آنها آمار نیروی دریایی این دامپزشک با باطوم. او نمی دهد یک اینچ

این مقاله توسط جف Schogol در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

نیروی دریایی کهنه تبدیل شده است یک احساس به اینترنت پس از فیلم رفت و ویروسی را نشان مایکروسافت کردن ضربات مکرر از پلیس باتوم و اسپری فلفل در طول تظاهرات در پورتلند بیش از آخر هفته

Christopher James David راه اندازی شد در 25 مه سال 1988 و در خدمت وظیفه فعال به عنوان یک مهندس عمران سپاه افسر تا Jan. 31 سال 1996 با توجه به رسمی نیروی دریایی بیوگرافی. او در سمت چپ این ذخایر در 30 ژوئن سال 2000.

جوایز او عبارتند از: نیروی دریایی مدال دستاورد نیروی دریایی واحد تقدیر شایسته واحد, تقدیر, دفاع ملی مدال خدمت در خارج از کشور خدمات روبان تفنگ (ماهر) و تپانچه (متخصص).

این حادثه رخ داده است در اواخر شنبه شب نیز دیوید حضور در این تظاهرات که اتفاق می افتد شده است در پورتلند برای بیش از یک ماه است.

در این ویدئو گرفته شده توسط پورتلند تریبون خبرنگار زین Sparling دیوید دیده می شود احاطه شده توسط حداقل چهار مقامات مجری قانون که در حال لباس پوشیدن در سبک نظامی استتار. دیوید در ضمن پوشیدن متمایز نیروی دریایی سرعت باد و کوله پشتی.

در ابتدا یک افسر هل David اما دیوید به عقب نشینی نیست. سپس یک افسر بازدید دیوید حداقل سه بار با باتوم; یک بار دیگر دیوید حرکت نمی کند.

در نهایت یکی دیگر از افسر اسپری دیوید به طور مستقیم در مواجهه با آنچه به نظر می رسد مانند اسپری فلفل. دیوید می کشد در مورد چهره و سپس به تمام افسران انگشت وسط هر دو دست.

دیوید نیویورک تایمز گفت که او تا به حال خواسته افسران چرا آنها نقض قانون اساسی فقط قبل از آنها با استفاده از زور در برابر او.

“من وحشت زده و نا امید در فدرال رفتار-که هر کس به رهبری آنها و آموزش آنها اجازه آنها را برای تبدیل شدن به این راه” دیوید نیویورک تایمز گفت. “این یک شکست رهبری بیش از آن است که شکست خود را در رفتار فردی نسبت به من.”

او همچنین در توییتی یکشنبه که یکی از دست های خود بود به شدت مجروح و در طول روبرو می شوند: “دست جراح splinted آن در حال حاضر, اما آن را مانند به نظر می رسد صفحات پیچ و/یا پین در انتظار من روز جمعه است.”

وظیفه و هدف قادر به رسیدن به دیوید که از دوشنبه.

داگ براون یک عکاس برای ACLU of Oregon بود در تظاهرات شنبه شب گفت: شاهد کل قسمت.

او گفت: David بود ایستاده در خیابان, نما, هیچ تهدید زمانی که مأموران اجرای قانون شروع به ضربه زدن و اسپری فلفل به او.

“او درست مثل کامل منفعل مقاومت” براون گفت: وظیفه و هدف. “او فقط آن را گرفت.”

دیوید فلسفه رواقیون در حالی که مورد ضرب و شتم اجرای قانون است و به او لقب “کاپیتان امریکا” در توییتر.

در ضمن او در توئیتر خود نوشت که او قصد دارد برای بازگشت به تظاهرات با وجود صدمات خود را.

“این را نمی خواهد من را متوقف کند” دیوید توییتی یکشنبه.

– این مقاله در ابتدا در ظاهر در کار و هدف. دنبال کار و هدف در توییتر.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

ارتش در تلاش است به جای Bradley مبارزه با وسیله نقلیه برای بار سوم دوباره

گانسان پایگاه هوایی airman سالگی پیدا کردم بی توجه در اتاق خوابگاه

11 دلیل Warhammer 40,000 زیادی مانند ارتش ایالات متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>