آنها جان سالم به در جنگ جهانی دوم و کره جنوبی. در حال حاضر در دولت-اجرای خانه های آنها در حال مبارزه برای زندگی خود را

ایالات متحده نیروی هوایی ارتش جانباز جان مک کی جان سالم به در جنگ جهانی دوم در خدمت داشتن در برمه یکی از مهمترین بیماری زده مبارزات جنگ در اقیانوس آرام. خدمات پس از او به ازدواج با عشق از زندگی خود و حل و فصل در وستفیلد ماساچوست به افزایش پنج دختر و کار به عنوان یک مشاور دبیرستان ارشاد.

اما 99 ساله است دوباره در یک مبارزه برای زندگی خود را این بار در مسری محدوده از سربازان در Holyoke, ماساچوست, سر چشمه برای coronavirus در دولت است. او همراه با 79 دیگر ساکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 81 جانبازان در این مرکز فوت کرده اند از این بیماری است.

برای خانواده های این جانبازان تجربه شده است یک کابوس — یک جنگ مداوم برای دریافت هر گونه اخبار از محل عزیزان خود زندگی کرده اند و برای ماه ها یا سال.

مرتبط: نزدیک به 70 مرده در ‘وحشتناک’ شیوع در خانه جانبازان

“ارتباطات کاملا اسفناک. ما به این ایمیل گفت: “تماس با خانواده شماره — شما می توانید زوم. شما می توانید اسکایپ.’ اما شما نمی توانید پاسخ. آن را فقط حلقه و حلقه. سرخوردگی سطح کاملا وحشتناک گفت:” مککی را بتسی Crupi. “مردم کاهش یافته است توپ.”

در جنوب دورتر در پاراموس جانبازان یادبود خانه در نیوجرسی تام Mastropietro یک کهنه سرباز که در جنگ کره خدمت کرده نیز تشخیص داده شد با کوروناویروس. او به نظر می رسد به ضرب و شتم این بیماری ویرانگر خوردن صبحانه و حرکت غیر مسلح در آوریل 11, خانواده اش گفته شد.

اما مانند بسیاری از اخبار مربوط به COVID-19 گیر حقایق Mastropietro را مورد بازرسى. در هرج و مرج در خانه به عنوان گسترش عفونت در یک مخلوط به بالا رخ داده است: Mastropietro در واقع درگذشت آن روز هویت خود را عوض میکنه با یکی دیگر از COVID-19 بیمار در خانه چه کسی جان سالم به در برد با توجه به یک گزارش NorthJersey.com.

نیروی هوایی ارتش جانباز جان مک کی تشخیص داده شده است با COVID-19 در هولیوک سربازان خانه. او برای جشن تولد 100 خود را فقط در روز. عکس حسن نیت ارائه میدهد از بتسی Crupi

“من نپرسید در مورد کوروناویروس و گفته شد وجود دارد موارد” استیو Mastropietro گفت: انتشار. “من مطمئن هستم که وجود دارد coronavirus موارد اما هیچ کس تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است.”

در سراسر کشور خانواده های جانبازان در دولت اجرا جانبازان و خانه های پرستاری را دریافت کرده اند مشابه ویرانگر اخبار. اما فقط چگونه بسیاری از جانبازان مبتلا هستند در 157 امکانات اجرا شده توسط متحده ناشناخته است. کمتر از یک دوجین متحده انتشار اطلاعات دقیق در مورد COVID-19 موارد و مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات خانه های فردی. و نه انجمن ملی دولت جانبازان و خانه و یک گروه حمایت یا وزارت امور جانبازان پیگیری داده است.

“دولت جانبازان خانه های در حال اجرا توسط فردی متحده نه federal Department of Veterans Affairs. اگر شما سوالی در مورد دولت جانبازان خانه های ما به شما مراجعه به فرد متحده” VA سخنگوی کریستینا Noel گفت.

خرابی شده است تا در برخی امور خارجه جانبازان و خانه و گروهی از سناتور ایالات متحده آمریکا نوشت: دولت پاسخگویی به روز یکشنبه خواستار رسیدگی به VA را نظارت آنها.

“با توجه به اهمیت دولت جانبازان در خانه و کلی نمونه کارها برای ارائه مراقبت های سازمانی به جانبازان و مداوم ما نگرانی در مورد VA نقش نظارت متحده’ بهره برداری از این امکانات ما می خواهم گائو به انجام یک بررسی مفصل تر از VA را نظارت … کیفیت مراقبت” نوشت دموکراتیک سنسور. الیزابت وارن و Ed Markey ماساچوست جان تستر مونتانا و باب کیسی از پنسیلوانیا است.

ماساچوست خانه که در آن مککی زندگی شده است سخت ترین ضربه در میان دولت-اجرای جانبازان امکانات. اما حداقل 230 دیگر جانبازان فوت کرده اند در این خانه در 16 متحده با توجه به بررسی گزارش های رسانه ها و پایگاه داده های دولت.

تعداد کسانی که شامل در و به روز رسانی روزانه از COVID-19 عفونت و مرگ داده ها در امکانات خود را.

همانطور که از چهارشنبه COVID-19 کشته بودند 594 جانبازان در چهارمحال و امکانات و آلوده نزدیک به 10 ، 000 دریافت مراقبت از جانبازان اداره بهداشت و درمان. اضافی 185 جانبازان فوت کرده اند با توجه به گزارش های ارسال شده به VA اما چگونه بسیاری از کسانی که در دولت-اجرای خانه های اعلام نشده است.

سناتور می خواهید وضوح بیشتر بر روی تاثیر COVID-19 روز جانباز جمعیت. وارن در تماس بوده است به صورت هماهنگ تلاش برای جمع آوری و انتشار اطلاعات.

در حالی که تحقیقات به طور مستقیم مسئول دولتی جانبازان و خانه های آن را می پردازد 100 ٪ از هزینه مراقبت از جانبازان زندگی در خانه های که در سرویس متصل شرایط پزشکی که نیاز به وقت مراقبت. VA و نیز لازم به بازرسی خانه ها هر سال برای اطمینان از آنها با اداره استاندارد.

در ماه جولای سال 2019 اما گائو گسله بخش به اندازه کافی نظارت بر استخدام پیمانکار برای اجرای بازرسی. گائو نیز گفت: VA شفاف بوده است با آن ارزیابی کیفیت خدمات ارائه شده توسط دولت جانبازان خانه. دفتر ساخته شده, چند توصیه به, VA مورد نظارت که شامل افزایش قرارداد نظارت و وضوح و شفافیت در کمبودهای موجود در خانه.

این سناتور پرسید گائو به ارائه به روز رسانی در VA پاسخ به اين توصيه ها گفت: عدم اجرای آنها ممکن است محل جانبازان در معرض خطر است.

“اخیر مرگ و میر ناشی از کهنه ساکنان و مراقبت از دیگر چالش ها در دولت جانبازان خانه در طول COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی به ما یادآوری می کنند که و اجرای این توصیه ها کمک می کند نسبت به بهبود کيفيت مراقبت در این امکانات در سراسر کشور و بهتر اطلاع رسانی به جانبازان و خانواده خود را در مورد بهترین گزینه های مراقبت از” آنها نوشت.

دولت جانبازان خانه تاریخ به بعد از جنگ داخلی زمانی که آنها ایجاد شد به خانه جانبازان مجروح و بی خانمان چپ به عنوان یک نتیجه از جنگ است. علاوه بر پرستاری مراقبت در خانه, بسیاری از دولت خانه های مسکن برای بی بضاعت جانبازان و مراقبت از بزرگسالان روز برنامه های.

پس از اولین COVID-19 شیوع در یک خانه سالمندان به کشته شدن 37 ساکنان در Kirkland, Washington, تسهیلات مراقبت دراز مدت متحمل شده اند فشار از بیماری ساخت تا 18 ٪ از تمام coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

اولین نشانه از تاثیر بالقوه در یک دولت-اجرای کهنه خانه آمد و در اواسط ماه آوریل هنگامی که یک ششم جانباز درگذشت در اورگان جانبازان از این بیماری است. یکی دیگر از 15 آزمایش مثبت است.

در این ماه در نیویورک و لانگ آیلند و دولت جانبازان خانه گزارش 53, مرگ و میر, در حالی که سنت آلبنز دولت جانبازان در شهر نیویورک ثبت 33 مرگ و میر.

در نیوجرسی 69 جانبازان را مرده در خانه که در آن Mastropietro زندگی می کردند در حالی که اضافی 54 جانبازان اند و در دو دولت اجرا جانبازان خانه.

و در آلاباما حداقل هشت ساکنان درگذشت بیل نیکولز دولت جانبازان در الکساندر شهرستان.

گائو هشدار داد از کاستی در هر دو VA nursing home امکانات و دولتی خانه با استناد به 576 “کمبود” در 126 VA بین 2012 و 2017 و 192 کمبود در 148 دولت جانبازان خانه در همان زمان.

کسانی که کمبود شامل موارد که در آن بیماران به اندازه کافی برای درمان زخم بستر و عفونت کنترل داشت فاقد ایمن سازی پروتکل های آنفلوانزا و ذات الریه شد و به دنبال ندارد و یا امکانات موفق به اندازه کافی به حمایت از ساکنان با بهداشت و نظافت و یا دیگر فعالیت های روزانه زندگی.

“با انجام مشاهدهای ارزیابی دولت کهنه خانه های بازرسی و نمی دانم که آیا یا به چه میزان و به پیمانکار نیاز به بهبود توانایی خود را برای شناسایی [خود را] با رعایت استانداردهای کیفیت که باعث افزایش احتمال این که کیفیت نگرانی در برخی از [خانه] می تواند نادیده گرفته و به طور بالقوه قرار دادن جانبازان در معرض خطر” در این گزارش اشاره کرد.

ماه گذشته VA ارسال پرستاران و دیگر کارکنان برای کمک در دولت-اجرای خانه در نیوجرسی ماساچوست و جاهای دیگر.

“ما در حال ارائه هنگامی که فرمانداران درخواست آن ما می توانید بروید و مدیریت, تمیز و ارائه منابع. در نیوجرسی دو سه خانه در آستانه شکست. همان چیزی که اتفاق افتاده در ماساچوست است. آنچه من گفت: فرمانداران شد و اگر آنها به ما نیاز تماس با ما” و وزیر رابرت Wilkie گفت: Military.com در مارس 16.

ماه گذشته کاخ سفید همچنین اعلام کرد آن است که نیاز به خانه های سالمندان برای گزارش هر گونه COVID-19 موارد در امکانات خود را برای ساکنان و خانواده.

Crupi گفت که در حالی که او را نمی خواهند مسئله سیاسی, پاسخ از دولت VA و ایالت ماساچوست آمده است بیش از حد دیر است.

“فکر می کنم که بسیاری از مردم کشته شدند. کسی جوابگو نیست? این جانبازان بودند در خط مقدم برای کشور خود و در عین حال هیچ کس تا به حال پشت خود را,” او گفت:.

نه هولیوک خانه و نه پاراموس صفحه اصلی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در اواسط ماه آوریل علامت Piterski معاون کمیسر با نیوجرسی وزارت امور نظامی و امور جانبازان به یک بیانیه NorthJersey.com.

“ما را ویران کرد که این خطا رخ داده است و ما ارائه می دهیم ما صمیمانه عذرخواهی برای این اشتباه در اطلاع رسانی از پدر خود عبور” Piterski گفت.

Piterski که نظارت دولت سه خانه که در آن 103 جانبازان فوت کرده اند استعفا داد, مارس 28.

جان مک کی تبدیل خواهد شد 100 در 15 مه. خانواده اش که برنامه ریزی شده خود جشن تولد ماه پیش تصمیم گرفته است آنها را از سفر به هولیوک تسهیلات با پوستر و بادکنک برای جشن راه دور. آیا او آن را و یا خانواده اجازه خواهد داشت برای به دست آوردن نزدیک به تسهیلات نامشخص است; ایالت ماساچوست پلیس مسدود شده و تمام دسترسی به دانشگاه Crupi گفت.

او گفت: این عادلانه نیست که پدر او که به تازگی به عنوان فوریه درخواست خود را مورد علاقه نوشیدنی فصلی سام آدامز در یک رستوران باید به تنهایی.

“او 99. او زندگی می کردند که به مدت طولانی از آنجا که او را به مراقبت از خود. او تبدیل به دور دو بار از یک بیمارستان هنگامی که سطح اکسیژن کاهش یافته و به دلیل سن و سال او. که آنها برای تصمیم گیری است که زندگی می کند و چه کسی می میرد؟”

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: VA می شود COVID امداد پول برای مبارزه با بی خانمانی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im