, شما نیاز به نگاهی است که به حذف شیر آب. برای نصب یکی از جدید شما برای اولین بار ایجاد یک مهر و موم بین شیر آب و سینک با لاستیک یا پلاستیک واشر. شما با قرار دادن شیر در محل اتصال خطوط آب یک فرایند است که بسته به نوع شیر آب شما نصب ممکن است شامل wedging خود را در کابینت زیر سینک برای کمی. مطالعه دستورالعمل های موجود خود را با شیر آب جدید و اشاره به این که چگونه به راهنمای برای تکمیل کار.

اگر شما احساس حتی بیشتر بلند پروازانه چرا جای نزول ؟ دستی صاحب خانه با یک یاور در این نزدیکی هست می توانید با نصب سینک آشپزخانه در چند ساعت. مطمئن شوید جدید خود را غرق است به همان اندازه به عنوان یکی از شما در حال جایگزینی پس از آن خواهد شد مناسب در آشپزخانه باز است. پس از از بین بردن موجود سینک, تمیز کردن یکی از جدید به طور کامل و ضمیمه کردن شیر آب. شما سپس اب بندی کردن در اطراف لبه سینک و نصب تخلیه, لوله, کلیپ ها, و عرضه شیلنگ های (اتمام یک گام به گام آموزش قبل از اینکه شما شروع کنید).

تنها در چند دقیقه و تنها با یک یا دو با دقت انتخاب شده ارتقاء شما باید amped تا آشپزخانه شما زیبایی و قابلیت و شما باید افتخار دانستن شما انجام آن را به خودتان.

این محتوا با تبلیغات پرداخت می شود ایجاد شده در همکاری با Hausera. آن حقایق و نظرات کسانی که از BobVila.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im